abonnementen ibood.com bol.com
pi_129411375
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 19:09 schreef no1uknow het volgende:
Wanneer houd je nou eens op :')
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_129509049
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 06:04 schreef female81 het volgende:
8 x nederrap en slechts 2 andersoortige nummers. :{

Wat is dat toch, dat juist de liefhebbers van dt genre bepaalde clipjes zo veelvuldig aanklikken? :')
Het is 6 keer rap, 1 x Hollands traditioneel, 1 x kinderpop, 1 x een liefdesliedje en 1 popliedje.

De laatste is tevens de nummer 1. Hoewel Yes-R bekend staat als rapper, zingt hij alleen maar in zijn eeuwige nummer 1 hit.

Rap maakt tussen de 50 en 60 % uit van de top 1000.
Ook dat is niet zo heel gek want rapmuziek zorgt voor meer dan 75 % van de Nederlandstalige productie sinds een aantal jaren.
pi_130371734
Hel dicht bij de 7e 10 miljoener nu.

De knuffelmocro zelf, Ali B, staat op de nominatie een hele exclusieve club te betreden.

1 Yes-R - Uit Elkaar 17590864
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 16006013
3 K3 - Mama Se 15512741
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11826279
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 11301429
6 Nick en Simon - Rosanne 11001410
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9995100
8 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9539318
9 Partysquad & Reverse ft. Gers, Adje & Jayh - Ik Ga Hard 9245701
10 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 9069175
pi_130373139
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 augustus 2013 01:00 schreef Metaan het volgende:
Hel dicht bij de 7e 10 miljoener nu.

De knuffelmocro zelf, Ali B, staat op de nominatie een hele exclusieve club te betreden.

1 Yes-R - Uit Elkaar 17590864
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 16006013
3 K3 - Mama Se 15512741
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11826279
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 11301429
6 Nick en Simon - Rosanne 11001410
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9995100
8 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9539318
9 Partysquad & Reverse ft. Gers, Adje & Jayh - Ik Ga Hard 9245701
10 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 9069175
Hou ons op de hoogte.
  vrijdag 23 augustus 2013 @ 09:19:40 #130
123578 AartBakkebaard
Divine Moments of Truth
pi_130375643
He has one dreadlock, that's in honour of Shiva... I ask "then why don't you have dreadlocks all over?"
He said "because, you know I'm uh... pupupupu ap tepepep un nenenenn umndibdibdib dsedsedse de ann ktsingngngng to have dreadlocks all over".
  vrijdag 23 augustus 2013 @ 18:56:37 #131
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_130390908

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_130392445
Het enige aardige Nederlandstalige nummer boven de 4 miljoen hits:


Weinig goede Nederlandstalige bands/artiesten, al kan ik Danil Lohues goed hebben. Verder zijn Spinvis, Jonas Wonderland, Boudewijn de Groot en Gorki ook goed te pruimen. Een van deze zullen rond 2060 een nummer met 10 miljoen hits hebben denk ik :')

[ Bericht 13% gewijzigd door Moody op 23-08-2013 19:50:21 ]
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_130395302
quote:
10s.gif Op vrijdag 23 augustus 2013 19:42 schreef Moody het volgende:
Het enige aardige Nederlandstalige nummer boven de 4 miljoen hits:


Weinig goede Nederlandstalige bands/artiesten, al kan ik Danil Lohues goed hebben. Verder zijn Spinvis, Jonas Wonderland, Boudewijn de Groot en Gorki ook goed te pruimen. Een van deze zullen rond 2060 een nummer met 10 miljoen hits hebben denk ik :')
Boudewijn de Groot met De Avond draait toch lek jaar nog 740.000 kijkers. Wordt dus 2023 voor hem.
Jonas Wonderland ken ik niet
En Gorki scoort dramatisch slecht. Dan moeten we echt aan de volgende eeuw gaan denken.
pi_130774066
Ter vergelijking. Het Roemeens taalgebied, ook rond de 24 miljoen sprekers, scoort aanzienlijk beter:

Hun top 10>

1 Alex Mica - Dalinda 61.173.276 views
2 FLY PROJECT - Musica 48.424.986
3 O-Zone - Dragostea Din Tei 34.714.562
4 Mandinga - Zaleilah 24.756.039
5 Alex Velea - Minim doi 21.705.831
6 Andra - Inevitabil va fi bine 19.014.932
7 MR JUVE - MISCA MISCA DIN BURIC 18.799.285
8 FLORIN SALAM - SAINT TROPEZ 18.497.283
9 Smiley & Alex Velea ft. Don Baxter - Cai verzi pe pereti 18.334.159
10 Imnul crizei - Kaka maka 17.906.082
pi_131733777
Eindelijk is de Nederlandse nummer 7 over de 10 miljoen kliks! Ali B doet het weer.

