ik zou toch eens kijken of je niet een wereldrecord hebt zo.quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:18 schreef Anno2012 het volgende:
Ik zal wel even langskomen met mijn 24cm, dan stopt ze wel
Dat je daar niet over struikelt met je korte beentjes.quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:18 schreef Anno2012 het volgende:
Ik zal wel even langskomen met mijn 24cm, dan stopt ze wel
Dat heb je op de gesloten afdeling.quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:14 schreef Lippentoine het volgende:
Hier rent dus hele tijd een vrouw over de afdeling wat zwaar irritant aan het worden is. Deze vrouw in kwestie vindt het ook nodig om liedjes van K3 en andere zooi op een blije toon te zingen. Dit was vorige week ook al zo, dacht dat het eenmalig zou zijn zodat ik er wel mee kon leven..
![]()
Opzich is de vrouw een milf, maar laat haar aub stoppen met zingen..
En nee, ik werk niet op een kinderdagverblijf
En dan mee rennen?quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:27 schreef Id_do_her het volgende:
Stop iets in haar mond waardoor ze niet meer kan zingen.
Dat vraag ik mij dus ook af waarom ze rent. Ze wilt misschien snel zaken regelen of snel terug op haar plek zijn.. Snap het niet want zo belangrijk is ze niet..quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:18 schreef vogeltjesdans het volgende:
Maar waarom rent ze dan? Wil ze afvallen, traint ze voor de hardloopwedstrijd van het kutdorp waar je bedrijf ligt of wordt ze achterna gezeten?
Spreek haar eens aan dan, contactgestoorde mafklap.quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:33 schreef Lippentoine het volgende:
[..]
Dat vraag ik mij dus ook af waarom ze rent. Ze wilt misschien snel zaken regelen of snel terug op haar plek zijn.. Snap het niet want zo belangrijk is ze niet..
Kan ze toch nog rustig aan doen.. Ik probeer ook te werken in de loungehoek.quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:36 schreef Ikhebtrek het volgende:
TS heeft het zo druk, dat hij genoeg tijd heeft om zich druk te maken over het wel en wee van een hardwerkende collega.
lounchehoekquote:Op maandag 3 oktober 2011 15:40 schreef Lippentoine het volgende:
[..]
Kan ze toch nog rustig aan doen.. Ik probeer ook te werken in de lounchehoek.
Hoezo, elk bedrijf heeft toch een louche hoek?quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:42 schreef Ikhebtrek het volgende:
[..]
lounchehoek![]()
Gezien deze aanvulling van TS, gehele klacht onterecht.
Precies, hier heb je grote zachte meubels waar je onderuit zittend kunt werken. Denk wel dat ieder modern bedrijf dit heeft...quote:Op maandag 3 oktober 2011 15:44 schreef charon het volgende:
[..]
Hoezo, elk bedrijf heeft toch een louche hoek?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |