TS is eigen baas (ZZP'er) denk ik?quote:Op maandag 14 februari 2011 09:58 schreef DahBigKahuna het volgende:
Dit is op vele gebieden een standaard procedure.
Ik moet ook een aantal x per jaar naar (dure) congressen om mijn accreditatiepunten voor het ACRP te behouden.
Uit ervaring weet ik wel dat er niet wordt gecontroleerd of je ook daadwerkelijk bij die congressen aanwezig bent geweest. Je kunt gewoon de naam van het congres submitten en voila, je hebt je punten.
Voor mijn beroepsgroep maakt het niet zoveel uit, maar de vraag is of je dat moet willen als je met patienten werkt.
Kun je niet zorgen dat je baas betaalt voor die congressen zoals bij mij?
Schoonheidsspecialist ook 19% meen ik hoor.quote:Op maandag 14 februari 2011 10:07 schreef ElectricEye het volgende:
Ah, nog een slachtoffer van de bizarre eisen van de branche-organisatie.
De kleine zelfstandige kan al die punten niet halen zonder de helft van het inkomen te spenderen aan die cursussen en zo. Heel leuk bedacht van die branche-organisatie, die dit ingevoerd heeft om het kaf van het koren te scheiden. Maar zo komt de welwillende kleine pedicure met een vast klantenbestandje wel mooi in de problemen, waardoor alleen de grotere (en dus duurdere en minder persoonlijke) over gaan blijven. Zodra dat een feit is, kan de bijdrage voor pedicures aan de branche-organisatie natuurlijk omhoog.
De hele pedicure-branche wordt trouwens kapot gemaakt door de branche-organisaties, de overheid (de enige persoonlijke dienstverlener met 19% btw is de pedicure, de manicure, schoonheidsspecialiste en kapper betalen 6%, terwijl de pedicure juist de meest para-medische van die beroepsgroepen is.) en het feit dat elke tuthola met een LOI-diplomaatje met nauwelijks praktijkles zich ook 'pedicure' mag noemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |