abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86726001
Dag!

Ik zal mijn vraag meteen maar helder gestructureerd neerzetten:

- Ben begin juli afgestudeerd. HBO
- Werk vinden was lastig, uiteindelijk terecht gekomen bij UWV/Jongerenloket
- Zelf inmiddels veel brieven geschreven, + jobhunter van UWV was ingeschakeld
- Uiteindelijk samen met jobcoach besloten een WIJ-uitkering* aan te vragen
- Volgende week heb ik een intake voor deze uitkering
- Inmiddels heb ik deze week gehoord dat ik ergens aangenomen ben waar ik in november kan beginnen

Nu mijn vragen:
1. Kan ik m'n uitkering nog gewoon aavragen, ook voor met terugwerkende kracht?
2. Moet ik nu al aan het UWV melden dat ik werk heb, of kan dat net zo goed bij de intake?


Dat was 'm! Dankuwel alvast ^O^

* WIJ-uitkering: De Wet investeren in jongeren (WIJ) verplicht gemeenten om jongeren van 18 tot 27 jaar die zich melden voor een uitkering een aanbod te doen. Dit kan een baan zijn, een vorm van scholing of een combinatie van beide, afgestemd op de situatie van de jongeren. Als zij werk accepteren krijgen ze salaris van de werkgever. Bij acceptatie van het leeraanbod krijgen ze waar nodig een inkomen dat even hoog is als de bijstandsuitkering. Als zij het aanbod niet accepteren dan krijgen zij ook geen uitkering van de gemeente. Meer info hierrrr
pi_86726128
Volgens mij krijg je geen uitkering met terugwerkende kracht. En al helemaal niet omdat je onlangs al werk gevonden hebt.

Want wat wil je dan? met terugwerkende kracht omscholen? of met terugwerkende kracht een aanbod kwa werk?

i.c.m. van die beide zit namelijk een financiele vergoeding.
Hee. Zeg nou zelf, ik ben toch gewoon een hartstikke lekker ding? TOch?
pi_86728094
Gefeliciteerd met je baan ^O^
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_86731746
quote:
Op woensdag 22 september 2010 21:26 schreef eleusis het volgende:
Gefeliciteerd met je baan ^O^
Merci :)
pi_86731944
Lijkt me volstrekt kansloos. Je krijgt niet zomaar een bijstandsuitkering en daarnaast gaat de gemeente je echt niets aanbieden wat aansluit op je HBO. Ze zullen je gewoon verwijzen naar een callcenter of iets dergelijks. Overbodig vanaf november natuurlijk (gefeliciteerd!).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')