Op zondag 23 oktober 2011 13:14 schreef leeell het volgende:De huisregels zijn eigenlijk in 1 regel samen te vatten :
Veel plezier, maar doe normaal.
Er zijn verder wel een paar dingen die makkelijk zijn om te weten:
1) Sommige reeksen mogen, serieuze discussies zijn leuk.
2) Bagger mag niet. Humor is wel welkom natuurlijk!
3) Postopkrikken mag niet.
4) Niet iedereen mag even veel hier in ROO. Als er iemand anders iets meer mag, is dat een uitzonderingsregel. Ga niet proberen hetzelfde te mogen.
5) Geen tetten of andersoortig nakende bende. Rookfetisjisten mogen naar KEL of KPD.
6) Polls maken een goede discussie los, zorg er wel voor dat je er een degelijke motivatie bij vermeld.
7) Extreem bashen is niet de bedoeling, discussiėren mag, maar doe normaal.
8) Autist-roepers mogen opbokken.
Wie is de mod?
De officiėle mods zijn:
leeell
LompeHork
Deze mensen bepalen in eerste instantie wat er allemaal mag en niet mag. Er zijn er nog meer, zoals de admins waar je gewoon niet tegen in moet gaan. Voorall Netsplitter, die is eng soms

Maar we staan altijd open voor discussie. Er hangt altijd boven aan de topiclijst een FB topic. Als je het niet in onze mening kan vinden kan je proberen daar verhaal te halen. Daar posten zegt nog niet dat je topic weer open gaat of dat we het eens worden.
Voor een aantal feiten kun je deze webpagina's bekijken:
StivoroVNNGGD Dossier rokenAlles over stoppen met rokenDisclaimer:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel plezier (anti-)Rokers!
Hier kun je met al je vragen, reports en klachten terecht over moderators, topics of posts.
Doe rustig aan en steekje er eentje op.
Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.