abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_87241311
Momenteel zit ik in het 5e jaar van de HBO in Amersfoort. De verwachting is dat ik rond maart/mei/juni klaar ben. Nu heb ik me ingeschreven bij snelafstuderen.nl en al een offerte gehad.

Maar toch ben ik niet helemaal tevreden, denk niet dat dit bedrijf heel goed 1 op 1 begeleiding kan geven.
Weten jullie bedrijven / personen die goed 1 op 1 begeleiding geven om snel af te kunnen studeren ?

De opleiding SB is heel vrij in alles, heb nog nooit 1 uur college gehad, er zijn geen boeken. Je moet alles zelf regelen, de projecten en ook de studie boeken. Achteraf had ik beter een opleiding kunnen nemen met wat meer structuur maar daar is het nu te laat voor.

Ben nu opzoek naar iemand/bedrijf die mij wat meer structuur kan bieden en zodat ik op deze manier meer overzicht krijg, ben benieuwd naar de reacties. Moet nog 20 competenties schrijven en dan kan ik beginnen met afstuderen.
pi_87243983
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 12:17 schreef stoeltafel het volgende:
blabla 1 op 1 begeleiding blabla
Ik weet niet hoor, maar persoonlijk zie ik zelfstandig leren werken als een belangrijke vereiste om te kunnen afstuderen.
pi_87248341
vereiste? Het is een vanzelfsprekendheid :Y
Yvonne schreef op maandag 31 oktober 2011 @
13:59:43 in DEF SC #282 aan AchJa & Co
Vanaf hier en nu stopt het in DEF én op FOK!
Ik wil hier een normale SC zonder gebitch!
pi_87384719
Misschien kun je deze begeleider eens vragen: http://afstudeerbegeleider.nl/afstudeerbegeleiding.html. Een goede coach is trouwens iemand die je helpt om zelfstandig beslissingen te nemen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')