1 Yes-R - Uit Elkaar 17749157
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 16169032
3 K3 - Mama Se 15656990
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11873147
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 11375364
6 Nick en Simon - Rosanne 11036895
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 10052533
8 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9616288

Nog 390.000 kliks nodig voor de bagagedrager van Gers Pardoel.
pi_133580605
Zwarte Piet geeft Nederland een sinterklaascadeau:

De 8e 10 miljoenplusser is een feit

1 Yes-R - Uit Elkaar 17882522
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 16314040
3 K3 - Mama Se 15794865
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11919159
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 11440778
6 Nick en Simon - Rosanne 11071928
7 Party Piet Pablo - Zwarte Pieten Stijl 10316567
8 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 10102059
9 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9685251
10 Partysquad & Reverse ft. Gers, Adje & Jayh - Ik Ga Hard 9310724
pi_133608050
past uitstekend in dat rijtje :')
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_133609813
Meer dan 1,6 miljoen weergaves, op het moment dat ik dit tik, waarom staat het er niet tussen?

  maandag 25 november 2013 @ 17:59:55 #139
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_133615755
quote:
0s.gif Op maandag 25 november 2013 15:02 schreef female81 het volgende:
Meer dan 1,6 miljoen weergaves, op het moment dat ik dit tik, waarom staat het er niet tussen?

Volgenmij is 1,6 minder dan 10. Kijk maar even.
pi_133616594
Die top 10 is om acuut depressief van te worden. En dat de cijfers in het Roemeense taalgebied vier keer zo hoog zijn, is ht bewijs wat mij betreft: massaal (slechte) muziek luisteren via het gratis YouTube is vooral weggelegd voor paupers.

Of is dat weer discriminerend?
- DJ11 @ RADIO 49 / WEBSITE / TOPIC
pi_133617430
quote:
9s.gif Op maandag 25 november 2013 18:32 schreef Elfletterig het volgende:
Die top 10 is om acuut depressief van te worden. En dat de cijfers in het Roemeense taalgebied vier keer zo hoog zijn, is ht bewijs wat mij betreft: massaal (slechte) muziek luisteren via het gratis YouTube is vooral weggelegd voor paupers.

Of is dat weer discriminerend?
of wij luisteren onze goede muziek misschien gewoon via andere kanalen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_133617654
quote:
0s.gif Op maandag 25 november 2013 18:57 schreef rubbereend het volgende:

[..]

of wij luisteren onze goede muziek misschien gewoon via andere kanalen.
Dat laatste sowieso. Maar mensen met smaak zijn ook bereid om muziek te kopen; digitaal dan wel fysiek. Dus wij luisteren naar cd's, gedownloade mp3's of streaming diensten als Spotify.
- DJ11 @ RADIO 49 / WEBSITE / TOPIC
pi_133627683
quote:
0s.gif Op maandag 25 november 2013 17:59 schreef JochemP het volgende:

[..]

Volgenmij is 1,6 minder dan 10. Kijk maar even.
O.k., dan heb ik het met wat slaperige ogen gelezen. :{
  dinsdag 26 november 2013 @ 01:34:46 #144
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_133632170
quote:
0s.gif Op maandag 25 november 2013 19:03 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Dat laatste sowieso. Maar mensen met smaak zijn ook bereid om muziek te kopen; digitaal dan wel fysiek. Dus wij luisteren naar cd's, gedownloade mp3's of streaming diensten als Spotify.
Waar baseer je dit nou weer op :')!
pi_133743217
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 november 2013 01:34 schreef JochemP het volgende:

[..]

Waar baseer je dit nou weer op :')!
Dat is gewoon ''riding the high horse'' op het moment dat men vaststelt dat het volk hele andere muziek leuk vindt...
pi_133745317
waarom staat deze er niet in
  vrijdag 29 november 2013 @ 16:22:16 #147
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_133745807
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 16:05 schreef Trollscience het volgende:
waarom staat deze er niet in
Lotus Europa _O_ _O_
pi_133747658
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 16:05 schreef Trollscience het volgende:
waarom staat deze er niet in
Te saai wsl

Een andere Spinvis stond twee jaar geleden wel in de top 1000:


Maar is nu naar de 1233e plaats gezakt.

Er wordt nog maar een paar duizend keer per maand op geklikt...
pi_134139831
A) Pablo Piet naar een zesde plaats.
Nu weer even rust tot het volgende sinterklaasfeest...

B) YesR gaat dit jaar nog door de 18 miljoen views.
C) Kinderen voor kinderen voor het eerst in de top 10

1 Yes-R - Uit Elkaar 17968058
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 16485721
3 K3 - Mama Se 15929083
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11960392
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 11442154
6 Party Piet Pablo - Zwarte Pieten Stijl 11257933
7 Nick en Simon - Rosanne 11104560
8 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 10149839
9 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9758269
10 Kinderen voor Kinderen - Hallo Wereld 9422263
pi_138427327
Eindelijk de nummer 9 over de 10 miljoen.

En Gers moet nog 30.000 klikjes om als 10e deze mijlpaal te bereiken.

1 Yes-R - Uit Elkaar 18449762
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 17041126
3 K3 - Mama Se 15950011
4 Party Piet Pablo - Zwarte Pieten Stijl 12366112
5 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11966268
6 Gio - Ik Denk Aan Jou 11442148
7 Nick en Simon - Rosanne 11109583
8 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 10157461
9 Kinderen voor Kinderen - Hallo Wereld 10043780
10 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9971792
abonnementen ibood.com bol.com
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')