abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_107435467
Weet ik veel of het 800 miljoen ip-adressen zijn.. het gaat over 800 miljoen gebruikers.

Ik zeg niet dat het oneindig veel meer zegt dan spotify of soundcloud, in mijn opinie zegt het namelijk precies evenveel.
De statistieken van youtube zeggen iets over mensen die youtube gebruiken, en de statistieken van spotify zeggen iets over de mensen die spotify gebruiken. Platenverkopen zeggen iets over de mensen die nog naar de winkel stappen om een fysieke plaat in de kast te hebben staan, en dat spreekt misschien weer een ander publiek aan dan de youtubenerds van tegenwoordig.

Er is geen statistiek die almachtig boven alle statistieken uitsteekt.
Als je echt een goed beeld wilt krijgen moet je alle verschillende statistieken ter wereld samenvoegen en allemaal apart wegen.
In the coolest little capital of the world
pi_107439304
Het gaat om 800 miljoen ip adressen. Je kunt dus rustig uit gaan van een paar miljard gebruikers. Youtube wordt daarenboven gebruikt door de brede samneleving. Spotify vooral door modaal en boven modaal , mannelijk en 40+ . Buiten dat zijn er op andere platforms als youtube gewoon relatief weinig mensen actief.

Youtube geeft gewoon een werkelijk uitstekend beeld van wat mensen leuk vinden.
pi_107441152
5 miljard gebruikers....

Je weet dat er 7 miljard mensen op aarde wonen? Of denk je dat er meer mensen zijn en slechts 7 miljard ip-adressen.

aZ3lK.jpg

Van de 922 miljoen gebruikers in Azi kun je 477 miljoen gebruikers uit China afhalen en je houdt op zijn best nog maar 1,6 miljard potentiele Youtube gebruikers over op de hele wereld, en als je denkt dat die allemaal ook werkelijk driftig Youtuben wordt het hoog tijd om eens van de zolderkamer af te komen en de frisse lucht in te ademen.

Maargoed, zonde van de tijd dit, iets zegt me dat je het veel te fijn vindt in je eigen wereldje. Veel plezier met je statistiekjes.
In the coolest little capital of the world
pi_107441192
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 13:50 schreef Metaan het volgende:
Het gaat om 800 miljoen ip adressen. Je kunt dus rustig uit gaan van een paar miljard gebruikers. Youtube wordt daarenboven gebruikt door de brede samneleving. Spotify vooral door modaal en boven modaal , mannelijk en 40+ . Buiten dat zijn er op andere platforms als youtube gewoon relatief weinig mensen actief.

Youtube geeft gewoon een werkelijk uitstekend beeld van wat mensen leuk vinden.
hahahah,,.... WAAAAAUUUWWWW. Metaan valt eindelijk door de mand.
pi_107443209
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 14:38 schreef Drebbelman het volgende:
5 miljard gebruikers....

Je weet dat er 7 miljard mensen op aarde wonen? Of denk je dat er meer mensen zijn en slechts 7 miljard ip-adressen.

[ link | afbeelding ]

Van de 922 miljoen gebruikers in Azi kun je 477 miljoen gebruikers uit China afhalen en je houdt op zijn best nog maar 1,6 miljard potentiele Youtube gebruikers over op de hele wereld, en als je denkt dat die allemaal ook werkelijk driftig Youtuben wordt het hoog tijd om eens van de zolderkamer af te komen en de frisse lucht in te ademen.

Maargoed, zonde van de tijd dit, iets zegt me dat je het veel te fijn vindt in je eigen wereldje. Veel plezier met je statistiekjes.
Jouw tabel laat zien dat er meer dan 2 miljard internet gebruikers waren een jaar geleden. Dat kunnen er nu weleens 2,5 miljard zijn dus, als je naar de groeipercentages kijkt.
Op de bloklanden na, zal bijna elke internetter gebruik maken van youtube. Immers na google in veel landen de 2e of de 3e site.
De Chinezen gebruiken massaal Tudou.

Dat zijn dus gewoon de grote platforms in deze wereld.
Het verhaal dat youtube alleen door en groepje pubers zou worden gebruikt is echt zo versleten....

Het is gewoon d, vrijwel ongecensureerde, graadmeter voor muziek.
pi_107443968
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 15:42 schreef Metaan het volgende:

Op de bloklanden na, zal bijna elke internetter gebruik maken van youtube. Immers na google in veel landen de 2e of de 3e site.
ja, maar slechts een klein percentage gebruikt het als vervanging van een mp3speler of cd's. De personen die dat wel doen, zijn voornamelijk pubers.
Nothing lasts forever but the certainty of change
http://www.metalfan.nl
pi_107445587
En wie zegt dat die YouTube-kijkers aldaar allemaal muziek beluisteren?
alles is gedaan. niets helpt. doe niets.
overal komt narigheid van. nergens is vrede. wees nergens.
iedereen heeft haast. iedereen is ongeduldig. niemand heeft tijd. niemand is volmaakt.
wees niemand.
pi_107447240
Maarja wat is de concurrentie op Nederlandstalig gebied? Marco Borsato?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_107475106
5 over de 10 miljoen nu, en de 6e is in aantocht. Daarna een tijdje niets zo te zien. Sterrenstof bv heeft nog maar 5500 kliks per dag, dus gaat langzaam

