quote: Op donderdag 8 september 2011 16:07 schreef GotC het volgende:Blolen
quote: Op donderdag 8 september 2011 17:41 schreef WheeleE het volgende:[..]
quote: Op donderdag 8 september 2011 17:51 schreef nectarientje het volgende:Goedenavond! voor Miss d'r pipi
quote: Op donderdag 8 september 2011 17:59 schreef GotC het volgende:Ik las
quote: Op donderdag 8 september 2011 18:37 schreef MissMSX het volgende:Ik probeer Pipi aan de Totoro te krijgen, maar ze hapt niet
quote: Op donderdag 8 september 2011 18:05 schreef nectarientje het volgende:[..]Als ze blaasontsteking had gehad, was het heel lief van me geweest Voel jij je al wat beter?
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:18 schreef YUR het volgende:Wow, grote boem hier op t kruispunt...auto vs scootmobiel, auto staat nu zo'n beetje óp de scootmobiel
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:31 schreef WheeleE het volgende:Gotver Het schijnt uit te zijn tussen m'n zusje en d'r vriend. Totaal niet zien aankomen. Nog niet uit eerste hand gehoord, maar het zou echt over zijn. Bah.
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:36 schreef GotC het volgende:[ afbeelding ]
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:37 schreef Barretje80 het volgende:[..]oei! en waar is de bereider van dat apparaat???
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:33 schreef Barretje80 het volgende:[..] zeg trek jij dat aan ofzo?? *doet afzwerende bewegingen *
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:38 schreef GotC het volgende:[..]Ik weet niet wie dat apparaat heeft bereid De berijder is nu in t ziekenhuis hoop ik.
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:40 schreef WheeleE het volgende:[..]Ik hoop het niet zeg...Dit schijnt niet helemaal in goed overleg te zijn gegaan, er zou iets gebeurd zijn. Morgen maar even bellen...
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:39 schreef YUR het volgende:Hehe "Mag ik van u 1 scootmobieltje speciaal alstublieft?""Met curry ja, niet met ketchup""Meenemen ja..dank u!"
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:57 schreef nectarientje het volgende:Die scootmobiel! Damn... Zit daar een oversteekpunt? Op de foto lijkt het van niet?
quote: Op donderdag 8 september 2011 19:59 schreef YUR het volgende:De auto stond een meter of 15 voorbij het zebrapad stil. Slachtoffer lag zelf ongeveer halverwege
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:02 schreef nectarientje het volgende:[..]He gatverdamme
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:17 schreef nectarientje het volgende:bleeeegh, ik heb zo'n ik-wil-vanalles-maar-ik-heb-geen-idee-wat-zit-mezelf-in-de-weg-bui
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:19 schreef nectarientje het volgende:oh en mijn allergie reageert vrij heftig op de oppaskatten.. Na deze vakantie ook maar niet meer doen dus
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:19 schreef YUR het volgende:Wat is er loos meissie? Vertel het eens aan ome Yur
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:20 schreef YUR het volgende:Als je er ff tussenuit moet...
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:20 schreef nectarientje het volgende:[..]nounou *snifsnifsnuif* ik wil dat mijn weer boven water komt, dat ik niet meer zo vermoeiend hoest, dat ik nu iets leukers kan doen dan in pyjama op de bank hangen (en tegelijkertijd hang ik heerlijk), dat ik veel sneller afval dan dat ik nu doe, dat mijn boek niet uit is, dat mijn thee zich vanzelf zet en een stuk chocola maar dat mag niet vanwege dat afvallen Heeeeeeeel dramatisch allemaal dus
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:21 schreef nectarientje het volgende:[..]Ik heb ze niet hier gelukkig Hoef er maar eens per dag heen maar ik word echt gek als ik daar net vandaan kom.. Moet de kleren die ik aanhad uitdoen en echt niet in de woonkamer of slaapkamer laten liggen
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:24 schreef MissMSX het volgende:Ik heb tegenwoordig suikervrije/arme chocola. Dat scheelt al een hoop als je wilt afvallen, maar toch chocola nodig hebt!!
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:24 schreef MissMSX het volgende:Volgende keer katten die je niet hoeft te borstelen?
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:26 schreef nectarientje het volgende:[..]Smaakt het dan nog wel naar chocola?
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:26 schreef nectarientje het volgende:[..]Wellicht! En eerst even een weekendje proberen of ik erop reageer in plaats van gelijk 10 dagen..
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:27 schreef MissMSX het volgende:Er zitten suikervervangers in. Je valt dus wel af, maar gaat ook een jaar eerder dood
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:27 schreef MissMSX het volgende:Slim!
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:28 schreef nectarientje het volgende:[..]Dat heb ik voor fijne chocola wel over![..]Mja, ik had ook niet verwacht dat het zo heftig zou zijn hoor.. Maine Coons staan over het algemeen bekend om hun allergievriendelijkheid. Scheelt natuurlijk ook dat ik mijn ramen nu dicht heb vanwege de regen steeds.
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:32 schreef MissMSX het volgende:[..]In dat geval: de repen liggen in het 'verantwoorde' schap En ja, dat zou kunnen. Bummer oor
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:32 schreef MissMSX het volgende:En ja, dat zou kunnen. Bummer oor
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:57 schreef Lovechild het volgende:Hoe gaat het dan met afvallen, Nectarientje?Lastig van die chocola lijkt me. Als je er zin in hebt maar het mag niet wordt het altijd groter. Althans, zo werkt dat bij mij
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:58 schreef AirwiN het volgende:[..]Neem een voorbeeld aan mij, het is even afzien, maar het resultaat is er dan ook naar. Al scheelt het wel dat ik de stofwisseling van een man heb. Dat is toch anders (lees: beter) dan de stofwisseling van een vrouw.
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:59 schreef MissMSX het volgende:Niks mis met mijn stofwisseling anders
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:00 schreef AirwiN het volgende:[..]Nee, daar kan mijn stofwisseling nog wat van leren.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:01 schreef MissMSX het volgende:Ik ga een stuk chocola nemen!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:02 schreef nectarientje het volgende:[..]sssst!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:03 schreef MissMSX het volgende:http://nl.wikipedia.org/wiki/Maltitol* MissMSX laat stevige wind
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:04 schreef nectarientje het volgende:[..]Ah! Laxerend! En chocola en afvallen!
quote: Op donderdag 8 september 2011 20:58 schreef MissMSX het volgende:[..]En hoe gaat het met jouw kilo's?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:05 schreef MissMSX het volgende:Zo kun je het ook bekijken ja
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:05 schreef Lovechild het volgende:Min 17 nu.Het gaat al een tijdje af en aan (en in de vakantie nog meer aan ) maar het lijkt weer de goede kant op te gaan.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:05 schreef Lovechild het volgende:[..]Min 17 nu.Het gaat al een tijdje af en aan (en in de vakantie nog meer aan ) maar het lijkt weer de goede kant op te gaan.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:05 schreef nectarientje het volgende:[..]Ben benieuwd of ik er intolerant voor ben
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:01 schreef nectarientje het volgende:[..]Ik ben nu sinds twee weken echt serieus bezig en nu ong 3 kg kwijt Die chocola komt wel weer goed hoor, is gewoon iedere maand even zo'n bui en dat overleef ik dan ook wel weer.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:06 schreef AirwiN het volgende:Zit hier iemand te flatuleren, niet normaal.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:06 schreef Lovechild het volgende:En wat doe jij dan waar ik een voorbeeld aan moet nemen?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef Lovechild het volgende:Oh netjes zeg Je was een tijdje geleden toch ook al bezig?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef MissMSX het volgende:Ze ruiken heerlijk kruidig. Daar kan Pipi nog een puntje aan zuigen
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef nectarientje het volgende:[..]Gewoon omdat het kan Ben benieuwd of het nu ook nog mag van Negerientje.. Net zei hij nog dat het best eens moest kunnen
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef MissMSX het volgende:Flatuleren? Jullie zijn al on farting terms?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef AirwiN het volgende:[..]De bolus valt niet ver van de boom anus.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:08 schreef nectarientje het volgende:[..]ja
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:06 schreef MissMSX het volgende:[..]Recht zo die gaat dan. Is het vol te houden?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef AirwiN het volgende:[..]Geen idee. Ik hoopte slechts dat jij mij met een dromerige blik, vol van adoratie, tegen mij op zou kijken.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:08 schreef MissMSX het volgende:Wanneer is de trouwerij?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:09 schreef Lovechild het volgende:Dat doe ik toch sowieso al?!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:09 schreef Lovechild het volgende:[..]Het is heel goed vol te houden.Soms niet helemaal volgens het programma maar dat is soms gewoon ook lastig icm het gezinsleven en dat zie je dan af en toe in het resultaat.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:09 schreef Lovechild het volgende:Het is heel goed vol te houden.Soms niet helemaal volgens het programma maar dat is soms gewoon ook lastig icm het gezinsleven en dat zie je dan af en toe in het resultaat.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:07 schreef nectarientje het volgende:[..]Toen was ik alleen gestopt met snoepen *fail* Nu keiharde eigen interpretatie van Sonja (met appelazijn)
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:10 schreef nectarientje het volgende:[..]Ergens binnen nu en 2,5 jaar het aanzoek heeft hij z'n dispuut beloofd Geen idee wanneer het uiteindelijke feestje gaat zijn.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:10 schreef nectarientje het volgende:Ergens binnen nu en 2,5 jaar het aanzoek heeft hij z'n dispuut beloofd Geen idee wanneer het uiteindelijke feestje gaat zijn.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:11 schreef Lovechild het volgende:[..]Nou, dat kan heel goed werken bij sommige mensen, stoppen met snoepen.* Lovechild wilde dat ze een van die mensen was
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:11 schreef MissMSX het volgende:Pfff, dat zei die van mij ook. Nou mooi dat ik hem voor was!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:12 schreef AirwiN het volgende:[..]Het is al erg genoeg dat je mij erin hebt geluisd. Je gaat nu toch niet ook andere vrouwen besmetten met die moderne gedachten hoor.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:11 schreef AirwiN het volgende:Hoe waardevol zijn zulke beloftes?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:13 schreef MissMSX het volgende:Joh, ik ben huisvrouw. Dat Dolle Mina is er wel vanaf hoor
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:14 schreef nectarientje het volgende:[..]ja, weet je nog? vroeger...
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:14 schreef Lovechild het volgende:WTF?!?!?! Even terug voel ik mijn stoel helemaal trillen. Jongste Dochter ligt op de grond bij die stoel, dus ik dacht dat zij er tegenaan zat te wiebelen, dus sloeg er geen aandacht op.Lees ik net een tweet van Regio15 dat het op Twitter gonst van de geruchten over een lichte aardbeving!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:13 schreef nectarientje het volgende:Het staat op film en ik zie z'n dispuut er wel voor aan dat ze bij ieder komend feestje even precies gaan vertellen hoeveel tijd hij nog heeft Ik vraag niets iig.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:16 schreef MissMSX het volgende:Klopt, maar ik voelde hier niets. Maar ja, wij wonen dan ook op het zand. En nu ongetwijfeld 10 cm lager
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:16 schreef AirwiN het volgende:Met zulke vrienden heb je geen vijanden meer nodig.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:17 schreef nectarientje het volgende:Hier op het veen niets gevoeld..
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:21 schreef AirwiN het volgende:Achteraf heb ik het toch wel gevoeld denk ik, maar de oorzaak ergens anders gezocht.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:11 schreef MissMSX het volgende:[..]Ik doe ook even een (waardeloze?) duit in het zakje: veel vezels eten
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:23 schreef nectarientje het volgende:Als je die foto's van dat ongeluk bij Yur en Gotc ziet op regio 15, heeft de scootmobielbestuurder de boom echt net gemist!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:24 schreef Lovechild het volgende:[..]Waarom dat?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:30 schreef MissMSX het volgende:Dat vult wel, maar is 'nutteloze' ballast. Is goed voor je spijsvertering, maar wordt niet opgenomen in je bloed
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:33 schreef AirwiN het volgende:[..]* AirwiN geniet onderwijl van een droge, volkoren cracker.
twitter: Domien twitterde op donderdag 08-09-2011 om 21:17:22 Schade is enorm!! #aardbeving http://t.co/umAf9A3 reageer retweet
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:34 schreef MissMSX het volgende:Bijna net zo lekker als mijn CHOCOLADE!!!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:36 schreef AirwiN het volgende:[..]Trut!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:38 schreef WheeleE het volgende:Weet je wat nog lekkerder is dames? Met lekkere trek een halve reep echte Verkade-chocola wegstouwen. Of 2 gevulde koeken. Of een halve zak echte paprikachips * WheeleE zoekt dekking
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:38 schreef MissMSX het volgende:[..]Ik weet hoe dat voelt ja
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:41 schreef Lovechild het volgende:[..]Ha, ik ga een stuk ijsstam eten!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:41 schreef nectarientje het volgende:Ik vind Verkade helemaal niet lekker Ben geen groot fan van gevulde koeken (tompouce wel ) en paprikachips kan ik ook wel vanaf blijven.. Het gaat mis bij hamka's, perzikjes, speculaasjes en chocoladekruidnootjes *kwijl*
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:41 schreef nectarientje het volgende:[..]Ik vind Verkade helemaal niet lekker Ben geen groot fan van gevulde koeken (tompouce wel ) en paprikachips kan ik ook wel vanaf blijven.. Het gaat mis bij hamka's, perzikjes, speculaasjes en chocoladekruidnootjes *kwijl*
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:41 schreef WheeleE het volgende:[..]En je dan ook absoluut niet schuldig hoeven te voelen omdat je er toch niks van merkt
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:42 schreef MissMSX het volgende:Een stukje wattes?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:43 schreef AirwiN het volgende:[..]Jij hebt ook een MI van M. die bij het vriesvak staat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Het is maar Fok!... | 虹の姫 | O+ 石野卓球 O+ | Nothing endures but change.Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?50.000 O+
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:43 schreef WheeleE het volgende:Een dubbele witte boterham met roomboter en grote speculaastukken erop bijvoorbeeld?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:43 schreef AirwiN het volgende:Mijn eerste lading kruidnootjes staat alweer klaar voor consumptie. Lang leve de commercie!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:49 schreef nectarientje het volgende:Mja, ik ga een deal maken met . Iedere maand 1 zakje en ik dan een bescheiden bakje en hij de rest van de zak (mits hij dat niet allemaal voor mijn neus opeet )
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:50 schreef AirwiN het volgende:Zo'n zakje van 100 gram of zo'n kilozak?
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:51 schreef nectarientje het volgende:Klein zakje
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:52 schreef AirwiN het volgende:Je hebt ook zakken met van die kleine uitdeelzakjes.
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:50 schreef AirwiN het volgende:En...[ afbeelding ]
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:54 schreef nectarientje het volgende:[..]Air, je zeurt. Een klein zakje waar ik een bescheiden bakje uit wil en waaruit de rest gaat opeten. Time to go to bed G'nite!
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:55 schreef Lovechild het volgende:[..]Ja, zo ongeveer
quote: Op donderdag 8 september 2011 21:56 schreef MissMSX het volgende:[..]Daar zitten zeker weten geen vezels in
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:01 schreef Lovechild het volgende:[..]Echt wel!!!! 0,07 gram op 100 gram
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:01 schreef MissMSX het volgende:[..]Waarvan suikers: 0,07 gram?
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:04 schreef Lovechild het volgende:Het was in ieder geval lekker!
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:05 schreef MissMSX het volgende:Het zal weer eens niet: een epicentrum dat 'episch centrum' wordt genoemd. Nou ja, er komen wel verhalen vandaan. #aardbeving
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:06 schreef Lovechild het volgende:Shit, heb dat 2x naar mijn moeder gesmst LOL
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:06 schreef Lovechild het volgende:[..]Shit, heb dat 2x naar mijn moeder gesmst LOL
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:06 schreef AirwiN het volgende:[..]Episch.
