Woei, we komen in een stroomversnelling terecht!
De dakkapellenboer is gisteren langsgeweest. Hij heeft gesproken met de gemeente, en wat hij al vermoedde werd bevestigd: het is niet nodig om een bouwvergunning aan te vragen. Het is geen uitzonderlijke of vreemde dakkapel, gewoon één waar er al vijf van staan in ons rijtje van 7. Dus doe maar gewoon.
En vervolgens belt deze dakkapellenmeneer op dat ie volgende week nog een gaatje heeft wegens afzegging, en twee monteurs erbij, dus
volgende week dinsdag komen ze de dakkapel plaatsen
Voordat de dakkapel geplaatst kan worden, moet er een muurtje weg. De geiser of boiler of hoe heet zo'n ding hangt echter aan dat muurtje. Die moet sowieso weg, want we krijgen natuurlijk centrale verwarming (halloooo 21e eeuw!

), maar goed, als we dat ding nu al weg zouden halen zitten we in de kou dus da's niet handig. De nieuwe cv-ketel komt te hangen aan het muurtje van, jawel, de dakkapel. Die er nog niet staat.
m.a.w. de dakkapel kan pas geplaatst als de oude verwarming weg is, en de nieuwe verwarming kan pas geplaatst als de dakkapel staat

Handig he?
Maar gelukkig! De cvboer komt maandag de geiser weghalen, en dinsdag de cv plaatsen.
Groooote veranderingen dus over een week!
Oh, en had ik al gezegd dat we nu dus nog een week hebben om de hele zolder troepvrij te maken, een rare stellage op zolder te slopen, een inbouwbed (!) op zolder te slopen en een paar muurtjes weg te halen?
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN!
Facebook en
website