1 Yes-R - Uit Elkaar 13880137 kliks
2 K3 - Mama Se 11661382
3 YesR & Soesi B - Hey Schatje 10954970
4 Gers Pardoel - Ik Neem Je Mee 10189256
5 Nick en Simon - Rosanne 10077611
6 Gio - Ik Denk Aan Jou 9903314
7 Darryl ft Ali B, Soumia & Rio – Eeyeeyo 9169816
8 De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof 7887040
9 Yes-R ft Sjaak - Dubbel O 7657519
10 Nino & Priester - Uit het oog 7646125

(bron top 100 http://www.statoz.com/dutch )
pi_107526237
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 januari 2012 17:28 schreef rubbereend het volgende:
Maarja wat is de concurrentie op Nederlandstalig gebied? Marco Borsato?
Niet echt.

Ik zie dat Marco met zijn best genoteerde plaatje staat op de 30e plaats met 5,7 miljoen views.

Je ziet hem nu ook meer op tv als 'coach' dan dat ie zelf nog een serieus te nemen artiest is.
pi_108579118
6e Nederlandstalige plaat ooit boven de 10 miljoen kliks op youtube nu:

Gio - Ik Denk Aan Jou 10006498 views

pi_112383337
Deze plaat kan de 7e Nederlandstalige over de 10 miljoen views worden.

Vier dagen uit en nu al op 580.000 klikjes.

Bizar...

pi_112384788
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 15:18 schreef Metaan het volgende:
Deze plaat kan de 7e Nederlandstalige over de 10 miljoen views worden.

Vier dagen uit en nu al op 580.000 klikjes.

Bizar...

Inderdaad vele malen beter dan Marco. Tis een kwestie van tijd tot Sjaak en mr polska vier keer de Gelredome uitverkopen.
In the coolest little capital of the world
pi_112385312
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 15:18 schreef Metaan het volgende:
Deze plaat kan de 7e Nederlandstalige over de 10 miljoen views worden.

Vier dagen uit en nu al op 580.000 klikjes.

Bizar...

*diepe zucht* :{
pi_112385782
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 15:18 schreef Metaan het volgende:
Deze plaat kan de 7e Nederlandstalige over de 10 miljoen views worden.

Vier dagen uit en nu al op 580.000 klikjes.

Bizar...

Ik ga niet eens klikken, ik weet nu al dat het pure bagger is.
pi_112385878
Het plaatje zegt al voldoende en "Krokobil" :') wat slecht. Niet geluisterd overigens.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_112385973
Krokobil is gewoon een prima clubhitje hoor. Voor de gemiddelde kroeger niet bedoelt uiteraard.
pi_112928847
krokobil alweer op 1,3 miljoen views...

aiiiiii
pi_112929161
quote:
0s.gif Op maandag 15 augustus 2011 19:30 schreef Metaan het volgende:

[..]

Iedereen bepaalt zijn eigen smaak natuurlijk.
De NL, Franse en Duitse statoz-lijsten worden de laatste jaren vooral beheerst door allo's.
Que!?
Voor Duits zie ik veel Rammstein, Peter Fox, Sido etc. en dat zijn helemaal geen "allo's".
  vrijdag 15 juni 2012 @ 14:51:02 #95
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_112929202
Eindelijk weer nieuwe Metaans
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intutief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_112966678
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 juni 2012 14:50 schreef Igen het volgende:

[..]

Que!?
Voor Duits zie ik veel Rammstein, Peter Fox, Sido etc. en dat zijn helemaal geen "allo's".
Sido is een Sinti
Kay One = Filipino
Bushido = Libanees
F-Raz = Iranier
Xavier Naidoo = Sri Lankaan
Frauenarzt = Italiaans

Dat is toch alweer 40 % allochtoon van de Duitse top 20.
pi_112971631
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juni 2012 13:48 schreef Metaan het volgende:

[..]

Sido is een Sinti
Kay One = Filipino
Bushido = Libanees
F-Raz = Iranier
Xavier Naidoo = Sri Lankaan
Frauenarzt = Italiaans

Dat is toch alweer 40 % allochtoon van de Duitse top 20.
En Peter Fox is ook allochtoon.

Gelukkig boeit dat in Duitsland niet zo. Ze hebben er zelfs geeneens een woord voor. Bovenstaande zijn gewoon Duitsers die goeie muziek maken, in de ogen van veel mensen.
pi_113865203

De Krokobil staat na een maand op de 2,5 miljoen kliks.

Concurrent Darryl staat met Eeyeeyo op 9,5 miljoen kliks, maar dat is een oude plaat die nog maar 5000 keer per dag geklikt wordt.
pi_113903383
http://500views.com/products/buy-youtube-views-1/

Youtube views zijn niet betrouwbaar metaan, je zit lucht te wegen.
  zaterdag 7 juli 2012 @ 21:26:09 #100
96116 ralfseltje
Sitting on a cornflake
pi_113904397
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 20:52 schreef igottagun het volgende:
http://500views.com/products/buy-youtube-views-1/

Youtube views zijn niet betrouwbaar metaan, je zit lucht te wegen.
Las laatst ook een artikeltje over het verhaal achter de views. Klopt idd geen snars van...
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')