quote:
Op dinsdag 13 december 2011 19:19 schreef MWP het volgende:Sinds ongeveer een jaar hebben wij nieuwe buren aan één kant naast ons wonen (rijtjeshuis, huurhuis). Nu zijn wij op zich heel tevreden met de buren want we hebben er compleet geen overlast van: ze zijn stil - muisstil.
Toch maken we ons zorgen over deze buren, want gedurende het jaar zijn ons een aantal dingen opgevallen waarvan we denken "hier is iets niet in de haak, maar wat"?
Om een korte opsomming te geven:
• De buren hebben alle gordijnen dicht, altijd
Wat maakt het jou nu uit wat je buren doen, ooit gedacht dat ze helemaal niet zitten te wachten op dat nieuwsgierige gedoe van jou?
quote:
• Er brand 's avonds (bijna) nooit licht
En de gordijnen zijn altijd dicht?
Je bent wel erg nieuwsgierig.
quote:
• Als de buren er een keer zijn en je kijkt naar binnen is het huis zeer spartaans ingericht
Wie weet vinden ze jouw smaak ook helemaal niets.
Maar je bent wel erg nieuwsgierig dat je gelijk naar binnen kijkt bij gelegenheid ervan.
quote:
• Als we de buren zien, zijn het de ene keer een aantal (2 a 3) Negeroïde mannen (tussen de 18 en 30), de andere keer een blonde vrouw met een baby, maar ze zijn er nooit samen
Ja en?
Het zal pas verbazend zijn als je de negroïde man opeens als blanke ziet rondlopen.
Nogmaals wat interesseert jouw dat?
Behalve het voeden van je nieuwsgierigheid dan.
quote:
• Als de buren er zijn maken ze op de bovenverdiepingen lawaai, vaak na 12h 's nachts
Bel de politie, hoe halen ze het in hun hoofd om door het huis te lopen en ook boven te komen, of hoort die ruimte toevallig bij het huis wat ze huren?
Boor een gaatje in de muur, kan je je nieuwsgierigheid voeden.
quote:
• Er is nooit bezoek of contact met de andere buren (met ons dus ook niet)
Vindt je het gek, ik zou ook geen contact met zulke buren als jou willen hebben.
quote:
Al met al kan er dus net zo goed niets aan de hand zijn, maar voor hetzelfde is er wel iets aan de hand wat het daglicht niet kan verdragen.
Het enige wat hier aan de hand is dat jij verschrikkelijk nieuwsgierig bent, misschien moet je eens in therapie om te leren om je wat minder met anderen en wat meer met jezelf te bemoeien.
quote:
Mijn vraag is dus vooral of wij ergens terecht kunnen met deze zorgen.
Ja bij de eerstelijnspsycholoog
quote:
Het zijn namelijk niet meer dan vermoedens en onderbuikgevoelens. Ik wil niemand beschuldigen van criminele activiteiten o.i.d., maar voor hetzelfde geld worden er daar spullen opgeslagen die ook ons in gevaar brengen. Zijn dit zaken waar bijvoorbeeld de woningbouw of een wijkagent mee aan de slag kan en wil?
Nee maar de psycholoog wel. ( g ipv ch

)
[ Bericht 0% gewijzigd door klipper op 13-12-2011 19:50:48 ]