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:07 schreef MissMSX het volgende:[..]Kan me voorstellen hoor. Het was ook z'n schok. Daar raak je wel van in de war
quote: Op donderdag 8 september 2011 22:10 schreef Lovechild het volgende:[..]Een ding scheelt, ik denk dat het mijn moeder niet eens opvalt
quote: Op vrijdag 9 september 2011 09:40 schreef Barreltje het volgende:gaat er nog iemand naar het strandwal festival??
quote: Op vrijdag 9 september 2011 11:36 schreef Lovechild het volgende:[..]Geen idee. Kunnen er bijna niet aan ontkomen denk ik
quote: Op vrijdag 9 september 2011 13:23 schreef YUR het volgende:Bah...auto is kapotter dan ik dacht. Gaat dus een boooeeeel geld kosten
quote: Op vrijdag 9 september 2011 13:38 schreef Atreidez het volgende:[..]Gelukkig heb je flink getrained de laatste weken
quote: Op vrijdag 9 september 2011 13:37 schreef Atreidez het volgende:Wat is strandwal festival?.. Niet dat ik kan, moet vanavond weer BHV functie doen op t werk, bij de African Night Morgen Weekend, met F1 en einde vuelta Trouwens GotC, al beter? Kunnen we morgen naar de bios
quote: Op vrijdag 9 september 2011 06:53 schreef nectarientje het volgende:Ben je al terug naar de winkel geweest met je broek At?
quote: Op vrijdag 9 september 2011 14:19 schreef GotC het volgende:Ooooh dat kan ik wel! Ik ben beetje stom, zodra ik buiten ben voel ik me niet echt top..maar in een bios zitten Hoe laat enzo dan?
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:02 schreef Atreidez het volgende:[..]Zolang je niet snottert en niest enzo he.. Maar ik kan zaterdag van 16.00 tot laat in principe..
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:04 schreef MissMSX het volgende:Fierfox is een hoerige kutbrowser en het is warm buiten dus ik pak m'n spullen en ga een wandeling maken naar de bieb!
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:05 schreef GotC het volgende:[..]Google Chrome
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:06 schreef MissMSX het volgende:[..]Ik gebruik beide (soms ook IE), want makkelijk met meerdere accounts bij 1 service, maar Firefox vreet dus al m'n geheugen op
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:07 schreef GotC het volgende:[..]Gewoon FF eraf kicken . Ik gebruik IE ehm..nja, alleen om de uren te schrijven voor m'n werk .
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:09 schreef MissMSX het volgende:[..]Maar IE is nog kutter volgens mij 125.000 K memory
quote: Op vrijdag 9 september 2011 11:44 schreef Barreltje het volgende:[..]tuurlijk wel.. Ik heb geen mogelijkheid om te gaan vanavond concert, morgen sporten en daarna naar utrecht, zondag sporten en daarna naar parijs
quote: Op vrijdag 9 september 2011 15:58 schreef Lovechild het volgende:[..]Kinderen hadden via scouting en school allerlei dingen erover meegekregen, vandaar dat ik dacht dat we niet konden ontkomen. Maar 't valt mee.Ennuh...Parijs Jaloers!
quote: Op vrijdag 9 september 2011 17:23 schreef MissMSX het volgende:Ja snotver, ben ik met m'n homemade kip tandoori bezig, krijg ik me toch ineens trek in home made pannekoeken.Ik ben al die pakjes zo zat. troep zit erin Pannekoeken
quote: Op vrijdag 9 september 2011 18:01 schreef WheeleE het volgende:Idee voor een meet morgen? >> Rolstoel Drive-in Movie BeachstadionGezellig met zijn allen kreupel zijn of doen alsof. Verschrikkelijk...
quote: Op vrijdag 9 september 2011 16:17 schreef Barreltje het volgende:[..]voor werk hoor
quote: Op zaterdag 10 september 2011 11:57 schreef Atreidez het volgende:Ze zijn weer bezig met die vrachtwagentocht met invaliden denk ik? Zit al een half uur in het getoeter.. Laat het stoppen alsjeblieft
quote: Op zaterdag 10 september 2011 12:00 schreef YUR het volgende:Het geluid van de Vuvuzela. The sound of the Vuvuzela
quote: Op zaterdag 10 september 2011 11:57 schreef Atreidez het volgende:Ze zijn weer bezig met die vrachtwagentocht met invaliden denk ik? Zit al een half uur in het getoeter.. Laat het stoppen alsjeblieft De ooievaarsrun natuurlijk, dankzij ronnie's fb de naam weer gelezen.
