abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_113957843
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:52 schreef igottagun het volgende:
http://500views.com/products/buy-youtube-views-1/

Youtube views zijn niet betrouwbaar metaan, je zit lucht te wegen.
hoe weet je of een filmpje dat heeft gebruikt?
pi_113972238
quote:
18s.gif Op maandag 9 juli 2012 06:58 schreef damirovic het volgende:

[..]

hoe weet je of een filmpje dat heeft gebruikt?
Niet.

Ga er maar vanuit dat de kliks op een youtube liedje echt zijn.

Youtube betaalt namelijk geld per klik. Die hebben dus echt belang om geen spook kliks te tellen.

Tenzij je denkt dat het IT team van youtube er niets van kan natuurlijk.

Het beste is altijd iemand die beweert dat het makkelijk is om een clip van megaveel kliks te voorzien, vragen om dat even te doen.

Gaat dus niet lukken.
pi_113983488
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:26 schreef Metaan het volgende:

[..]

Niet.

Ga er maar vanuit dat de kliks op een youtube liedje echt zijn.

Youtube betaalt namelijk geld per klik. Die hebben dus echt belang om geen spook kliks te tellen.

Tenzij je denkt dat het IT team van youtube er niets van kan natuurlijk.

Het beste is altijd iemand die beweert dat het makkelijk is om een clip van megaveel kliks te voorzien, vragen om dat even te doen.

Gaat dus niet lukken.
Youtube betaalt toch niet per klik maar je kan met een populaire video toch meedelen in de advertentieinkomsten?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_113983636
Je noemt het in ieder geval geen kijks meer.
pi_113985470
Youtube betaald per click op de advertentie ja, niet per view metaan. Je snapt er de ballen van.
pi_114056986
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 21:02 schreef igottagun het volgende:
Youtube betaald per click op de advertentie ja, niet per view metaan. Je snapt er de ballen van.
Youtube betaalt per reclameklik direct aan de uploader. YT heeft daar verschillende opties voor.
En youtube betaalt ook aan bumastemra een jaarlijks bedrag (in andere landen aan andere auteursrechtenclubs), dat bs dan weer , op basis van kliks, aan de uitvoerende artiesten herverdeelt.
pi_115686963
Hoe is het met de clicks hallucinant? :P
pi_115687339
quote:
0s.gif Op maandag 8 augustus 2011 02:10 schreef BBQSausage het volgende:
Waarom staan er alleen maar slechte artiesten in die lijst? :'(
Sjaak staat erin gek.
pi_115693011
Mooie kutkick.
pi_115737408
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 augustus 2012 17:06 schreef igottagun het volgende:
Hoe is het met de clicks hallucinant? :P
Gers weet YesR niet te passeren voorlopig.
Gio passeert Nick & Simon (komop bejaarden, blijven klikken!)
Ali B staat genomineerd om zijn eerste tienmiljoenplusser af te tikken...nog maar 500.000 kliks Ali

1 Yes-R - Uit Elkaar 15330349
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 14423516
3 K3 - Mama Se 13518958
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11302508
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 10508658
6 Nick en Simon - Rosanne 10504369
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9500242
8 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 8282597
9 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 8209012
10 Nino & Priester - Uit het oog 8147074
pi_117710810
Geen nieuwe tienmiljoenplussers. Wel drie nieuwe NL platen over de 8 miljoen kliks!!

8e Partysquad & Reverse ft. Gers, Adje & Jayh - Ik Ga Hard 8346378 views

12e Gio - je hebt me 8019605 views

13e Yes-R ft Sjaak - Dubbel O 8003272 views
pi_117993846
Yes-R & Soesi B - Hey Schatje

Sinds vandaag: 2e Nederlandse liedje over de 10 miljoen kliks als single-upload. N Gers Pardoels' Ik neem je mee.
pi_117999326
quote:
0s.gif Op maandag 15 oktober 2012 12:52 schreef Metaan het volgende:
Yes-R & Soesi B - Hey Schatje

Sinds vandaag: 2e Nederlandse liedje over de 10 miljoen kliks als single-upload. N Gers Pardoels' Ik neem je mee.
Kan jij niet ergens je eigen forum openen waar je de hele dag over het aantal clicks van een youtube video kan praten?
pi_118428632
Ik weet niet hoe het met jullie is, maar dat liedje van Yes-R - Uit Elkaar heeft toch echt 5.221.963 views, ipv van de 15,3 miljoen views.
Ik snap dan ook dat niemand dat het niemand is opgevallen? Ik dacht toch dat de 'hoogopgeleide Fokbezoeker' minder naef was.

edit:

Op deze link heeft Yes-R Uit Elkaar heeft hij 6,876,069 views, terwijl je niet staat als je hem via Youtube zoekt.
Verder de link op de website waar al de clicks staan, leiden naar het filmpje met 5,2 miljoen views, dus dat is zeker niet correct.

[ Bericht 53% gewijzigd door Holland1994 op 25-10-2012 19:28:01 (Toevoeging.) ]
pi_118428958
quote:
5s.gif Op maandag 15 oktober 2012 15:12 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Kan jij niet ergens je eigen forum openen waar je de hele dag over het aantal clicks van een youtube video kan praten?
Daar is dit topic toch voor?
pi_118445115
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:17 schreef Holland1994 het volgende:
Ik weet niet hoe het met jullie is, maar dat liedje van Yes-R - Uit Elkaar heeft toch echt 5.221.963 views, ipv van de 15,3 miljoen views.
Ik snap dan ook dat niemand dat het niemand is opgevallen? Ik dacht toch dat de 'hoogopgeleide Fokbezoeker' minder naef was.

edit:

Op deze link heeft Yes-R Uit Elkaar heeft hij 6,876,069 views, terwijl je niet staat als je hem via Youtube zoekt.
Verder de link op de website waar al de clicks staan, leiden naar het filmpje met 5,2 miljoen views, dus dat is zeker niet correct.
Als je niet beter zou weten zou je hem toch bestempelen als de grootste FOK! troll ooit :')
pi_118447262
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:17 schreef Holland1994 het volgende:
Ik weet niet hoe het met jullie is, maar dat liedje van Yes-R - Uit Elkaar heeft toch echt 5.221.963 views, ipv van de 15,3 miljoen views.
Ik snap dan ook dat niemand dat het niemand is opgevallen? Ik dacht toch dat de 'hoogopgeleide Fokbezoeker' minder naef was.

edit:

Op deze link heeft Yes-R Uit Elkaar heeft hij 6,876,069 views, terwijl je niet staat als je hem via Youtube zoekt.
Verder de link op de website waar al de clicks staan, leiden naar het filmpje met 5,2 miljoen views, dus dat is zeker niet correct.
Misschien is je Engels niet zo goed:

The number you see is derived from total accumulated significant Youtube & Tudou uploads of same version of the present track. Our counting mechanism encompasses that of YouTube.com or Tudou.com, because it does include multiple uploads of the same music track. This is the most objective number in the music industry. Updated every day. [statoz.com]

In Nederlands: Als een liedje meerdere uploads heeft, en de meeste liedjes hebben dat, worden die uploads gewoon opgeteld.
pi_124429754
Ondertussen:

1 Yes-R - Uit Elkaar 16972782
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 15533447
3 K3 - Mama Se 14864565
4 Pulcino Pio - Het Kuikentje Piep 12403459
5 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11623377
6 Gio - Ik Denk Aan Jou 11032173
7 Nick en Simon - Rosanne 10850089
8 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9790954
9 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9214018
10 Partysquad & Reverse ft. Gers, Adje & Jayh - Ik Ga Hard 8856569
pi_125948259
Het Koningslied staat al op bijna 4 miljoen kliks. Als het zo doorgaat hebben we dus weer een tienmiljoenplusser aan het eind van deze maand!

pi_125961616
Past er qua niveau goed tussen.
pi_125969910
Inderdaad, wat een geweldige graadmeter voor kwaliteit blijft dit topic toch.
In the coolest little capital of the world
pi_129395176
Geen nieuwe 10 miljoenplussers, wel de hele top 10 over de 9 miljoen kliks nu:

1 Yes-R - Uit Elkaar 17492326 kliks
2 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 15914076
3 K3 - Mama Se 15399650
4 YesR & Soesi B - Hey Schatje 11792108
5 Gio - Ik Denk Aan Jou 11252783
6 Nick en Simon - Rosanne 10971817
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9948544
8 Gers Pardoel - Bagagedrager ft Sef 9487330
9 Partysquad & Reverse ft. Gers, Adje & Jayh - Ik Ga Hard 9174490
10 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 9012566
pi_129396058
8 x nederrap en slechts 2 andersoortige nummers. :{

Wat is dat toch, dat juist de liefhebbers van dt genre bepaalde clipjes zo veelvuldig aanklikken? :')
pi_129409656
toch fijn dat Yes R nog ergens succes heeft ipv op kinderfeestjes
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_129411157
Wanneer houd je nou eens op :')
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')