abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_89256707
Ik ben sinds kort bestuurslid van een wijkvereniging. Ik ben betrekkelijk nieuw in de wijk en dus ook vrij nieuw in die vereniging. Omdat iik iets actiefs wilde doen in mn vrije tijd heb ik gereageerd op een oproep om me kandidaat penningmeester te stellen. In de verkiezing moest ik het alleen afleggen tegen een bekend lid. Maar omdat ik een behoorlijk jong lid ben (27) had het bestuur toch interesse in me. Ik ben aangesteld als extra bestuurslid met als doel om jongeren te binden aan de vereniging.

De vereniging is namelijk niet erg jong. De meeste leden zijn 40ers en 50ers. Er zijn eigenlijk maar een handjevol twintigers. Veelal lui die in de wijk opgegroeid zijn en nog bij hun ouders wonen. Geen mensen die van buiten komen zoals ik. Kinderen van beneden de 10 zijn er wel genoeg omdat er speciaal activiteiten voor zijn. Maar alles daarboven wat jong is ontbreekt. Dat is ook niet zo raar aangezien veel activiteiten dingen zijn waar jongeren niet warm voor lopen zoals rikken, fietstochten, discussieavonden over de buurt (gezien we ook een lobby zijn naar de plaatselijke politiek), rommelmarkten en Karaoke. Dat moet veranderen.

Wie we graag meer zouden willen zien
-Tieners uit de wijk
-Studenten die in de wijk wonen maar zich geen van allen mengen met de bewoners
-Jonge mensen in de wijk die van buiten komen

Daarom moet ik plannen maken voor activiteiten en een bijbehorende strategie die hen aantrekken

Ik heb al een aantal ideeen om misschien te doen

-Een discoavondje voor tieners die te jong zijn om naar de stad te gaan
-Borrelavonden (aantrekkelijk gezien de drankprijs laag kan zijn)
-Actieve weekenden (zoals zeilen of survivallen)

En de vraag natuurlijk. Hoe kan ik het het beste promoten naar de mensen die we nu niet bereikt krijgen.

Iemand die meer tips heeft? Hoe zouden jullie als onderdeel van beschreven doelgroep aangetrokken kunnen worden?

[ Bericht 0% gewijzigd door Arolsen op 28-11-2010 15:05:58 ]
pi_89257159
brieven sturen en die vooral richten op studenten - wat zij kunnen betekenen oid

maar ik denk dat het lastig wordt, studenten wonen immers niet meer dan een paar jaar in een huis en hebben dus weinig voordeel aan een wijkvereniging
pi_89257210
Bierproeverij ^O^

Mond tot mond reclame werkt het beste, maar zie dat maar eens op gang te krijgen.
pi_89257223
2 woorden:

bier en tieten
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
  zondag 28 november 2010 @ 15:47:43 #5
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_89258394
En heeft je wijkvereniging al een computerclub? De oudere leden kunnen dan les krijgen in het gebruik van, jongeren kunnen desnoods wat leren maar ook en vooral via een LAN tegen elkaar spelen.

Misschien een studiegroepen bijeenkomst mogelijkheid scheppen? Samenhokken op een studentenkamer om te discuzeuren en studeren (samen) is vaak bezwaarlijk.
  zondag 28 november 2010 @ 21:34:18 #6
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_89274090
Goed bezig

Zon jeugddiscoavond is een beproefde methode die altijd wel werkt.

Qua promotie zou ik eens kijken of er niet veel met internet kan. Ik woonde tot voor kort in een wijk van Eindhoven met een wijkvereniging waarvan ik nergens een agenda kon vinden op internet. Erg irritant was dat.

Ook zou je dingen als Hyves en Twitter kunnen gebruiken om mensen in de wijk te kunnen informeren.
  maandag 29 november 2010 @ 08:52:00 #7
305827 cool15
ik ben hoger dan bazen
pi_89286899
geef ze bier en porno iedereen boven de 13 komt daar op af
i gave my bitch a comment
yhea
bitches love comments
pi_89286914
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 08:52 schreef cool15 het volgende:
geef ze bier en porno iedereen boven de 13 komt daar op af
Kweekt ook direct een band ^O^ !
  maandag 29 november 2010 @ 10:05:47 #9
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_89288323
Btw, als je bij die vereniging kunt Rikken dan zou je er ook kunnen Pokeren.

Dus organiseer pokeravonden. Dat vinden zowel die studenten als jongeren interessant
  maandag 29 november 2010 @ 10:08:32 #10
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_89288404
Ik denk dat je je beter kan richten op jonge ouders.

Tieners en studenten hebben eisen die jij in een wijkvereniging toch niet voor elkaar gaat krijgen (al was het maar vanwege een drankvergunning)
So we just called him Fred
  maandag 29 november 2010 @ 10:21:44 #11
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_89288738
Mwa die tienerdiscoavondjes trekken hier toch wel aardig wat publiek van de leeftijd 10-14.
pi_89333786
Bedankt voor de tips!

Pokeravonden heb ik ook aan zitten denken alleen weet ik niet of dat wel kan volgens de wet. Nou Rikken ze hier ook om geld maar ik denk dat ze dat eerder gedogen.

Overigens heeft het buurthuis een tapvergunning dus in dat opzicht kan er wel wat ;)
  dinsdag 30 november 2010 @ 15:25:33 #13
120887 padlarf
dagdag33 achtig
pi_89345061
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 november 2010 10:33 schreef Arolsen het volgende:
Bedankt voor de tips!

Pokeravonden heb ik ook aan zitten denken alleen weet ik niet of dat wel kan volgens de wet. Nou Rikken ze hier ook om geld maar ik denk dat ze dat eerder gedogen.

Overigens heeft het buurthuis een tapvergunning dus in dat opzicht kan er wel wat ;)
Als je het totale prijzengeld onder de 500 euro houdt wordt het volgens mij wel gedoogd
Ok stelletje hokboeren
pi_89346457
Al die ideeën zijn best leuk maar als je ze om te beginnen nou gewoon een dak boven hun hoofd geeft en een beetje warmte om onder te chillen, dan hark je al een groot gedeelte binnen gok ik omdat ze dan niet meer buiten (in de kou) hoeven te zitten. Maak er een soort lounge van, playstation erbij met FIFA ofzo. Een vaste avond in de week.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')