quote: Op zaterdag 10 september 2011 11:57 schreef nectarientje het volgende:Goedemorgen! Wat fijn, een zonnetje! En dat op zaterdag
quote: Op zaterdag 10 september 2011 13:31 schreef MissMSX het volgende:Als je zin hebt: wij zijn alweer thuis
quote: Op zaterdag 10 september 2011 13:40 schreef nectarientje het volgende:Nee, ik ben nu nog even fijn aan het flodderen Wil de woonkamer nog even onder handen nemen en een boek uitlezen dus ik hou het op 4u.Fiets is gemaakt trouwens
quote: Op zaterdag 10 september 2011 13:40 schreef AirwiN het volgende:Jij gaat liever schoonmaken dan naar het strand met die muppet?
quote: Op zaterdag 10 september 2011 13:42 schreef nectarientje het volgende:Ok, daar waar 'wil' staat, moet je even 'moet' lezen Heb enorme last van m'n allergie dus ik MOET de woonkamer doen.
quote: Op zaterdag 10 september 2011 13:46 schreef AirwiN het volgende: in dat geval.
quote: Op zaterdag 10 september 2011 20:49 schreef Jill-RMC het volgende:Mmm Den Haag lijkt precies tussen de buien in te liggen.....wasrek blijft dus nog ff buiten
quote: Op zaterdag 10 september 2011 21:05 schreef nectarientje het volgende:[..]Ik heb alles maar even binnen gehaald Geen zin om straks moeilijk te gaan doen. Het was toch al bijna droog dus dat laatste beetje droogt het in de slaapkamer ook nog wel.
quote: Op zaterdag 10 september 2011 21:16 schreef Jill-RMC het volgende:Het kleine wasrek (van het spin-incident) hangt zeg maar in de regen als het gaat regen. Grote wasrek staat onder afdakje, maar als het waait of mega regent haal ik die altijd voor de zekerheid binnen.....maar daar heb ik nu dus geen zin in
quote: Op zaterdag 10 september 2011 21:57 schreef YUR het volgende:Goeie keus geweest om alles binnen te halen nectarientje
quote: Op zondag 11 september 2011 12:25 schreef Atreidez het volgende:Mogge En, wie heeft er gewonnen?
quote: Op zondag 11 september 2011 19:39 schreef Jill-RMC het volgende:Hoop na afgelopen week even 10 jaar niets meer over 9/11 te horen/zien. Overdosis.
quote: Op zondag 11 september 2011 19:40 schreef WheeleE het volgende:[..]Ik heb er veel van gemeden, nu even een stukje van het RTL4 nieuws. Erg deprimerend .
quote: Op zondag 11 september 2011 19:45 schreef GotC het volgende:Ik heb aardig wat gekeken. Ten 1e omdat er niks anders aan was, ten 2e omdat het toch heel...mooi? bijzonder? is om bv de telefoongesprekken vd mensen in de torens te horen, of hoe de burgemeester het beleefde.. Vanavond interview met Bush over hoe hij het heeft meegemaakt, ook interessant ondanks dat het een vent is.
quote: Op zondag 11 september 2011 20:05 schreef GotC het volgende:Idd, en ook van joh, blijf waar je bent..
quote: Op zondag 11 september 2011 22:23 schreef Eenskijken het volgende:Ik zit nu bij de haagse hogeschool, station holland spoor maar heb nog niet echt in de omgeving rondgelopen. Voor bv cafes moet je dan richting centrum (stationsweg aan de andere kant van het station) of kan je ook ergens dichterbij terecht?
quote: Op maandag 12 september 2011 07:16 schreef WheeleE het volgende:Mogge
quote: Op maandag 12 september 2011 18:34 schreef nectarientje het volgende:Goedenavond!
quote: Op maandag 12 september 2011 22:34 schreef nectarientje het volgende:Je doet de wind na?
quote: Op dinsdag 13 september 2011 09:50 schreef MissMSX het volgende:Morgen naar de IKEA fietsen. Wie gaat er mee?
quote: Op dinsdag 13 september 2011 09:55 schreef WheeleE het volgende:[..]Ligt eraan naar welke Ikea en vanaf waar. Vanaf kantoor naar Ikea Utrecht vind ik prima
quote: Op dinsdag 13 september 2011 11:13 schreef nectarientje het volgende:Ik fiets niet mee Miss Ga fijn cursussen morgen. Vanmiddag optioneel kopje thee? (weet nog even niet hoe mijn dagplanning eruit gaat zien, maar ik inventariseer graag de mogelijkheden)
quote: Op dinsdag 13 september 2011 10:11 schreef Lovechild het volgende:Hoewel ik tussen 9.30 en 11.30 wat tijd te vullen heb is dat helaas niet genoeg voor een Ikea-bezoek
quote: Op dinsdag 13 september 2011 13:06 schreef spijker070 het volgende:pff nog steeds zo veel wind maar moet toch naar het centrum , erg leuk want dat betekend dus dat ik het rijkswijkse plein moet over fietsen en daar stormt het altijd net wat harder dan het al doet.
quote: Op dinsdag 13 september 2011 13:17 schreef spijker070 het volgende:zijn er deze week nog leuke films uit gekomen eigenlijk heb wel zin in een biosje
quote: Op dinsdag 13 september 2011 13:16 schreef spijker070 het volgende:ja maar dat punt rijkswijkse weg lang het strijk ijzer is dus een wind tunnel daar kom je amper overheen en dan zijn ze er ook nog aan het bouwen zodat je ook nog gratis gezandstraald wordt.ik denk dat dit een gevalletje is van laat maar ik pak de tram wel.
quote: Op dinsdag 13 september 2011 19:12 schreef WheeleE het volgende:* WheeleE heeft stuiterneigingen
quote: Op dinsdag 13 september 2011 19:18 schreef YUR het volgende:[..]Net zoals die gast bij The Offspring?
quote:De Haagse woningcorporatie Staedion stapt naar de rechter om een gezin aan de rand van het centrum uit huis te zetten. Reden is dat een van de kinderen voor ernstige overlast in de buurt zorgt. Dat heeft een woordvoerder van Staedion dinsdag laten weten.De huurder had zelf de kans gekregen om iets aan het gedrag van het kind te doen of de huur op te zeggen, maar heeft hier niet binnen de afgesproken termijn gehoor aan gegeven. Nu stapt Staedion naar de rechter om de huurovereenkomst te ontbinden.Volgens de zegsman groeit het dossier nog steeds doordat omwonenden klachten blijven indienen. De politie geeft sinds kort de namen van overlastveroorzakers door aan Staedion. Op deze manier hoopt de politie een eind te kunnen maken aan de overlast en het vandalisme in de straat, dat de afgelopen maanden is toegenomen.Den Haag is niet de enige stad waar corporaties de afgelopen tijd jongerenoverlast op deze manier tegengaan. In maart oordeelde de rechter dat een man in de Utrechtse wijk Leidsche Rijn zijn huis uit moest om dezelfde reden
quote: Op dinsdag 13 september 2011 22:38 schreef admiraal_anaal het volgende:[..]
quote: Op woensdag 14 september 2011 05:54 schreef YUR het volgende:Zo, goedemorgen....
quote: Op woensdag 14 september 2011 06:20 schreef admiraal_anaal het volgende:[..]Goeie mogguh
quote: Op woensdag 14 september 2011 06:25 schreef YUR het volgende:[..]Lekker aan het tsjoeketsjoeken? Ik nu ook...richting werk
quote:Een 48-jarige invalide man uit Den Haag en zijn hulphond zijn aan het begin van de nacht van dinsdag op woensdag mishandeld door drie mannen. De invalide liet op de Lau Mazirellaan zijn hond uit, toen de drie voor hem lopende mannen zonder aanleiding agressief werden, aldus de politie.Foto: Fotobureau Roel DijkstraEen van de mannen schopte de hond, die begon te janken. Toen de man het dier te hulp schoot, werd hij op zijn hoofd geslagen en duwden de mannen zijn rolstoel omver. De invalide kwam op de grond terecht, raakte gewond aan zijn hoofd en liep diverse kneuzingen op. De daders gingen ervandoor.De drie zijn volgens de politie vermoedelijk van Noord-Afrikaanse afkomst. Getuigen van het lafhartige geweld wordt verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote: Op woensdag 14 september 2011 15:05 schreef WheeleE het volgende:Hah! Karten en lasergamen met het bedrijfsuitje volgende maand. Vet!
quote: Op woensdag 14 september 2011 17:37 schreef Atreidez het volgende:[..]Ze hebben vast wel een kart met handbediening zeker? Ik heb vrijdag me uitje, maar wij doen nooit dat soort gave dingen Ik kon kiezen voor Green Motion, Lets get physical en Express yourself... Ik heb maar gekozen voor Green Motion, en hoop dat het iig een beetje leuk is, maar de ervaring van de laatste jaren leert ons dat het best tegen kan vallen
quote: Op woensdag 14 september 2011 19:19 schreef WheeleE het volgende:[..]Jaa! Die wordt voor mij gereserveerd. Ik zal niet de snelste zijn, maar als ik in de middenmoot eindig (en de dames voor blijf ) ben ik tevreden.
quote: Op woensdag 14 september 2011 16:47 schreef admiraal_anaal het volgende:[..]Sorry dat ik het zeg maarnette versiePotjandosie, waarom moet dit nou weerEn de spoiler versieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wat dacht je van die kanslozen die collectecentjes pikken? Hoe diep kun je gezonken zijn zeg Het is maar Fok!... | 虹の姫 | O+ 石野卓球 O+ | Nothing endures but change.Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?50.000 O+
quote: Op woensdag 14 september 2011 20:20 schreef MissMSX het volgende:[..]Whahaha, ik zou dit bijna als een uitnodiging zien
quote: Op donderdag 15 september 2011 10:57 schreef admiraal_anaal het volgende:Ik kan enkel Lin Tong zeer aanraden op de gouveneurlaan (Laak)
quote: Op dinsdag 13 september 2011 23:50 schreef Barretje80 het volgende:[..]wat mij betreft
quote: Op donderdag 15 september 2011 10:53 schreef mister_popcorn het volgende:goedemorgen!Ben op zoek naar een goede afhaal-chinees. Even geen zin meer in indiaase meuk.Liefst in omgeving archipel / centrum.
quote: Op donderdag 15 september 2011 17:53 schreef nectarientje het volgende:Hoera voor de auto Heb je al zicht op een nieuw project GotC?
quote: Op donderdag 15 september 2011 17:54 schreef GotC het volgende:En was lang niet zo duur als we hadden gedacht Nee nog niet Mja, lekker rustig Komt toevallig wel goed uit!
quote: Op donderdag 15 september 2011 17:55 schreef nectarientje het volgende:[..]Kijk, dat is dan weer helemaal fijn Waarom komt het goed uit? Even floddertijd nodig?
quote: Op donderdag 15 september 2011 17:57 schreef GotC het volgende:Mmm een goede vriendin van de familie is zondag overleden, best beetje van..
quote: Op donderdag 15 september 2011 18:00 schreef nectarientje het volgende:[..]He gats! Gecondoleerd Plotseling?
quote: Op donderdag 15 september 2011 18:33 schreef nectarientje het volgende:Sodeju, dat was heel veel sla pizza *knaag*
quote: Op donderdag 15 september 2011 19:27 schreef MissMSX het volgende:Ik ontplof
quote: Op donderdag 15 september 2011 20:07 schreef nectarientje het volgende:[..] pizza!
quote: Op donderdag 15 september 2011 20:17 schreef nectarientje het volgende:oh en ik werd net bijna boos op een bejaarde trol die in de bus probeerde uit te checken met haar bonuskaart en vervolgens boos werd op de chauffeur omdat hij verantwoordelijk is voor het apparaat
quote: Op donderdag 15 september 2011 20:22 schreef MissMSX het volgende:En verder duik ik nu m'n nest in