quote:
Op dinsdag 21 juni 2011 22:03 schreef Salvad0R het volgende:[..]
Een vrouw kan maar 1 x per 9 maanden effectief vreemdgaan, terwijl een man 9 chicks op 1 dag kan bezwangeren. Mocht het nodig zijn. Dus. Voor eeuwig en altijd is toch zeker 9 maanden ;7
Al heel vroeg in de menselijke geschiedenis hadden vrouwen mogelijkheden om zwangerschappen te verkomen of af te breken.
Nu hangen we op goede anticonseptiemiddelen en echte abortus, maar vergis je er niet in hoeveel kruiden er zijn om zwangerschappen mee te onderbreken of het lastig te maken zwanger te worden.
Ook is het natuurlijk gezien meer dan handig om een gevarieerde genenpoel te hebben waardoor vrouwen ook de neiging tot meerdere bedpartners hebben net als vrouwen.
Daarnaast leeft nog het idee dat vrouwen in die oertijd helemaal niet aan hun haren naar grotten gesleept werden, maar dat de vrouwtjes het met alle mannen in de groep deden, waardoor de mannen alle kinderen beschermde, natuurlijk gezien meer dan handig zelfs, dat is een veel logischere gedachte dan dat aan de haren naar grotten slepen.
En daarnaast heeft seksualiteit ook een sociale factor en is goed voor lichaam en geest, dat is ook niet zomaar erin gezet, dat heeft ook zijn eigen nut.
Nee, dat domme biologische praatje van mannen moeten zaad verspreiden en vrouwen niet is veelste kortzichtig.