Misschien vindt hij het bakje te diep ? De meeste katten schijnen als ze mogen kiezen het liefst van een plat schoteltje te eten, omdat dan hun snorharen niet in de weg zitten/vies worden.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 13:12 schreef Tomatenboer het volgende:
Als Tommie gaat eten of drinken uit zijn voerbak dan tilt hij altijd met één pootje de voerbak op aan één kant, en het liefst nog meerdere keren, en zo hard dat de helft van de brokjes en het water er uit vliegt, voordat hij begint met eten of drinken.
Gewoon een high-energy-moment, zelfs mijn Burmees die volgende week 18 jaar wordt doet dat nog, en die loopt ook buiten.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 13:12 schreef Tomatenboer het volgende:
Tommie houdt er van om te spelen maar ook van rusten, maar iedere dag krijgt hij z'n "gekke uurtje", zo noem ik dat altijd, dan sprint hij pijlsnel van de ene hoek van het huis naar de andere hoek van het huis, en weer terug, en springt hij overal op en af, en dit dan met erg hoge snelheid. Is dit ook gewoon speelsheid of is dit verveling?
Elkaar wassen is normaal gedrag onder katten die met elkaar vertrouwd zijn, en blijkbaar val je voor jouw kat in die categorie. Zelfs het kneden met de voorpoten wat sommige katten doen, wat een terugval is op het melktrappen wat kittens doen tijdens het drinken, heeft niets te maken met een te vroeg gespeend worden, het geeft wel een totaal gevoel van veiligheid aan.quote:Tommie houdt er van om mij likjes te geven, en met name als ik thuis kom na een werkdag likt hij mij helemaal onder. Nu heb ik altijd gelezen dat dit komt doordat dit natuurlijk gedrag is ontstaan doordat de kat te vroeg bij de moeder is weggehaald, maar op mij komt het toch vooral als aanhankelijk gedrag over en als het tonen van genegenheid, of is het toch echt zulk primitief gedrag als dat ik weleens lees?
Hij ziet er goed uit, zeker niet gestressed of zo.quote:Hier een foto van de boef:
Ah dat is een goed teken. Hij voelt zich dus overduidelijk op z'n gemak bij mij.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 13:43 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Gewoon een high-energy-moment, zelfs mijn Burmees die volgende week 18 jaar wordt doet dat nog, en die loopt ook buiten.
[..]
Elkaar wassen is normaal gedrag onder katten die met elkaar vertrouwd zijn, en blijkbaar val je voor jouw kat in die categorie. Zelfs het kneden met de voorpoten wat sommige katten doen, wat een terugval is op het melktrappen wat kittens doen tijdens het drinken, heeft niets te maken met een te vroeg gespeend worden, het geeft wel een totaal gevoel van veiligheid aan.
[..]
Hij ziet er goed uit, zeker niet gestressed of zo.
quote:Op zaterdag 10 juli 2010 13:51 schreef 525TDS het volgende:
Dat doet hij alleen maar om jou met een raadsel op te zadelen.
Ik sluit mij hier helemaal bij aan...kan hier ook niks meer aan toe voegen...quote:Op zaterdag 10 juli 2010 13:43 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Gewoon een high-energy-moment, zelfs mijn Burmees die volgende week 18 jaar wordt doet dat nog, en die loopt ook buiten.
[..]
Elkaar wassen is normaal gedrag onder katten die met elkaar vertrouwd zijn, en blijkbaar val je voor jouw kat in die categorie. Zelfs het kneden met de voorpoten wat sommige katten doen, wat een terugval is op het melktrappen wat kittens doen tijdens het drinken, heeft niets te maken met een te vroeg gespeend worden, het geeft wel een totaal gevoel van veiligheid aan.
[..]
Hij ziet er goed uit, zeker niet gestressed of zo.
quote:Het beweegt en ruikt naar jou. Niks lolligers dan daar dus mee te spelen.Op donderdag 28 oktober 2010 19:51 schreef DJMO het volgende:
*kick*
Mijn katertje Gizmo van ca een half jaar vind het leuk om (soms) in mijn haar te klauwen met zijn nagels, en er op te bijten / te kauwen (met name als ik een staart draag). Het is niet de eerste kat die dit bij mij doet, maar ik kom het eigenlijk zelden tegen. Vandaar mijn vraag, waarom doen katten dit?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |