quote:
Op donderdag 24 juni 2010 02:56 schreef admiraal_anaal het volgende:Je licht de organisatie op door niet de correcte naam op te geven maar een valse naam. Topic is al op slot en nadenk-ban is in de aanvraag
Je bent mijn held. Weet jij wat er afgesproken is met betrekking tot overdraagbaarheid van de prijs? Nee, dat weet jij niet. Is er financiele schade? Nee, dat is er niet. Kom je binnen zonder die uitnodigingsmail? Nee, waarschijnlijk niet.
Maar Anale Admiraal, ik begrijp hier dat er een totaal-verbod is op concertkaarten moet komen, ongeacht de prijs en herkomst. Want rara, wat gebeurd er als je concertkaartjes online gekocht hebt en deze wilt weggeven of verkopen omdat je toch verhinderd bent? Dan ben je in jouw bekrompen theorie direct een oplichter, want wat staat er op die kaartjes afgedrukt of het e-ticket? Jawel, de naam van de koper!
Het verschil? Eigenlijk niets, want legitimeren hoeft niet. Je moet alleen het toegangsbewijs hebben en in casu was dat dus de mail aan de winnaar. Die inleveren en de gast wordt afgevinkt op het lijstje met gasten.
Maar goed, je bent gewoon een bekrompen eikel door iemand om die reden te beschuldigen van oplichting. Niemand wordt opgelicht namelijk; die kaarten/toegang is immers met goedkeuring van de organisatie uitgegeven (en betaald) en er is nergens is vermeld dat die niet overdraagbaar is. Daarnaast is er van geldelijk gewin geen sprake.
Ik zie binnenkort wel een kaartverkoop verbod want dat is waar jij voor zou moeten pleiten.
[ Bericht 4% gewijzigd door Inlognaam op 24-06-2010 14:01:50 ]