neh, ik luister muziek omdat ik het mooi vind of omdat ik er op af kan reageren (metal)
vooral mijn favo (Marilyn Manson) vind ik errug mooie muziek, waarop ik vaak (nummers als Beautiful People, Rock is Dead, Get you gunn, etc..) lekker naar kan luisteren als ik boos/verdrietig/depri ben
Vooral bij het meezingen
Ik vind heel veel mooi, van rock tot commerciele pop tot dance en sommige klassieke muziek..
quote:Ook dat ja, muziek uit een bepaalde periode bijvoorbeeld. Maar als ik nummer gewoon zomaar hoor, dan toch echt de muziek. Ik versta de tekst vaak pas na 10 keer het nummer horen en dan heb ik al bepaald of ik het een mooi nummer vind of niet. Als ik later de tekst lees kan het soms wel wat toevoegen.
Op vrijdag 05 juli 2002 20:07 schreef Dentist het volgende:
associatie.Dentist
Engels/anders-talige muziek: Het gevoel, en ik let zelf erg op melodie, op een mooie produktie en op mooie geluiden. De tekst is dan ondergeschikt tenzij hij zó stompzinnig is dat het gaat opvallen. Dan kan ik er wel op afknappen. In principe let ik er niet zo op.
Nederlandstalig: Bovenstaande maar ook wat meer de tekst aangezien het in je eigen taal meer opvalt als het nergens op slaat of als het maar duf geneuzel is.
Samengevat gaat de muziek (+melodie) toch voor. Gewoon het gevoel, eigenlijk.
Overgens vidn ik Spinvis dan juist welweer erg goed vanwege de tekst.
Goede teksten hebben trouwens wel meerwaarde, vind ik, maar liever goede muziek met matige teksten dan geweldige teksten op saaie muziek
quote:Over het algemeen ben ik het met je eens, maar er zijn ook uitzonderingen:
Op zondag 07 juli 2002 15:04 schreef Zander het volgende:
Goede teksten hebben trouwens wel meerwaarde, vind ik, maar liever goede muziek met matige teksten dan geweldige teksten op saaie muziek
Bij dit nummer is de muziek echt ondergeschikt aan de tekst als je het mij vraagt. Dit is natuurlijk wel een er gapart nummer.
quote:Mee eens. Sterker nog, als de tekst goed is kan hetzelfde nummer ineens een enorme "meerwaarde" krijgen.
Op zondag 07 juli 2002 16:28 schreef Theeboon het volgende:
Het gaat IMO om de muziek. Als de tekst goed is (én het is verstaanbaar) dan is dat natuurlijk wel een pluspunt.
Dus.
quote:Bij sommige muziek (ook metal) versta je teksten wel goed, als het nummer heel goed is zing is weleens mee. Maar daarbij hecht ik 0% aan de tekst ZELF. Bij metal gaat het er eerder om (vind ik) HOE de tekst gebracht wordt ipv. de tekst zelf./
Op vrijdag 05 juli 2002 19:56 schreef Koen.Sadza het volgende:
Ik let meestal niet zo op de lyrics...
[Dit bericht is gewijzigd door Yokozuna op 07-07-2002 20:18]
Trouwens, zie ook: Wat is belangrijker: de muziek of de tekst?
quote:Meesterlijk
"Een goed nummer met een kuttekst blijft een goed nummer, een kutnummer met een goeie tekst blijft een kutnummer."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |