index       uitgaan & vrije tijd      space
PI XTC: Vragen & Antwoorden #99: Voor 18 en ouder?
Topicgallery™ :
rthls
Genius
donderdag 12 november 2009 @ 19:50 (#1) 

-Dit is een vertaling van de faq zoals die in het Engels staat op Bluelight De faq is geschreven door de leden Orlando en Puristlove met hulp van Catch-22, Simon en masheadatronic. Deze faq is vertaald door Svenson en is terug te vinden op het DHPforum

"I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great, or believed this to be possible (...) I am overcome by the profundity of the experience (...) All the next day I felt like a citizen of the universe rather than a citizen of the planet, completely disconnecting time and flowing easily from one activity to the next."
- Alexander Shulgin (1925), Godfather of XTC

ALGEMENE INFORMATIE

A: Wat is MDMA? MDMA is 3,4-methyleendioxy-N-methylamphetamine, meest bekend onder de naam Ecstacy. Ecstacy is de straatnaam van MDMA en elke stof die als MDMA verkocht wordt kan Ecstacy genoemd worden. Deze FAQ gaat hoofdzakelijk over MDMA en in de 2e plaats over het fenomeen Ecstacy.
B: Hoe werkt MDMA? MDMA zorgt voornamelijk voor een verhoging van de concentraties van 3 neurotransmitters in de synaptische spleet: deze zijn serotonine (5-ht), norepinephrine (NE) en dopamine (DA). De effecten waar zo naar gezocht wordt door gebruikers van MDMA wordt voornamelijk veroorzaakt door de enorme toename van serotonine in de bijbehorende synapsen.
De 2 huidige theorieen over hoe dit gebeurt zijn: 1: MDMA komt in het axon terecht via de 5-ht reuptake transporters, en stimuleert 5-ht blaasjes om de synapse te vullen met 5-ht 2: MDMA zorgt ervoor dat de 5-ht reuptake transporters omgekeerd gaan werken en zodoende de 5-ht in de synapse brengen ipv eruit te verwijderen.
Ongeacht hoe 5-ht er komt bindt het zich aan de 5-ht receptoren en zorgt voor de effecten.
C: Hoeveel moet ik nemen? MDMA wordt het meest verkocht in pilvorm, waarbij je alleen kan weten hoeveel er in zit als je je pil laat testen Logo en kleur zeggen absoluut niets over de hoeveelheid MDMA, er worden vaak verschillende batches gemaakt met zelfd kleur, vorm, logo etc maar met verschillende hoeveelheden MDMA omdat ze van verschillende makers zijn!!!
De studies gedaan door Dr. Alexander Shulgin geven aan dat een dosis van 100 tot 120 mg voor de meeste mensen werkt maar op Erowid is te lezen dat sommige mensen tot 200 mg nodig hebben voor een goede trip. Maar dit kan ook met tolerantie te maken hebben, een veel gebruikte schaal voor disissen die voor de meeste mensen werkt is 1 tot 2 mg per kilo lichaamsgewicht.
Voor de meeste beginners is een dosis tot 100 mg genoeg.
Hoe stabiel is MDMA? MDMA is heel stabiel. Desondanks zijn er gevallen bekend van MDMA die "slecht" is geworden, info hierover is te vinden op Erowid
Wat is de beste manier om MDMA te bewaren? Elke droge plek is voldoende, in een plastic baggie is erg handig en gewoon.
HOE ZIET MDMA ERUIT?
A: MDMA poeder: Dr Shulgin omschrijft MDMA als een fijn wit kristal. Maar het kan door verschillende factoren allerlei vormen aannemen. Verschillende foto's zijn te zien op Erowid
B: Capsules: Soms wordt MDMA gewogen en in gelatine capsules gedaan, de stof kan versneden of onversneden zijn en soms worden geprakte pillen in capsules gestopt C: Pillen: Dit is verreweg de meest voorkomende verschijning van MDMA. De geperste pillen komen in allerlei kleuren, vormen en formaten voor.
Voor wereldwijde reports van pillen kun je terecht op www.pillreports.com
Doordat pillen veel bindmiddelen bevatten geeft wegen geen indicatie voor de hoeveelheid werkzame stof.
D: Vloeibaar Sinds enkele maanden is er een vloeistof op de markt die de vrijebase van MDMA bevat. De vloeistof gaat rond onder de naam Original 69 en bestaat uit 25 ml Blue Curacao en 125 mg (0,5%) MDMA.
zie ook: http://www.iph.fgov.be/reitox/Warnings/2006-01-09-MDMA.pdf

1: Namen: Omdat pillen in zoveel verschillende varianten voorkomen wordt er vaak een merknaam aan gegeven zoals blauwe mitsubishi's, roze lovertjes, witte ferrari's etc. Kwaliteitsbepalingen op grond van de merknaam is niet te doen en heel onverstandig, door de verschillende batches met dezelfde naam.
1.1: Logo's: Veel logo's bestaan uit bekende figuurtjes en logo's van automerken etc.
1.2 Omringde rand: Sommige logo's voegen een ring vorm toe aan de rand van de pil.
1.3 Bollingen: Pillen kunnen aan 1 of beide kanten een bolling hebben.
1.4: Breuklijnen: Sommige pillen hebben 1 of meerdere breuklijnen, meestal aan de andere kant als die met het logo. Vaak is een breuklijn in de vorm van een kruis mogelijk
2: Copycats: Vaak als pillen een goede reputatie krijgen op de markt gaan andere producenten de pillen namaken maar de kwaliteit van de kopieen is vaak veel minder en kan zelfs schadelijke stoffen bevatten. Daarom moet je je pillen altijd laten testen voor je ze gebruikt.
3: Dubbel/triple pillen: Hiermee wordt bedoeld dat een pil 2 of 3 keer zoveel werkzame stof bevat en deze worden vaak ook wat duurder verkocht, maar wat is de gemiddelde werkzame hoeveelheid stof van een gewone pil? Vaak zijn deze pillen wel sterk: boven de 125 mg. Formaat zegt niets over de hoeveelheid werkzame stof die erin zit.
Wat wordt er verkocht als MDMA terwijl het dat niet is?
Opmerking: Veel van de volgende vervalsingen/vervangingen van MDMA geven het gevaar aan van het nemen van meerdere pillen met een onbekende inhoud. Een enkele pil kan resulteren in een bad trip, meerdere of combinaties van "foute" pillen kan leiden in serieuze en mogelijk zelfs fatale gezondheidsproblemen.
De hieronder vertaalde lijst vervangingen zijn ieder op zichzelf al gevaarlijk. De bedoeling van deze lijst is in het kort aangeven wat de werking van deze middelen is en misschien helpt dit bij het herkennen van foute pillen als je er een genomen hebt.
Er zijn een aantal testkits op de markt om zelf een ruwe indicatie te hebben van wat er in je pillen zit. Oa Marquis, Mandelin en Mecke reagenten kunnen een onderscheid maken tussen MD** stoffen en andere soorten stoffen. Zelf heb ik voor 17 euro in een smartshop een simpele ez-test kit gekocht, met deze kit kan ik makkelijk meer als 200 pillen testen.
A: MDA/MDE: MDA en MDE produceren deels effecten die sterk overeenkomen met die van MDMA. Zowel MDA en MDE zouden meer speedy en visueel actiever zijn als MDMA. MDA zou een kleinere dosis voor nodig zijn en voor MDE een iets grotere.
B: Amphetamine, methamphetamine: In Nederland kan het wel eens voorkomen dat er speed (amphetamine) of meth door een pil heen zit maar dit komt nog zelden voor tenzij de pillen ook gekocht worden als speed pillen. Beide middelen geven heel veel energie en een euphorisch gevoel maar zeker niet zoals MDMA en het verschil tussen deze middelen is ook duidelijk te voelen. Hogere dosissen van deze middelen kunnen misselijkheid, irritatie, jeuk etc veroorzaken.
C: Ephedrine: Ephedrine is een stof die veel in vetverbranders voor sporters voorkomt en het verwante ephedra wordt door veel mensen gewaardeerd in capsules zoals blow up caps voor het uitgaan. Als ze dit in pillen stoppen moeten deze echt gigantisch zijn, je hebt zeker 6 a 8 pillen van normaal formaat nodig om iets te voelen en het verschil is meer dan merkbaar, je krijgt een beetje energie, tintelingen op je hoofd en harde tepels maar meer wordt het niet. Wel kan het hyperactiviteit en hyperthermia veroorzaken in grote dosissen
D: Caffeine: Dit middel wordt nog wel eens gebruikt bij het versnijden van speed, maar in pillen zal het zelden zitten en ook dan is het verschil goed voelbaar omdat caffeine geen hallucinoge of empathogene werking heeft, enkel licht stimulerend, wel kan het lichamelijk ongemak als trillen en misselijkheid veroorzaken in hoge dosissen.
E: PMA: PMA is een van amhetamine afgeleide stimulant, in lage dosissen kunnen de effecten sterk overeenkomen met het begin van een mdma trip, stimulatie en licht visuele werking. Dosissen van 60-80 mg zijn in verband gebracht met gevaarlijke toenamen van hartslag, bloeddruk en lichaamstemperatuur.
F: AMT: Het is heel onwaarschijnlijk dat dit middel aangetroffen zal worden in pillen die als MDMA pillen verkocht worden. Het onderscheidden van het verschil in werking zou moeilijk zijn omdat AMT een empathogene werking heeft en ook het klemmen met je kaak veroorzaakt. Een verschil tussen AMT en MDMA is dat AMT meer visuele effecten heeft en een langere coming up, piek ervaring heeft. AMT is werkzaam in veel kleinere dosissen als MDMA.
G: 2C-B: De werking van 2c-b wordt omschreven als een combinatie van LSD en MDMA of paddo's en MDMA, zelf vind ik het meer de laatste. Maar het komt niet overeen met een candyflip of hippyflip. Het is minder mind-expanding en diepgaand als paddo's of lsd, en minder "gestuurd" naar een goed gevoel zoals MDMA. Het onderscheidden van MDMA en 2C-B is door deze effecten niet moeilijk. Voor 2C-B zijn veel kleinere dosissen nodig als voor MDMA: 15-40 mg. Hoge dosissen 2C-B kunnen een onplezierige psychedelische ervaring tot gevolg hebben.
H: DXM: DXM is een tijd heel populair geweest omdat het een legaal middel is en bij een eerste keer door een amateur ervaren kan worden als MDMA-achtig. Een uitgebreidde FAQ over DXM is te vinden in de faq-sectie. Een orale dosis dxm ligt een stuk hoger als die voor mdma. DXM kan hyperthermia, misselijkheid, overgeven en onaangename hallucinaties veroorzaken.
I: 5-MEO-DIPT: Oftewel foxy-methoxy, onlangs opgeheerlijkt in id&t magazine. Het is een milde psychedelic die erom bekend staat diarree te veroorzaken. Dit zorgt ervoor dat het goed te onderscheiden is van MDMA.
J: KETAMINE: Ketamine is een dissociatieve anaesthetic oftewel dissociatief verdovingsmiddel. Grote dosissen kunnen leiden tot een K-hole, ookwel out-of-body experience genoemd waarbij het is alsof je geest uit je lichaam treed. Maar dergelijke hoeveelheden vragen om meerdere pillen en zal ook weinig voorkomen. Eerder zul je een onaangenaam gevoel van disconnectie en afwezigheid ervaring, gecombineerd met problemen met lopen. Deze effecten zijn zeer goed te onderscheiden van die van MDMA.
Gerelateerde mythes en spookverhalen:
Opmerking: Sommige mensen sturen nog wel eens "foute" pillen naar een test-service met de opzet een mythe de wereld in te helpen.
1: Ecstacy bevat heroine: Dit is absoluut niet waar, daarvoor is heroine te duur en kan er geen dosis in een pil die sterk genoeg is om te voelen, meerdere pillen zouden nodig zijn en voor een dealer is dit een duur geintje. Dit is in Nederland nooit gebleken bij een test-service.
2: De kleur en vorm van een pil indiceren de inhoud: Dit is zeker niet waar, je kan alleen iets zeggen over de inhoud van een pil door m te laten testen. Er worden vaak kopieen gemaakt van goede pillen die vele malen minder zijn als het origineel en soms andere stoffen kunnen bevatten.
3: Ecstacy bevat mescaline: Ook hier geldt weer dat het absoluut niet waar is, mescaline is ongelooflijk zeldzaam en vraagt net als heroine om grote dosissen die niet in 1 pil passen, verder zou ook dit te duur zijn en een verspilling van de mescaline, dergelijke dingen zijn nooit gebleken bij een test-service, er kunnen wel pillen in omloop zijn geweest die mescaline bevatten en verkocht zijn als mescaline pillen.
4: Ecstacy bevat lsd: Ook dit is nooit voorgekomen bij een test-service en is erg onwaarschijnlijk omdat lsd niet voor het oprapen ligt. Evengoed zou het een verspilling zijn van de lsd, wel passen er 10 a 20 dosissen lsd in een pil als de maker goed zn best doet.
5: Pillen bevatten glasscherven: Ook dit is weer een van die spookverhalen die de wereld in is geholpen door iemand en door alle anti-drugs lobbyisten wordt gebruikt als argument tegen drugs. Dit is nooit aangetoond
6: Ecstacy is een combinatie van cocaine en heroine: Weer zon onzin verhaal, dit is nooit aangetoond, zeker de combinatie komt zelden voor en dan niet in pil vorm. Echte Ecstacy is MDMA, een middel dat zowel in effect als opbouw geen overeenkomsten vertoond met cocaine of heroine.
7: Ecstacy bevat rattengif: Dit is 1 keer voorgekomen in nederland, 1 pil werd positief bevonden voor strychnine (rattengif). Dit was mogenlijk het gevolg van vervuiling in plaats van kwade opzet. Ook dit is weer zon lobbyisten argument.
METHODES VAN TOEDIENING
A: Oraal: Dit is de meest voorkomende methode van inname, het slikken van pillen of poeders. Het is de veiligste manier van inname omdat deze manier de manier is waarop het lichaam oorspronkelijk gebouwd is voedingsstoffen in te nemen. Ook bommetjes (MDMA of andere poeders in een vloeitje stoppen, vloeitje dichtdraaien en doorslikken valt hier ook onder.
B: Sublinguaal: Dit houdt in de pil onder je tong leggen zodat deze oplost en door de adertjes onder je tong opgenomen wordt, door de vieze smaak is dit een erg onaangename methode. Echter, doordat de mdma in eerste instantie niet door je verteringsstelsel gaat zijn de effecten sterker.
C: Pluggen/rectaal: Dit houdt in de pil anaal inbrengen zoals een zetpil, doordat de stoffen door je endeldarm. De pil moet voor optimaal effect totaan de 2e knokkel van je wijsvinger omhoog gaan. Een condoom om de vinger werkt makkelijker en hygienischer. Pluggen vergroot de neiging om naar de wc te gaan maar dit moet onderdrukt worden tot de pil goed werkt.
D: Insufflatie: Dit houdt in de MDMA opsnuiven zoals met speed en cocaine. Een pil moet eerst samengedrukt worden tot een heel fijn poeder. Het beste is om de pil of pillen na prakken te verdelen over beide neusvleugels. Het geeft een brandend gevoel in de neus zoals met speed etc. Ook dit werkt sneller als slikken.
E: Injecteren: Dit is zoals met veel drugs de meest effectieve en best werkende manier. Op deze manier worden veel van je beschermingssystemen omzeild. Je moet altijd zeker zijn van wat je gaat injecteren. Injecteren vergroot mogelijk de kans op neurotoxische schade.
Als je injecteerd moet je altijd zorgen dat het middel goed opgelost is in de vloeistof waarin je het injecteerd. Als het niet goed opgelost is. Klonten kunnen zich ophopen bij een injectie in je spieren. Bindmiddelen moet je absoluut nooit injecteren, deze veroorzaken bloed klontering en infecties. Alleen puur MDMA poeder kan overwogen worden om te injecteren, andere vormen zeker niet, en dan nog moet je voorzichtig zijn wat je injecteerd.
VERSCHILLENDE FASES VAN EFFECT:
De meest voorkomende verloop van een trip is een geleidelijke opbouw naar het plateau (piek effect dat enige tijd aanhoudt) en dan een geleidelijke comedown. Het is bij sommige mensen zo dat het piek effect vrij snel bereikt wordt nadat de drug begint te werken en als het uitgewerkt raakt zijn mensen vaak bijna gelijk sober/nuchter.
1: Coming up: Een coming up is de periode wanneer je de werking van de drugs het eerst begint te voelen totaan de piek ervaring, deze periode kan erg in tijd verschillen. Redenen hiervoor kunnen zijn: manier van inname, hoe hard de pil gedrukt is, het metabolisme van de gebruiker en maaginhoud. De coming up begint meestal ongeveer na 15 minuten. Het gevoel begint zich te verspreiden door het lichaam. Tijdens de coming up is het niet ongewoon voor mensen om een lichte misselijkheid te voelen en ook overgeven kan voorkomen.
2: Piek: De piek is wanneer de effecten het meest intens zijn. Bij de een is de piek 1 lang gevoel en voor andere mensen komt de piek in vlagen waarbij het gevoel komt en gaat in golven van intens gevoel van de effecten.
3: Comedown: Als de effecten van MDMA gaan afnemen beginnen veel gebruikers zich vermoeid, gaar en soms chagerijnig te voelen. Sommige gebruikers krijgen de aandrang meer te nemen. Dit heeft echter weinig effect en zal meestal enkel de vermoeidheid wegnemen en niet het effect van MDMA geven, het empathogene effect. De hoeveelheid MDMA, hoe iemand zich gedragen heeft tijdens de trip en wat ie gedronken en gegeten heeft tijdens de trip hebben allemaal invloed op de comedown.
4: Afterglow: Sommige gebruikers ervaren een afterglow waarbij ze zich een paar dagen na MDMA gebruik nog blij en gelukkig voelen, dit komt het meest voor bij mensen die nog niet vaak gebruikt hebben en die het onregelmatig gebruiken met lange tussenpozen tussen 2 trips.
Sommige gebruikers voelen een crash wanneer ze in hun comedown zitten. Een "crash" is de term voor alle negatieve gevoelens en effecten die gebruikers voelen bij een comedown. Dit kan oa bestaan uit: een tekort aan energie en"fut", slappe en/of pijnlijke spieren, depressies, misselijkheid, geestelijk niet helemaal helder zijn, en enorme slaperigheid of juist grote slapeloosheid. Bij sommige gebruikers is de crash zo accuut dat het overwelmend is en zorgt dat ze zich bang en/of huilerig voelen.
WAT ZIJN DE EFFECTEN VAN MDMA?
A: Empathie: Dit is een van de grootste redenen waarom mensen MDMA nemen. Empathie is een gevoel van liefde en verbroedering en het kunnen delen van gevoelens van een ander persoon. Voor veel gebruikers schept dit een gevoel van een diepe band of liefde. Door zijn empathogene natuur kan MDMA mensen helpen met hun problemen in relaties en persoonlijke leven om te gaan, vooral in het begin. Een gevaar hiervan is dat dit de illusie wekt dat alles goed is terwijl het dat eigenlijk juist niet is.
B: Euforie: De meeste gebruikers krijgen een gevoel van extreme blijdschap, het gevoel dat alles goed is in de wereld en vaak een gevoel van liefde voor iedereen om hen heen, dat laatste wordt vaak naar verwezen als "loved-up" zijn.
C: Fysieke effecten: Mensen voelen allemaal iets anders op MDMA. Dit kan verschillen van een tintelend gevoel door je lichaam of een totaal gevoel van ontspannen zijn (totaal relaxed zijn en losjes, dit gebeurt vooral als mensen zitten wanneer een pil inslaat). De meeste mensen voelen lichamelijke stimulatie waarbij ze een stroom van energie door hun lichaam voelen gaan. (Een beschrijving die mensen vaak geven is: "het is alsof de wind door je lichaam waait"). Doordat MDMA de lichaamstemperatuur verhoogt voelen veel mensen zich warm tot zelfs heet. (dit maakt het erg belangrijk om regelmatig naar een koelere ruimte te gaan als je op een hete dansvloer staat en regelmatig iets koels drinken).
LANGE TERMIJN MDMA-GEBRUIK
Voor veel gebruikers voelen de eerste weken/maanden van MDMA gebruik als de Beste uit hun leven. Voor de eerste 10 tot 50 keer voelen mensen een geweldige trip, en zijn de nawerkingen vaak verwaarloosbaar. Dit wordt echter sterk beinvloed door de regelmaat en hoeveelheid van gebruik, 50 keer een geweldige trip komt voor maar alleen bij sporadisch gebruik. Door de afterglow zijn er veel gebruikers die de negatieve bijwerkingen niet aan MDMA verbinden.
Veel gebruikers hebben het idee dat leven nuchter veel slechter is als wanneer ze trippen. Veel gebruikers wachten doordeweeks tot het weekend is en ze zich weer goed kunnen voelen, en worden vaak steeds ongeduldiger tussen de keren gebruiken door. En als ze een tolerantie opbouwen merken ze het vaak niet door het ongeduldige wachten.
Matiging, gematigdheid wordt gezien als de sleutel tot het genieten van MDMA over een langere periode. De bijwerkingen zijn dan veel minder heftig en ook de nawerkingen zijn milder wanneer zwaar en frequent gebruik wordt vermeden. Veel mensen die dat niet doen en lange tijd achter elkaar gebruiken genieten uiteindelijk niet meer van hun gebruik en stoppen met gebruiken. (Dit zijn vaak de mensen die veel drugs gebruiken en dan later tegen iedereen gaan vertellen hoe slecht het is en dat ze er niet mee moeten beginnen).
Vaak verdwijnen het gevoel van empathie en gelukzaligheid, waardoor alleen het speedy/oppeppende effect overblijven. Ze hebben steeds weer grotere dosissen nodig om iets te voelen. Sommige gebruikers voelen als ze een lange tijd niets gebruiken het speciale gevoel weer terug komen maar vele zijn het gevoel van magie kwijt door overmatig gebruik.
HOE VAAK KAN JE MDMA GEBRUIKEN?
Er is geen preciese data over dat onderwerp, het is niet mogelijk menselijke hersenen open te snijden om serotonine hoeveelheden te checken. Tests wijzen veel uit maar niet alles. Een gemiddelde uit een studie van ratten en lagere primaten zoals chimpnnsees hebben Emmanuel Sferios gebracht tot zijn theorie van 2 weken als de tijd die je hersenen nodig hebben om de serotonine levels weer op niveau te krijgen. Veel gebruikers ervaren deze periode als goed. Maar een dergelijk gebruik van MDMA lijdt tot het eerder genoemde verlies van magie en kan resulteren in permanente hersenbeschadiging. Veel mensen zijn het er over eens dat 2 dagen achter elkaar MDMA gebruiken een heel slecht idee is. Op o.a. Erowid zijn mensen het er over eens dat een periode van 4-6 weken tussen 2 dosissen de kortste tijd is om aan te houden. Hierdoor heeft je lichaam de mogelijkheid terug te keren naar zn natuurlijke balans. Ook blijkt de neurotoxische schade groter te worden bij frequenter gebruik en hogere dosissen.
WAT ZIJN DE ONMIDDELIJKE BIJWERKINGEN?
A: Waarom schommelen/draaien mn ogen weg? (nystagmus): Het tijdelijke wegdraaien van ogen bij MDMA gebruikers schijnt verbonden te zijn aan gevoelens van misselijkheid. Het kan veroorzaakt worden door gevoelens van misselijkheid en bewegingsziekte.
B: Waarom wordt ik misselijk en moet ik overgeven?: MDMA-gerelateerde misselijkheid heeft een aantal oorzaken:
Geremde spijsvertering - Als je lichaam meer bloed naar je spieren stuurt om te dansen etc gaat er minder bloed naar je gastro intestinaal kanaal, hierdoor kan dit zn werk minder goed doen. Hierdoor blijven voedsel en drinken langer in je maag zitten.
Dehydratatie - Dehydratatie veroorzaakt een gevoel van misselijkheid, dat kan komen doordat je lichaam uitgeput raakt of omdat het reeds bestaande problemen in je lichaam vergroot.
Lichamelijke uitputting - Als je lichaam merkt dat het "in problemen" is wordt spijsvertering onder aan de lijst van belangrijke dingen gezet door je lichaam.
Overvloed aan serotonine - Een groot deel van de serotonine receptoren zou zich in je spijsverterings stelsel bevinden. De overvloed aan serotonine dat deze 5ht3 receptoren bindt kan voor dat gevoel zorgen.
C: Waarom klem en/of maal ik met mijn kaak? Er zit een zenuw in je kaak die de trigeminus (driehoeks-) zenuw genoemd wordt, deze innerveert je kaak. Deze zenuw is met name gevoelig voor veranderingen in de spiegels van oa serotonine.
D: Waarom heb ik problemen met urineren?: MDMA stimuleert de afgifte van anti-diuretisch hormoon. (ADH). ADH is verantwoordelijk voor de regulatie van je urineren. Als er meer ADH wordt afgegeven zal je urinatie een stuk moeilijker verlopen omdat er minder urine aangemaakt wordt. Deze engelstalige thread geeft meer info hierover.
E: Waarom worden mijn pupillen zo groot en heb ik zo een hoge hartslag?: MDMA is sympathomimetisch, dit houdt in dat het je sympathische zenuwstelsel beinvloedt. (denk aan deze reactie: vluchten of vechten) 2 bijwerkingen van die stimulatie zijn het verwijdden van je pupillen en een verhoogde hartslag. Maar het dansen in een warme ruimte draagt ook bij aan een verhoogde hartslag en vooral het gevoel van een verhoogde hartslag.
WAT ZIJN DE GEVAARLIJKE BIJWERKINGEN?
Opmerkingen: De volgende behandelingen zijn alleen van toepassing op lichte symptomen. Als er iets mis is ga dan altijd naar een EHBO-post. Op feesten is deze hulp altijd anoniem zolang er geen ziekenhuisbehandeling nodig is, ze willen alleen je leeftijd weten en de hoeveelheid drugs en welke drugs die je gebruikt hebt. De volgende condities kunnen allemaal fataal zijn en laat daarom het slachtoffer nooit alleen tot ze opgeknapt zijn of er medische hulp is.
A: Dehydratatie:
Oorzaken: Dehydratie wordt veroorzaakt door niet genoeg vloeistoffen te consumeren om de vloeistoffen die je kwijt raakt te vervangen. MDMA-gerelateerde factoren zijn: overmatig zweten, hyperthermia, overgeven en diarree.
Preventie:
Drink voordat je dorst krijgt. Dorst is een eerst indicatie van uitdroging.
Drink op een gelijkmatige en verdeelde manier, gooi niet ineens een heel flesje of grote slokken naar binnen.
Je kan drank drinken die zout bevat. (Nee, inderdaad GEEN tequila met zout en citroen, nooit alcohol combineren met MDMA).
Symptomen:Dorst, ingevallen ogen en wangen, dik speeksel/slijm, droge mond, donker gele urine, lage bloeddruk, hoge hartslag (vooral op te merken tijdens rusten). Symptomen treden vaak op in samenwerking met hyperthermia.
Behandeling:
Stop met fysieke activiteit en zoek een plaats om uit te rusten.
Drink over de komende 30 min. 0,5 liter water.
Blijf op een gelijkmatig tempo rustig water drinken tot alle vloeistoffen in je lichaam weer aangevuld zijn en de symptomen overgaan.
Zorg ervoor niet teveel, te snel te drinken. Als je daardoor misselijk wordt en moet overgeven, wordt de situatie erger.
Behandel de hyperthermia zoals hieronder beschreven.
B: Hyponatremia(water intoxicatie):
Definitie: Hyponatremia houdt in dat je een lage bloed sodium concentratie hebt. Dit is slecht omdat hierdoor de osmotische druk ervoor zorgt dat water in de hersencellen komt en zwellingen veroorzaakt. Deze zwelling kan zo erg worden dat die een cerebrale bloeding veroorzaakt, dit kan leiden tot de dood.
Oorzaken: Snelle vloeistof opname of een snel verlies van sodium (zout). Snelle inname van water in combinatie met overmatig zweten en/of overgeven voor een sneller opkomen van hyponatremia.
Preventie: Vloeistoffen drinken die sodium bevatten, of combineer water met zout eten zoals crackers etc.
Symptomen: Spier krampen/spasmes, verwarring, misselijkheid, vermoeidheid, bleke huid, verminderde respons/reactie.
Behandeling: Voor milde symptomen, kun je zout binnen krijgen via zout drinken en eten. Ga ALTIJD naar een EHBO-post als je last hebt van hyponatremia, medische hulp is echt nodig! Meer informatie vind je: hier, en hier en hier. (allen engelstalig).
C: Hyperthermia:
Oorzaken: Fysieke inspanning, omgevingstemperatuur, of falen van het lichaam om de warmte regeling op peil te houden. Een van de mogelijke bijwerkingen van MDMA is (cutaneous) huid-gerelateerde vasoconstrictie. Dit houdt in dat de bloed vaten die het dichtst bij de oppervlakte van de huid liggen vernauwen. Dit vermindert het lichaams mogelijkheid om warmte af te voeren sterk.
Preventie: Voldoende drinken en regelmatig om de zoveel tijd rusten in een koele ruimte.
Symptomen: Verhoogde lichaamstemperatuur, licht gevoel in je hoofd, wazig/tunnel zicht, Symtomen komen vaak voor in combinatie met dehydratatie (uitdroging).
Behandeling:
Stop met fysieke activiteit
Trek indien mogelijk koele (niet koude) kleding aan, leg koele compressen of vloeistoffen op je lichaam en voorhoofd.
GEBRUIK GEEN KOUDE KLEDING EN COMPRESSEN!!! Het lichaam afkoelen is goed, het lichaam in shock sturen is niet goed!!!
Behandel voor uitdroging zoals hierboven beschreven en bezoek een EHBO/post voor de zekerheid.
D: Aanvallen en toevallen:
Oorzaken: MDMA gerelateerde aanvallen zijn vaak een symptoom van andere MDMA-gerelateerde problemen, meestal hyperthermia.
Preventie: Volg de aanwijzingen voor andere bovengenoemde bijwerkingen.
Behandeling: Eigenlijk moet je gewoon wachten tot de aanval over is, dit is meestal in 2 minuten. Daarna METEEN een EHBO/post opzoeken.
Als de persoon staat of zit, zorg dat je diegene op kan vangen.
Bind de persoon niet vast
Dien geen medicatie toe (laat alles over aan de mensen van de EHBO)
Als de persoon overgeeft, zorg dat je de persoon met zn hoofd zo legt dat het braaksel uit zn mond stroomt en niet in zn luchtpijp kan komen.
Verwijder alles waar de persoon zich aan kan verwonden uit zijn of haar omgeving
HOE GROOT IS HET GEVAAR VAN DOODGAAN?
Het gevaar om dood te gaan is er altijd, en dat ene ding dat je zeker weet is dat je een keer dood gaat. Maar om aan te geven hoe groot het gevaar van doodgaan is, is niet mogelijk, er spelen zoveel factoren mee. Er zijn geen bronnen die preciese cijfers geven, er kan alleen afgegaan worden op cijfers van voorgaande jaren.
Een groot deel van het probleem is dat MDMA vaak in combinatie met andere middelen wordt genomen. In zulke gevallen kun je niet zeggen dat het de MDMA was die de dood veroorzaakte omdat het het resultaat was van een combinatie. Daarbij komt ook nog dat veel mensen geen duidelijk onderscheid maken tussen MDMA en Ecstacy.
Het volgende stuk komt uit het boek: E is for Ecstacy, van Nicholas Saunders, voor het eerst uitgegeven in 1993:
Neem het ergste getal van 7 doden in de VS in 1991, en neem aan dat er op dat moment 1 miljoen gebruikers waren. Het gevaar om dood te gaan aan MDMA gebruik is dan 7 op 1 miljoen oftewel 1 op 143000 per jaar. Als gebruikers gemiddeld 25 keer per jaar gebruiken is het gevaar op dood gaan 7 in 25 miljoen keer gebruiken oftewel 1 op de 3,6 miljoen. Om je een beeld van de situatie te geven hier wat andere cijfers: Als je 5 ritjes maakt in een kermis attractie is je kans op doodgaan in een ongeluk 1 op 3,2 miljoen. Sommige sporten zijn gevaarlijk: bij parachutespringen sterven jaarlijks 3 op de 1000 mensen, als je voetbalt loop je elke jaar een kans van 1 op 25000 om dood te gaan. Maar als je thuisblijft ipv uitgaan loop je een kans van 1 op 26000 om te sterven bij een ongeluk in huis.
Alles bij elkaar kunnen de bijwerking van MDMA dodelijk zijn, maar dat geld voor zo'n beetje elke drug, alcohol en nicotine zorgen jaarlijks voor een heleboel doden. Zolang je goed voor jezelf zorgt en regels in acht houdt voor het verzorgen van je lichaam is er een kleine kans op sterven.
Mythe:
Je sterft als je meer als 5 pillen gebruikt in 1 keer
Deze stelling is incorrect, ookal loop je meer risico's als je meer pillen neemt. Doordat de hoeveelheid mdma sterk verschilt kun je een stelling als deze niet deponeren, omdat 5 pillen van 100mg veel sterker zijn als 5 van 40mg.
De LD50 (dosis waarbij 50% van de experimentele dieren overlijdt) is 80mg/kg lichaamsgewicht. Als je 70kg weegt zou je 5600mg moeten nemen om in gevaar te zijn, dit staat gelijk aan 50 tot 60 goede pillen van rond de 100mg.
Maar de eerder genoemde gevaarlijke bijwerkingen kunnen al optreden bij 1 pil.
Ook is er reden om aan te nemen dat hogere dosissen MDMA de kans op depressies en geheugenverlies vergroten. Het is echter aannemelijker dat zwaar gebruik eerder tot deze effecten lijdt als tot de dood.
WAT ZIJN DE TIJDELIJKE NAWERKINGEN?
A: Waarom ben ik mn eetlust kwijt? Volgens het National Institute of Health (VS), beïvloed serotonine je eetlust en speelt het een belangrijke rol bij de ziekte anorexia nervosa. Meer informatie vind je hier.
Omdat je MDMA je hersenen laat overstromen van de serotonine is het redelijk om aan te nemen dat gebruikers tijdens en na de trip een vermindering van hun eetlust hebben.
B: Waarom voel ik me depressief? Veel gebruikers voelen zich depressief na gebruik van MDMA. Vaak worden gebruikers 1 of 2 dagen na de trip depressief en dit houdt ongeveer 4 tot 7 dagen aan. Een klein percentage gebruikers voelt zich tot een paar weken na de ervaring depressief, maar dit heeft waarschijnlijk te maken met overmatig gebruik.
Sommige onderzoeken tonen een verband aan tussen chronisch MDMA gebruik en lange-termijn depressies. Serotonine, dat een grote rol speelt bij je gemoedsrust en humeur overstroomt je hersenen tijdens de trip. Onderzoek heeft aangetoond dat MDMA resulteert in een tekort aan serotonine na gebruik.
Meer informatie over serotonine tekort vind je hier. Meer informatie over lange-termijn depressies vind je hier.
Deze resultaten zijn vaak fel bekritiseerd door mensen die de methodes, motieven en resultaten in twijfel trekken.
Het is nog niet duidelijk waarom de ene persoon sneller hersteld of aanpast aan de situatie na gebruik als anderen. Veel mensen ervaren dat preloading en postloading helpen om depressies te voorkomen en sneller te herstellen, hierover later meer.
Mythe: Van eenmalig MDMA gebruik raak je depressief en de enige manier om daar vanaf te komen is meer nemen.
Dit is dus niet waar voor eenmalig gebruik. Het is echter wel bekend van langdurig gebruikers dat deze situatie zich voor deed. Misbruik kan ertoe leiden dat je denkt je alleen nog goed te voelen als je steeds weer MDMA neemt.
C: Waarom krijg ik last van acne of huidirritatie na Ecstacy gebruik? Er zijn een aantal mogelijkheden.
Veel gebruikers begaan acne opwekkend gedrag, de eau de toilette en dergelijke die opgesmeerd worden kunnen de porieën verstoppen in combinatie met meteen gaan slapen zonder te douchen als je thuis komt, maar dit is redelijk onwaarschijnlijk.
De 2e reden wordt xtc-puistjes genoemd. Dit is een op acne-lijkende huidirritatie die bij sommige gebruikers kan optreden. Dit kan te maken hebben met een noet goed functionerende lever, of een enzym in de lever dat niet goed werkt en MDMA niet metaboliseert ("verbranden/verwerken"). Er is ook een artikel van een dokter die een verhoogde doorbloeding van het gezicht associeert met verstopte porieën en dat als reden opgeeft, meer info vind je hier.
De derde mogenlijkheid is dat norepinephrine-gerelateerde stimulatie van de productie van talg zorgt voor blokkades van porieën.
D: Waarom heb ik moeite met slapen na MDMA gebruik? MDMA stimuleert de afgifte van zowel norepinephrine als dopamine. Het stimulerende effect dat veel drugs teweeg brengen zijn verbonden aan de verhoogde concentraties van deze neurotransmitters. De verhoogde afgifte van norepinephrine en dopamine is grotendeels verantwoordelijk voor het oppeppende/speedy effect van MDMA.
Serotonine bestuurd heel veel dingen in je lichaam, zo ook je circadisch ritme (dagelijkse wakker zijn/slapen patroon). Als je serotonine concentratie omhoog gaat, gaat ook de slapeloosheid omhoog. Meer informatie hierover vind je op deze website.
E: Waarom krijg ik hoofdpijn? Sommige gebruikers ervaren tijdens dan wel na hun trip hoofdpijn. Enkele redenen kunnen zijn:
Serotonine is mogenlijk betrokken bij de oorzaak van migraines. Serotonine loslatende/uitputtende drugs als reserpine kunnen een migraine veroorzaken. Dus is het logisch dat MDMA dit ook kan.
Ten 2e, MDMA is een stimulant en verhoogt dus de bloeddruk, een verhoging van de bloeddruk veroorzaakt hoofdpijn.
3e, De kaak en spier spanning kan bijdragen aan hoofdpijn.
4e, nystachmus kan bijdragen aan hoofdpijn, vooral als mensen proberen hun ogen terug te draaien dan wel stil te houden.
WAT ZIJN DE LANGDURIGE NAWERKINGEN?
Neurotoxiciteit:
Neurotoxiciteit omvat schade toegebracht aan het centrale zenuw stelsel. Dit kan zich op verschillende manieren uitten, oa: verminderd denk vermogen, geheugenverlies, langdurige depressie en een verlies van het gevoel van "magie".
De onrust over neurotoxiciteit is serieus van aard. En zijn zeker geen tactieken van drugs-tegenstanders om mensen van drugs af te helpen/houden. De effecten zijn geconstateerd bij gebruikers en de Harm Reduction Community (groep mensen die manieren zoekt om schade tot een minimum te beperken) is hier druk mee bezig.
Ondanks dat onderzoekers onderbouwde schattingen kunnen maken van de oorzaken van neurotoxiciteit is het nog steeds niet helemaal duidelijk waardoor het veroorzaakt wordt. Deze kennis is te achterhalen maar een serie onderzoeken en tests is nodig om definitieve conclusies te kunnen trekken.
A: Geheugenverlies: Beschadiging van sommige delen van de hersens veroorzaakt zoals bekend geheugenverlies. Onderzoek heeft aangetoond dat MDMA een afdoende hoeveelheid schade kan veroorzaken om tot geheugenverlies te leiden. Echter, deze resultaten zijn discutabel. Zowel de resultaten, onderzoekers en methoden worden regelmatig in twijfel getrokken.
Een ander punt is in hoeverre Harm Reduction Techniques (methodes voor schadevermindering) effect hebben op geheugenverlies en of het verlies permanent is.
B: Angst, paranoia en slapeloosheid: Angst, paranoia, slapeloosheid, verwarring, duizeligheid en andere negatieve effecten zijn allemaal opgemerkt als bijwerkingen van MDMA gebruik. De effecten zijn het meest merkbaar als de piek effecten bereikt zijn.
C: De magie verliezen: "Verlies van de magie" verwijst naar het verminderede empathogene en emotionele effect van MDMA na langdurig en intensief gebruik. Ondanks dat er geen formele studies naar zijn gedaan zijn er genoeg verslagen van gebruikers dat dit een bonafide bijwerking is van overmatig MDMA gebruik. Voor een deel van de gebruikers is dit verlies van effecten een reden om geen MDMA meer te gebruiken.
Er zijn verschillende theorieën over waarom dit gebeurt. Een ervan zegt dat als de nieuwigheid eraf is en het door veelvuldig gebruik een routine is geworden het niet meer leuk en zelfs onprettig kan worden. Dit kan alleen niet de tolerantie en voor sommige mensen het niet meer terug keren van de effecten verklaren. De 2e theorie die veel aandacht krijgt zegt dat er mogenlijk veranderingen in de hersenen voor zorgen dat je het gevoel van magie verliest. Als dit waar is, is het mogenlijk ook een verklaring voor depressies, geheugenverlies etc.
Voorlopig is de beste manier om ervan te blijven genieten goed voor jezelf zorgen en niet vaak en regelmatig te gebruiken, geniet maar gebruik met mate.
Gerelateerde mythes:
1: Ecstacy draineert de vloeistof in je ruggengraat Dit is dus niet waar en een van de bronnen van deze onzin is Oprah Winfrey. Er is onderzoek naar gedaan aan de hand van de serotonine productie in de vloeistof van je ruggengraat. Meer info vind je hier en hier.
Een andere reden kan zijn dat gebruikers wakker werden met een pijnlijke rug, en iemand het verlies aan spinaal vloeistof opvoerde als reden en dit als reden rond is gegaan.
2: MDMA brandt gaten in je hersens Ook dit is weer niet waar. En ja hoor, ook aan deze mythe heeft Oprah Winfrey weer bijgedragen, maar ook MTV. Als informatiebron lieten ze een scan zien van een vrouw die grote hoeveelheden MDMA had gebruikt. Ze zeiden dat er gaten in haar hersens zaten zoals bij een oudere vrouw die meerdere beroertes heeft gehad, maar dat is dus niet waar. De scan liet eigenlijk de doorbloeding van de hersenen zien, en de plekker waar die doorbloeding minder was werden aangemerkt als gaten. Dergelijke resultaten kun je bij iedereen verkrijgen als je dat zou willen.
Onderzoek, waarbij moderne technieken zijn gebruikt heeft geen duidelijke verschillen in doorbloeding van de hersenen gezien van gebruikers en niet-gebruikers.
3: Ecstacy laat cellen losbreken van je hersenstam en dan reizen ze langs je ruggengraat naar beneden Ook weer onzin, het is niet duidelijk waar deze vandaan komt, een raver in amerika heeft beweerd dat zijn arts hem dat gezegt heeft.
4: Ecstacy veroorzaakt hersenbloedingen Deze is als vraag op Bluelight verschenen en wie deze roddel de wereld in geholpen heeft is niet bekend. Er is uit onderzoek niet gebleken dat MDMA hersenbloedingen veroorzaakt, voor meer info kun je surfen naar deze slideshow.
5: Ecstacy vergroot de kans op een misvormde baby Waar deze vandaan komt is niet duidelijk maar dit is nooit aangetoond in onderzoek, maar 100% zekerheid is er niet.
HOEVEEL EN WAT MOET IK DRINKEN TIJDENS MDMA-GEBRUIK?
Het beste om te drinken is water, sport drankjes en vruchtensap. Denk er wel om niet teveel te drinken in 1 keer, dit kan leiden tot hyponatremia, en zorg dat je drankjes gekoeld zijn, dit helpt een beetje tegen de hypothermia, warme drank, of drank op kamertemperatuur helpt natuurlijk absoluut niet en gekoeld drinken is gewoon lekker, maar te koud is ook niet goed, moeilijk he!? om het goed te doen.
Waar het op neer komt is dat je constant oververhitting (hypothermia) veroorzaakt door de MDMA moet tegengaan door regelmatig verloren lichaamsvocht aan te vullen met gekoeld drinken terwijl je er op let genoeg zout binnen te krijgen en niet teveel achter elkaar te drinken.
Hier zijn een paar richtlijnen die je aan kan houden als je niet zeker weet wat en hoeveel je moet drinken:
Wanneer je heel actief bent (dansen etc) drink dan 0,25 tot 0,5 liter water per uur minimaal.
Probeer vruchtensap, sport drankjes of andere zout rijke drankjes te drinken.
Als het niet mogelijk is dergelijke drankjes te vinden voeg dan een heel klein beetje zout toe aan je water als dat mogelijk is maar laat het niet de smaak beinvloeden.
Wanneer je niet actief bezig bent drink dan iig 0,25 liter per uur
Drink voordat je dorst krijgt, het opkomen van dorst is een eerste teken van uitdroging.
PRELOADING EN POSTLOADING
Preloading houdt in dat je bepaalde stoffen inneemt om je lichaam voor te bereiden op de effecten van MDMA. Postloading is hetzelfde alleen na gebruik omzo schade op te vangen en benodigde stoffen weer aan te vullen.
Meestal neem je bij preloading een paar uur tot halve dag van tevoren de stoffen in en bij postloading voordat je gaat slapen of meteen nadat je wakker bent geworden na een trip.
Bekende stoffen:
5-htp 5-htp is een precursor van serotonine, je lichaam maakt hier serotonine van met behulp van een lichaamseigen enzym. Pre/postloading dosissen zitten tussen 100 en 500mg.
Consumptie van 5-htp werkt beschermend en verbeterd de ervaring.
Magnesium Magnesium werkt ontspannend voor je spieren, dit is met name aangenaam voor je kaak die onder erg veel spanning komt te staan door MDMA, dosissen liggen meestal tussen de 300 en 500mg
Vitamine-C Onderzoek heeft aangetoond dat vitamine-c kan helpen bij het bestrijden van neurotoxiciteit. Meestal wordt een dosis van 1000mg genomen als pil of bruistablet.
Dit zijn maar enkele van de stoffen die gebruikt worden voor preloading en postloading. In smartshops en sommige andere winkels worden kant-en-klare pakketjes verkocht. Zoals bijvoorbeeld prepair/repair pakketjes van smartlabs amstersam, deze kosten minder als 4 euro en bevatten allerlei stoffen die goed zijn voor pre/postloading, 1 zakje bevat stoffen om een paar uur voor inname van MDMA te nemen, en eentje met stoffen om in te nemen voor je gaat slapen, deze worden door veel mensen als heel behulpzaam en positief ervaren. Een ander pakketje dat te koop is heet After-E en is een postloading pakketje dat ingenomen dient te worden na gebruik voor je gaat slapen. Er zullen nog meer pakketjes te koop zijn en ook losse stoffen.
WIE MOETEN GEEN MDMA GEBRUIKEN?
Opmerking: Als je een aandoening hebt die verergert wordt door het nemen van een stimulant, hallucinogeen, psychedelische amphetamine, empathogeen etc is het niet verstandig MDMA te gebruiken, gebruik ipv altijd je gezond verstand.
A: Diabetici: Diabetici kunnen veilig MDMA gebruiken maar meer voorzichtigheid is geboden. Zoals met elke stimulant verhoogd MDMA je metabolisme, vooral wanneer het gecombineerd wordt met fysieke inspanning. Dit kan ervoor zorgen dat bloedsuikerspiegel snel kan zakken naar gevaarlijke hoogten/laagtes. Dit is extra gevaarlijk omdat de effecten hiervan afgedaan of genegeerd kunnen worden als de effecten van MDMA.
Om dezelfde reden kan een persoon teveel eten of drinken om bij te blijven bij hun versnelde metabolisme. Dit kan op zijn beurt weer zorgen voor gevaarlijk hoge bloedsuikerspiegel wanneer de gebruiker stopt met de fysieke inspanning of wanneer de MDMA uitgewerkt raakt.
Alleen wanneer goed gelet wordt op de bloedsuikerspiegel, er goed en dus niet teveel gegeten of gedronen wordt en EHBO dichtbij is voor het geval dat kan het een veilige ervaring worden
B: Mentaal zieke: Hiermee worden mensen bedoelt die een psychische aandoening hebben. Zoals veel drugs kan MDMA de effecten van de aandoening verergeren. Nog belangrijker, MDMA kan heel gevaarlijk zijn in combinatie met de medicijnen die toegediend worden als behandeling van de aandoening, met name MAOI's (monoamine oxidase remmer).
C: Epileptici: MDMA en andere stimulanten kunnen de kans op een toeval aanzienlijk vergroten bij mensen die last hebben van epilepsie. MDMA kan gevaarlijk zijn in combinatie met medicijnen die gebruikt worden bij de behandeling van epilepsie.
D: Leeftijd (te jong/te oud): Er is nog niet veel onderzoek gedaan naar de effecten van MDMA bij verschillende leeftijden. Ook hier hoort gezond verstand de boventoon te voeren maar aangezien veel mensen hun gezond verstand bij dit soort onderwerpen kwijt zijn volgen hieronder een paar richtlijnen die aangehouden kunnen worden:
Personen die de puberteit nog niet ontgroeid zijn doen er beter aan geen MDMA te gebruiken, dit klinkt raar omdat het grootste deel van de gebruikers begonnen is of begint tijdens de puberteit omdat je in die tijd nu eenmaal veel experimenteerd. De term "te jong" wordt niet gebruikt omdat die te subjectief is. Dit omdat er niet veel bekend is van de effecten van MDMA op de groei en het volwassen worden. Het is niet meer dan logisch dat geprobeerd moet worden dit niet te verstoren met chemicalieën die een negatieve invloed kunnen uitoefenen.
Zwangere vrouwen zouden geen MDMA moeten gebruiken, om dezelfde reden als hierboven genoemd.
Te oud zijn voor drugs, tsja, dat is moeilijk te bepalen, Alexander en Ann Shulgin zijn over de 70 en gebruiken nog steeds allerlei middelen als Alexander Shulgin weer iets ontdekt heeft. Het is wel zo dat een achteruitgaande gezondheid bij ouderen risico's met zich mee kan brengen, zeker als er ook MAOI's gebruikt worden.
COMBINATIES:
Opmerking: Wanneer je drugs combineert is er altijd meer risico dat het fout gaat. En het is zeker niet goed om drugs te combineren als je geen ervaring hebt met beide middelen afzonderlijk.
Er is ook bezorgheid over combinaties omdat die er voor kunnen zorgen dat een gebruiker niet meer weet hoeveel hij/zij gebruikt heeft en kunnen aansporen om meer te gebruiken.
Probeer geen pillen te gebruiken die niet getest zijn. Ook al is MDMA een veilige stof om te combineren met sommige middelen, er kan altijd iets anders in je pil zitten dat gevaarlijk is als het gecombineerd wordt.
A: DXM: Combineren van DXM en MDMA is heel gevaarlijk. Beiden worden door hetzelfde enzym afgebroken in de lever. Daardoor concurreren ze om het enzym en wordt 1 van beide of allebei niet op tijd afgebroken en ontstaat er een giftige opbouw van het middel. Deze opbouw van DXM/MDMA kan leidden tot serotonine-syndroom, een zeer onaangename combinatie van bijwerkingen die fataal kan zijn.
Verder zorgt DXM net als MDMA voor een verhoging van de lichaamstemperatuur en dit kan leidden tot hypothermia. Verder kan DXM bijdragen aan diarree en overgeven. Ook dit kan weer bijdragen aan hyponatremia. En door het dissociatieve (geest losmaken van je lichaam) effect wordt de gebruiker onopmerkzaam voor de slechte effecten die het middel heeft op zijn/haar lichaam.
Combineer geen ongetestte pillen. DXM is vaak ook een bestanddeel van medicijnen zoals hoestdrankjes en capsules, lees daarom altijd de bijsluiter als je een dergelijk medicijn gebruikt en MDMA wilt nemen. DXM blijft actief voor 4 tot 8 uur, pas dus op hoeveel je neemt en mogelijk nog actief is als je MDMA inneemt.
B: Stimulanten: De verhoging van lichaamstemperatuur, hartslag, bloeddruk en respiratie (zweten) die veroorzaakt wordt door stimulanten kunnen gevaarlijk worden in combinatie met MDMA. Stimulanten verhogen waarschijnlijk ook de afgifte van ADH (anti-diuretisch hormoon, remt je urineren). Dit is relevant omdat een verhoging van ADH afgifte draagt bij aan hyponatremia. Ook kan de comedown en eventuele crash van een combinatie van MDMA en stimulanten erg hard aankomen en moeilijk te verdragen zijn.
C: Psychedelische middelen: Omdat candyflipping (MDMA en LSD) en hippyflipping (MDMA en paddo's) veel underground is geweest voor lange tijd en nu pas bekender is geworden is er weinig onderzoek naar gedaan en weinig over bekend. En dus potentieel gevaarlijk ook al zijn er veel goede verslagen over.
D: Marijuana: Er zijn nog geen onderzoeken die aangetoond hebben dat deze combinatie schadelijk is en veel gebruikers benoemen deze ervaring als heel positief en zeggen dat het de trip intenser maakt. Desondanks is er altijd risico en kan het altijd nog schadelijk blijken. Recentelijk nog is er in Nederland grote ophef ontstaan over het thc-gehalte van Nederwiet, dit kan gevolgen hebben voor de combinatie met MDMA maar is nog niets over bekend, en voorzichtigheid blijft geboden.
E: Alcohol (ethanol): MDMA combineren met een verdovend en depressie opwekkend middel als alcohol is altijd slecht. De extra druk op het cardiovasculaire systeem (hart, bloedvaten) kan tot medische problemen leidden tijdens en na gebruik. De misselijkheid en uitdroging die alcohol veroorzaakt kunnen de processen van hypothermia en hyponatremia aanzienlijk versnellen. Schade aan de lever is groter omdat veel mensen door de werking van MDMA meer drinken, MDMA onderdrukt de roes van alcohol en dit kan ertoe leidden dat mensen veel meer drinken als normaal en de lever dus meer als dubbel zo zwaar belast wordt als normaal.
Ook het combineren van een kalmerend middel met een stimulerend middel is absoluut niet goed door bovengenoemde werking die ook nog eens beïnvloed wordt door de verschillende werkingsduur van middelen en de tijd die nodig is om het middel te laten werken.
F: Viagra: MDMA en Viagra zijn beiden sekslust opwekkend EN allebei oppeppend. Daarom lijkt het voor sommige mensen een logische combinatie maar recentelijk onderzoek heeft aangetoond dat mensen die viagra gebruiken terwijl ze het niet nodig hebben, hun kans op hartproblemen en een hartaanval enorm vergroten, denk je eens in wat dat betekent als daar ook nog eens MDMA bij komt.
G: Andere drugs: Veel andere drugs zoals medicijnen vormen meestal een slechte combinatie met MDMA, raadpleeg daarom altijd de bijsluiter voor de effecten of je huisarts om te vragen hoe of wat omtrent de uitwerkingen van elk middel en op elkaar. Omdat een huisarts zich moet houden aan een arts/patient relatie mag hij kennis van jouw drugsgebruik bijvoorbeeld niet doorspelen aan ouders.
DRUGS TESTS
A: Wat zijn drugs tests? De standaard test is de NIDA-5 test (National Institute on Drug Abuse) waarbij je urine wordt analyseerd op de aanwezigheid van amphetamines, cocaine, morfine/heroïne, PCP en THC (wiet en hasj). Er zijn ook tests waarbij bloed en haar bekeken worden, maar deze zijn duurder en gecompliceerder, en dus zeldzamer. Bij de volgende vragen wordt er vanuit gegaan dat iemand de NIDA-5 test ondergaat.
B: Wordt Ecstacy zichtbaar bij een NIDA-5 test? MDMA is niet 1 van de stoffen waar specifiek naar gezocht wordt maar kan door zn qua chemische structuur nauwe verwandheid met amphetamine wel te voorschijn komen. Maar ook omdat er andere drugs als MDMA in een pil kunnen zitten kun je zakken voor de test.
C: Hoe lang blijft MDMA in je systeem/lichaam? Dat is afhankelijk van veel factoren maar gemiddeld is de halfwaarde tijd van MDMA in een menselijk lichaam 8-9 uur. Dit houdt in dat er na 72 uur minder als 1% van de oorspronkelijk hoeveelheid nog in je lichaam zit. Maar doordat ieder lichaam verschillend is kan dit variëren.
D: Hoe lang vantevoren moet ik geen MDMA meer nemen als ik een drugstest moet doen? Als je helemaal safe wilt spelen, niet gebruiken, maar anders is het om veilig te zijn handig een week van tevoren niets meer te nemen. Tussen tijd van inname en 72 uur na inname is er nog genoeg MDMA over om aangetoond te kunnen worden, en na een hoge dosis tussen de 72 en 120 uur nog steeds genoeg. Maar ook andere middelen kunnen een rol spelen zoals cocaïne dat 48 tot 72 uur aantoonbaar is en amphetaminen 48 tot 96 uur. 2C-B en andere research chemicals zullen waarschijnlijk niet aangetoond worden maar voor veiligheid is het handig door verwantschap de tijden van amphetamines aan te houden.
Hieronder volgt een lijstje met tijden voor verschillende middelen volgens Roche:
Amphetamines = 2-4 dagen
Barbituraten = 3 dagen
Benzodiazepines = tot 2 weken
Cannabinoïden (thc) = tot 10 dagen bij onregelmatig gebruik
= 30 dagen of langer bij chronisch gebruik
Cocaïne mataboliet = 2-3 dagen
Methadon = 2-4 dagen
Methylamphetamine = 2-4 dagen
Opiaten = 2-3 dagen
Phencyclidine (PCP) = 3-8 dagen
Bron: http://www.dhpforum.nl/forums/index.php?showtopic=655
Waarvoor dank. .
De links naar de vorige topics:
Deel 1 t/m 90!
Link van de OP.

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities



kikoooooo
Douchebag Status
donderdag 12 november 2009 @ 19:52 (#2) 

junk

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

rthls
Genius
donderdag 12 november 2009 @ 19:55 (#3) 

Wist niet dat het de last post was, dus mijn laatste post:

Er is imo wel een duidelijk verschil tussen coke en XTC. Coke is gewoon troep (je kunt er echt van in de goot raken, XTC niet).

Oh en vergeten er nr 99 van te maken (Houniet zou je dat kunnen aanpassen?)

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

T3rr0r
Technoofsow!
donderdag 12 november 2009 @ 19:58 (#4) 

Pillen zijn oké, olé, olé!

It's about being boss, not being the boss...

-Willempie-
Eek!
donderdag 12 november 2009 @ 20:04 (#5) 

28 november weer

tvp

It Never Hurts To Help!

donzine
huh?
donderdag 12 november 2009 @ 20:05 (#6) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 19:58 schreef T3rr0r het volgende:
Pillen zijn oké, olé, olé!



Hagelkaas
Mind Dimension
donderdag 12 november 2009 @ 20:13 (#7) 

Gaat snel zeg

Vous êtes des animaux!

Sanderrrr
De r bleef hangen
donderdag 12 november 2009 @ 20:14 (#8) 

dag



T3rr0r
Technoofsow!
donderdag 12 november 2009 @ 20:20 (#9) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:13 schreef Hagelkaas het volgende:
Gaat snel zeg
Dit topic is 200+mg gast! Ik zweer het je!

It's about being boss, not being the boss...

boyv
chemistry
donderdag 12 november 2009 @ 20:31 (#10) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:14 schreef Sanderrrr het volgende:
dag
week

Mijn natuurlijke bondgenoot

Da_Ripper
Follow your bliss
[ Moderator ] donderdag 12 november 2009 @ 20:37 (#11) 

Als tvp een berichtje:
quote:
Gelderse jongeren ruilen xtc in voor GHB

ARNHEM - Jongeren en jongvolwassenen in Gelderland zijn in de afgelopen anderhalf jaar meer GHB en het tripmiddel 2cb gaan gebruiken. De drugs nemen de plaats in van xtc. Dat blijkt uit een monitor van Tendens 2009 van IrisZorg.

De xtc-markt is sinds begin dit jaar ingestort door een verslechtering van de kwaliteit van de pillen. Gebruikers zijn op zoek naar alternatieven en kiezen voor GHB en 2cb. Bij verslavingszorginstelling IrisZorg is het aantal cliënten met een GHB-verslaving met 75 procent toegenomen in 2008, in totaal 35 mensen.

,,Dat is fors'', stelt onderzoeker Ton Nabben van het landelijke Bonger Instituut. Hij ziet de afgelopen jaren grote verschillen in GHB-gebruik tussen de Randstad en het midden en noorden van het land.

,,In Amsterdam is de trend al voorbij, maar in de regio zijn er juist veel gebruikers'', aldus Nabben. Ook landelijk is het instorten van de xtc-markt een probleem voor recreatieve drugsgebruikers. ,,Toch blijven veel mensen in Amsterdam xtc gebruiken of ze kiezen voor bijvoorbeeld cocaïne en een klein deel ook voor GHB'', stelt hij. Begin 2010 brengt het Bonger Instituut de nieuwe landelijke trendwatch drugsgebruik onder jongeren uit.

Het tripmiddel 2cb is in de Randstad ook vooral in de jaren negentig gebruikt. Onderzoekers zien het gebruik ervan nu voor het eerst terug in Gelderland. (ANP) Bron: AD.nl

The MOD-e-Rate Reducer

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 12 november 2009 @ 20:41 (#12) 

2c's
Vanavond aan de 2c-i !

G is ook wel lekker

Tevens Terug Vind Pil.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

donzine
huh?
donderdag 12 november 2009 @ 20:47 (#13) 

2c-i ofso wil ik ook nog wel doen... kan alleen nergens aan één dosis komen



em-dee-em-aa
donderdag 12 november 2009 @ 20:50 (#14) 

tvp



boyv
chemistry
donderdag 12 november 2009 @ 20:52 (#15) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:47 schreef donzine het volgende:
2c-i ofso wil ik ook nog wel doen... kan alleen nergens aan één dosis komen
Ja ik ook, kan langer dan 5-6 uur duren, soms wel een halve dag als je genoeg neemt

Mijn natuurlijke bondgenoot

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 12 november 2009 @ 20:56 (#16) 

2c-i neem je je eerste dosis en de dosissen erna verleng je het mee. Onder de 20mg is het vooral wausen ala xtc en erboven komt het trippen meer naar boven.

Sowieso vette visuals, op 20mg om 18:00 en 10 om 20:00 heb ik tot na 7 uur in de ochtend nog effecten gemerkt afgelopen vrijdag.

Ga nu voor de 25 tot 30 ergens daar tussenin denk ik. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Hagelkaas
Mind Dimension
donderdag 12 november 2009 @ 21:09 (#17) 

Hoe gevoelig is het middel qua bad trippen? Ik heb daar nogal aanleg voor, maar zolang ik geen bodyload voel en mijn gedachten zo gestimuleerd worden (zoals ik al heb bij wiet) gaat het wel goed.

offtopic

Vous êtes des animaux!

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 12 november 2009 @ 21:14 (#18) 

In principe ken je overal op bad gaan, maar 2c's zijn perfecte instap-tripmiddelen. .
Lagere dosissen zijn vooral wausen zoals xtc dus en daardoor begin je met een goede mindset aan een trip. Zelfde idee als mdma voor je gaat trippen.

Handig is sowieso bewust van je gedachten te zijn, te weten dat het een drug is en het over gaat dus het over je laten gaan niet ertegen vechten. Je merkt vanzelf wel dat als je aan dingen denkt die je eng vind je bang wordt. Zodra je jezelf gerust kan stellen en paranoia ed weet te herkennen gaat het wel goed.

Maar met lagere 2c doseringen, ookal kan het wel, zal dat wel niet snel gebeuren.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

kikoooooo
Douchebag Status
donderdag 12 november 2009 @ 21:16 (#19) 

2cb kreeg ik niet echt gedachtes van ofzo. Eigenlijk alleen visuals en voor de rest was ik vrij helder.

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

kikoooooo
Douchebag Status
donderdag 12 november 2009 @ 21:17 (#20) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:41 schreef pc-fr34k het volgende:

G is ook wel lekker
'Wel lekker'? G is godverdomme heerlijk. Te lang geleden alweer.

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

rthls
Genius
donderdag 12 november 2009 @ 21:18 (#21) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:37 schreef Da_Ripper het volgende:
Als tvp een berichtje:
[..]


Klopt voor mij wel een beetje

Maar beide nu een tijdje niet meer gehad, X wil ik trouwens t/m O&N niet meer pakken. Kijken of ik het vol hou, altijd moeilijk als vrienden van je tijdens een feestje wel aan pillen gaan

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

Jonkowise
snuifgebak
donderdag 12 november 2009 @ 21:26 (#22) 
quote:
Op donderdag 12 november 2009 21:17 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

'Wel lekker'? G is godverdomme heerlijk. Te lang geleden alweer.
Idd


Trouwens van 2c-b krijg ik zieke bodyload ... super misselijk/kotsen. En qua trip is er ook echt niks aan, alleen beetje kleurtjes kijken. Maar opzich wel chill wantik zou niet graag ernstig trippen als ik me lichamelijk zo slecht voel



Hagelkaas
Mind Dimension
donderdag 12 november 2009 @ 21:30 (#23) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 21:14 schreef pc-fr34k het volgende:
In principe ken je overal op bad gaan, maar 2c's zijn perfecte instap-tripmiddelen. .
Lagere dosissen zijn vooral wausen zoals xtc dus en daardoor begin je met een goede mindset aan een trip. Zelfde idee als mdma voor je gaat trippen.

Handig is sowieso bewust van je gedachten te zijn, te weten dat het een drug is en het over gaat dus het over je laten gaan niet ertegen vechten. Je merkt vanzelf wel dat als je aan dingen denkt die je eng vind je bang wordt. Zodra je jezelf gerust kan stellen en paranoia ed weet te herkennen gaat het wel goed.

Maar met lagere 2c doseringen, ookal kan het wel, zal dat wel niet snel gebeuren.
Klinkt helemaal iets voor mij dan

(Jonkowise, rot eens op)

Vous êtes des animaux!

Evil_Koekje
Niet altijd evil...
donderdag 12 november 2009 @ 21:46 (#24) 

Woop woop.

Last.fm

merino
World of Sleepers
[ Moderator ] donderdag 12 november 2009 @ 21:49 (#25) 

Dit was wel te verwachten eigenlijk. 2cb en 2ci zijn in Engeland al tijdje langer erg populair in de uitgaansscene omdat xtc/mdma daar zo kut is.

dinsdag 23 februari 2010 23:16 schreef Japz het volgende:
ik zal je whisky de volgende keer ook wegrelativeren, komt goed :+

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 12 november 2009 @ 22:16 (#26) 

2c's maken je waus maar helderder in je kop. Leuke visuals, niet al te aanwezig, vooral als je er op let. Niet heel kleurrijk wel wat voller. Niet echt heel erg trippend wka gedachten maar zeker wel. 2c-e schijnt ook veel meer een echt psychedelicum te zijn daarin. Ook waus net zoals de andere 2c's maar dan veel meer je gedachtes die gefreaked worden.

Binnenkort ook 2c-e proberen

Ik ga nu iig lekker een uur en 10 minuten na inname van ongeveer 25mg 2c-i. Visuals en vooral een relaxte wappie houding en gevoel, alleen niet zo opdringerig als met mdma. Valt allemaal relaxt te sturen

Maar zeker zijn 2c's wel en drug voor mensen die van m houden In lage dosis zeker, hoger voor de mensen die van m houden maar ook wat meer diepgang willen. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

NoelGallagher
Philips Sport Vereniging
donderdag 12 november 2009 @ 22:28 (#27) 

2c-b is wel nice, paar weken geleden had ik er 3 op, kleuren enzo werden veel intenser en had ook een ongelooflijk ontspannen gevoel.

Op woensdag 8 april 2009 18:51 schreef remlof het volgende:
Volgende keer is wordt het shredder :*
Droeftoeter.
Aantal bans na Remlof zijn uitspraak: 5

Houniet
ik ruik vet lekker
[ Moderator ] donderdag 12 november 2009 @ 23:05 (#28) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:13 schreef Hagelkaas het volgende:
Gaat snel zeg
Hard man .

Brunettes O+

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 12 november 2009 @ 23:08 (#29) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 22:28 schreef NoelGallagher het volgende:
2c-b is wel nice, paar weken geleden had ik er 3 op, kleuren enzo werden veel intenser en had ook een ongelooflijk ontspannen gevoel.
. Zeker heb ik nu ook. Echt zo'n M gelukzaligheid alles is goed gevoel !11!!
quote:
Op donderdag 12 november 2009 23:05 schreef Houniet het volgende:

[..]

Hard man .
. Fix die TT gelijk ff

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

NoelGallagher
Philips Sport Vereniging
donderdag 12 november 2009 @ 23:15 (#30) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 23:08 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

. Zeker heb ik nu ook. Echt zo'n M gelukzaligheid alles is goed gevoel !11!!
[..]

. Fix die TT gelijk ff
Haha, echt he

Paar weken geleden, wij stonden lekker te spacen, kwam de politie, ik fucking chill zijn, peukje d'r bij en ik vond het allemaal wel best. Dikke glimlach op m'n smoel .

Nu wachten tot de kerstvakantie tot ik weer iets neem

Op woensdag 8 april 2009 18:51 schreef remlof het volgende:
Volgende keer is wordt het shredder :*
Droeftoeter.
Aantal bans na Remlof zijn uitspraak: 5

T3rr0r
Technoofsow!
donderdag 12 november 2009 @ 23:21 (#31) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 20:56 schreef pc-fr34k het volgende:
2c-i neem je je eerste dosis en de dosissen erna verleng je het mee. Onder de 20mg is het vooral wausen ala xtc en erboven komt het trippen meer naar boven.

Sowieso vette visuals, op 20mg om 18:00 en 10 om 20:00 heb ik tot na 7 uur in de ochtend nog effecten gemerkt afgelopen vrijdag.

Ga nu voor de 25 tot 30 ergens daar tussenin denk ik. .
Klinkt interessant die werkingsduur. En qua effect is het met lage dosissen vergelijkbaar met xtc? Dus ook dat praterige, loved-up gevoel etc.? En het zit het met de brakheid?

It's about being boss, not being the boss...

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 13 november 2009 @ 00:44 (#32) 

Deel 98 part 2?

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
vrijdag 13 november 2009 @ 05:26 (#33) 

Maat van me kreeg een tijd geleden een capsule, hij dacht MDMA maar er zat dus 2cb in. Die is dus een uur later naar huis gegaan omdat hij op het feest last had van een sneeuwstorm .

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 07:00 (#34) 

quote:
Op donderdag 12 november 2009 23:21 schreef T3rr0r het volgende:

[..]

Klinkt interessant die werkingsduur. En qua effect is het met lage dosissen vergelijkbaar met xtc? Dus ook dat praterige, loved-up gevoel etc.? En het zit het met de brakheid?
Ja al die 2c's lijken op elkaar maar net wat anders. heb zelf nu alleen nog I en B op maar merk de verschillen wel en ben benieuwd naar 2c-e !
Het is heel controleerbaar. Je kan visuals als het ware aan en uit zetten. En ook je wausheid ken je uit en aan zetten.

Heb zelf om 00:00 ongeveer 20mg bijgenomen als ik het me goed herinner eerste dosis was 21:05 of zo op iets meer dan 25mg.

Een groot voordeel eraan is ook dan je gewoon een eetlust hebt. Zit nu nog wat te wausen/trippen maar ken gewoon eten en heb ook honger. Stuk fijner dan normaal met pep/pillen(onder invloed).

Verder is het net als mdma maar dan minder opdringerig. Wel energie maar het moet allemaal niet persee ipv stuiter stuiter ik ben wappie. . .

2c-i is IMO zeker een drug die fijn is voor mensen die geen tripervaring hebben om kennis te maken met visuals en bewustzijnverruiming zoals je die in een trip ervaard. Maatje van me had 15mg 2c-i op en heeft alleen blow en een aantal keer pillen/capsules op. Die vermaakte zich ook wel Er zijn dus bij I al bij lagere doseringen visuals waarneembaar.

De visuals zijn ook heel ademend golvend en veel dingen lijken een beetje een groen en/of rode "aura" te hebben. Dit wordt allemaal veel duidelijker als je zit te staren naar iets dat niet beweegt, helemaal als dat patronen zijn.

Ben nu echt benieuwd naar 2c-E, ik vind de 2c's nu iig een zeer goede vervanger voor xtc, het heeft de goede afspecten van het wausen met meer invulling en betekenis. Je bent waus maar toch helder in je hoofd en je kan heel makkelijk allemaal connecties leggen.
[/lange post ]
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 05:26 schreef Bullet-tooth het volgende:
Maat van me kreeg een tijd geleden een capsule, hij dacht MDMA maar er zat dus 2cb in. Die is dus een uur later naar huis gegaan omdat hij op het feest last had van een sneeuwstorm .
. Ja als je tripeffecten niet verwacht kan dat rare dingen opleveren. Zeker als je niet weet wat trippen is !

Altijd al afgevraagd ook als iemand die niet eens een blowtje gerookt heeft zonder het te weten lsd drinkt hoe vaag dat dan moet zijn. Tis allemaal al zo vaag als je je er al een beetje op kan voorbereiden... .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 09:15 (#35) 

Bijna weekeeeeeeeend! Gaat er verder nog iemand stappen in A'dam?

Whatever you're about to discover we off that.

PBateman1978
Click Clack
vrijdag 13 november 2009 @ 09:17 (#36) 

Nog nooit 2-C's gehad, en zo bijzonder lijkt het me ook niet, als ik wil trippen pak ik wel een paar zegeltjes.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 13 november 2009 @ 11:05 (#37) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 09:17 schreef PBateman1978 het volgende:
Nog nooit 2-C's gehad, en zo bijzonder lijkt het me ook niet, als ik wil trippen pak ik wel een paar zegeltjes.
of DMT...
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 07:00 schreef pc-fr34k het volgende:
Je bent waus maar toch helder in je hoofd en je kan heel makkelijk allemaal connecties leggen.
Hoe zit dat met de day(s) after? Geen soortgelijke katers net zoals MDMA?

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

rthls
Genius
vrijdag 13 november 2009 @ 11:34 (#38) 

Er is een 2c-b topic he (ook voor andere 2c's?)

2C-B - Vragen & Antwoorden deel 3

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 11:57 (#39) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 09:17 schreef PBateman1978 het volgende:
Nog nooit 2-C's gehad, en zo bijzonder lijkt het me ook niet, als ik wil trippen pak ik wel een paar zegeltjes.
Zo bijzonder is het wel Zijn hele aparte drugs. Het is ook niet zo zeer een vervanging voor acid maar meer van mdma. Het is wappie zijn met een toevoeging, leuke visuals en heel controleerbaar. Je kan zelf bepalen of je je waus voelt, of dat je meer gaat trippen zonder te veel mindfuck. En een groot pluspunt is dat je gewoon kan eten, ook onder invloed krijg je honger. Kan een nadeel zijn maar ik vind het met gezondheid in het oog toch wel beter als ik gewoon kan eten tussendoor.

De energie die er vanaf komt is ook echt zoals je van Psychedelische Phenethylamines gewend bent alleen dan nog zo opdringerig.
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 11:05 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

of DMT...
Dat staat ook nog ergens op mijn lijstje van uit te proberen drugs. Wel om te roken dan Wat ik daar van gelezen heb reports oh oh . . Denk dat ik wel zo'n wortel ga bestellen en een extractie uitvoeren, op z'n tijd. .
quote:
[..]

Hoe zit dat met de day(s) after? Geen soortgelijke katers net zoals MDMA?
Tot nu toe niet echt wat van gemerkt. Het is sowieso actief in lage dosering, waar bij 2c-i je al van 2-5 treshold level hebt. Daarnaast schijnt het dus serotonine te imiteren ipv het extreem veel te laten aanmaken en heropname stimuleren ervan. Enige is dat het achteraf ff vaag is weer nuchter te worden, zo'n andersom gevoel van het moment dat je de tripwereld in gaat dat die raar is.
Verder alleen wat lichte hoofddruk tijdens/na kan maar niet echt ergens last van verder.

2c-i visuals zijn iig best wel freaky, gezichten blijven vervormen, lettertype's blijven veranderen, vormen blijven veranderen.

Een lamp bij een maat van me was echt spacend, dat ding bestaat al uit losse delen en het lijkt echt alsof je overal omheen loopt en zit te bekijken terwijl je stil zit. Alsof alles draait en ademt, en je merkt dat tijd en ruimte in elkaar over vloeien en geen vaste dingen zijn zoals je klok aangeeft. Zoals met wel meer tripmiddelen het geval is.

Verder is het echt perfect voor als je helder wilt blijven maar toch waus. Je bent wappie en dat gevoel blijft zich ook opbouwen. Met M ben je een opbouw en dan piek gewend, bij 2c's denk je op plateau te zijn en dan bouwt het weer op

En het werkt langer, je hoeft in principe 1 dosis te nemen en eventueel 1 keer bij te nemen en dan ben je zeker wel meer dan 10 uur zoet. Een startdosis en alles wat je bijneemt zorgt voor verlenging ipv versterking van effecten. Cognitief denkvermogen wordt echt exponentieel vergroot. Je legt ZEER makkelijk en ZEER snel verbindingen en associaties, het is echt die speedy gedachtes zoals je van stimulanten gewend bent maar dan met een helder hoofd, en tegelijk toch ook wel vaag. Ook echt het gevoel dat je je geestverruiming letterlijk voelt, er lijkt meer ruimte in je hoofd te zijn en denken gaat veel gemakkelijker.

Ik denk dat 2c's zeker ook wel te gebruiken zijn om probleemoplossend te denken, bv bij code werk dat je het geheel en tegelijk de samenhang van losse functies ziet voor wat het is, en het allemaal makkelijk kan samen voegen. Sowieso is met 2c's dat je alles ziet voor wat het echt is. Videoclips waar we naar keken, dan kijk je echt letterlijk naar acteurs, en je hebt ook echt het idee dat het nep is, en als je er dan over nadenkt weet je dat het allemaal acteerwerk is voor de clip, en de muziek zelf en het image van de artiest allemaal nep is, voor het overgrote gedeelte van de MTV/TMF commerciële zooi.

Nou ik zal er verder maar niet al te veel woorden aan vuil maken in deze post Zoals jullie wel kunnen merken denk ik ben ik vrij enthousiast over deze nieuwe Phenethylamine en een maatje van me die geen tripervaring heeft en minimale ervaring aan M vond 15mg zonder bij te nemen al zeer tof, en die is na eerst huiverig te zijn, ook wel voor het trippen te spreken.

2c's, alleen al omdat het minder/niet schadelijk is(zulke lage dosissen, het werkt niet op je serotonine, je hoeft niet persee bij te nemen want het werkt op zichzelf al best lang)dan m, het voelt gewoon ook fijnen en vertrouwder in je lichaam dan een amfetamine als pep of M. Leuke visuals erbij die je aan en uit ken zetten als er een knop aan zit. Denk aan waus worden en je blijft steeds maar pieken in je wausheid, een ultiem gevoel van gelukzaligheid en compleetheid en je voelt je echt heel gerust en op je gemak.

Ik ben verlieft erop geworden, zoals ik al was, en ook wel nog steeds ben, op MDMA . .
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 11:34 schreef rthls het volgende:
Er is een 2c-b topic he (ook voor andere 2c's?)

2C-B - Vragen & Antwoorden deel 3
Ja daar ben ik me van bewust. . Alleen omdat het zulke grote overeenkomsten heeft met M vond ik het ook wel hier thuis passen. Want er zijn nu 2 topics waarin je ken posten vooral hierover, 2c-b topic worden ook andere 2c's in besproken maar in het RC-topic worden ook veel 2c's en andere RC's besproken. En dan dit topic nog, wat natuurlijk altijd lekker loopt en ook gewoon een Phenethylamine is.

Excuses trouwens voor het gebruik van de Engelse vervoegingen voor stoffen/termen maar geen zin om meer dan te copy/pasten van erowid. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

navigator
vrijdag 13 november 2009 @ 14:17 (#40) 
nette posts gozer

Nog ff terugkomend op vorige topic:
quote:
Op donderdag 12 november 2009 08:37 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik slikte ook voor het eerst toen ik 16 was, dat kan nog net.

Drugs voor je 16e is een no-go, dan zijn je hersenen nog volop in de groei, en dan is de kans op schade veel groter.
Je hersenen zijn pas uitgegroeid op 18 a 19 jarige leeftijd dus drugs op je 16e is geen goed idee

12e roken, 15e blowen en af en toe wat drinken, 19e xtc, speed, coke, lsd
Door de jaren heen ook meer gaan drinken, of eigenlijk is het meer zuipen

Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity

PBateman1978
Click Clack
vrijdag 13 november 2009 @ 14:32 (#41) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 14:17 schreef navigator het volgende:
Je hersenen zijn pas uitgegroeid op 18 a 19 jarige leeftijd dus drugs op je 16e is geen goed idee
Nope, rond je 16e al.

tenminste, dat zei een wetenschapper een poosje terug op tv, ging over cannabis en de invloed van het roken daarvan op je hersenen, bij jonger dan 16 jaar was er veel meer kans op permanente veranderingen in je hersenen dan na je 16e, volgens haar was het dus zo dat rond je 16e levensjaar je hersenen zijn volgroeid.

Verder mag je in NL vanaf je 16e alcohol drinken, dus dat lijkt me ook wel logisch dan



[ Bericht 16% gewijzigd door PBateman1978 op 13-11-2009 14:37 ]

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 13 november 2009 @ 15:17 (#42) 

drugs are bad 'mkay?

wsg zaterdag een heel klein capsulletje droppen...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

donzine
huh?
vrijdag 13 november 2009 @ 15:45 (#43) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 14:32 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Verder mag je in NL vanaf je 16e alcohol drinken, dus dat lijkt me ook wel logisch dan

Wat van de overheid wel en niet mag op welke leeftijd heeft totaal niks mee te maken of het op die leeftijd ook wel veilig is.



BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 15:54 (#44) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 15:45 schreef donzine het volgende:

[..]

Wat van de overheid wel en niet mag op welke leeftijd heeft totaal niks mee te maken of het op die leeftijd ook wel veilig is.
Nou, daar ben ik het niet mee eens hoor
Waar heeft het dan wel mee te maken denk je?

Whatever you're about to discover we off that.

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 15:57 (#45) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 15:54 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Nou, daar ben ik het niet mee eens hoor
Waar heeft het dan wel mee te maken denk je?
Als de overheid de leeftijd verlaagd naar 5 jaar, maakt dat het dan ineens veilig? Dat iets de wet is betekent niet dat het ook het beste is, wel zal het waarschijnlijk op onderzoek gebaseerd zijn.

Maar waarom is in de VS en uk dan een minimum leeftijd van 21 jaar?

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 16:03 (#46) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 15:57 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Als de overheid de leeftijd verlaagd naar 5 jaar, maakt dat het dan ineens veilig? Dat iets de wet is betekent niet dat het ook het beste is, wel zal het waarschijnlijk op onderzoek gebaseerd zijn.

Maar waarom is in de VS en uk dan een minimum leeftijd van 21 jaar?
Nee dat zeg ik ook niet
Jij draait het nu om. De overheid heeft wel degelijk een leeftijdsgrens bepaald om de jeugd onder de 16 te beschermen. Dat betekent niet dat het boven de 16 niet schadelijk is, maar er is toch duidelijk aangetoond dat alcohol onder de 16 aanzienlijk meer schade aanricht dan wanneer iemand ouder is.

Whatever you're about to discover we off that.

donzine
huh?
vrijdag 13 november 2009 @ 16:04 (#47) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 15:54 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Nou, daar ben ik het niet mee eens hoor
Waar heeft het dan wel mee te maken denk je?
Het is al in veel onderzoeken bewezen dat alcohol op een jonge leeftijd (ook 16 dus) heel erg schadelijk is, eigenlijk is het op elke leeftijd heel schadelijk. Waarom is de minimumleeftijd nu nog steeds 16 jaar dan? En staat alcohol niet op de opiumlijst? Reden genoeg om aan te nemen dat de minimumleeftijd niet helemaal op onderzoek gebaseerd is (misschien een beetje).



BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 16:07 (#48) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 16:04 schreef donzine het volgende:

[..]

Het is al in veel onderzoeken bewezen dat alcohol op een jonge leeftijd (ook 16 dus) heel erg schadelijk is, eigenlijk is het op elke leeftijd heel schadelijk. Waarom is het nu nogsteeds 16 jaar dan? en geen drugs? Juist, geld.
De overheid zou meer geld binnenkrijgen aan accijns als alcohol aan iedereen verkocht mocht worden, dus daar gaat je argument
Maar je moet lekker zelf weten wat je in je mikkie stopt schat!

En na je edit verwijs ik je graag naar mn vorige post

Whatever you're about to discover we off that.

donzine
huh?
vrijdag 13 november 2009 @ 16:09 (#49) 

Hmm, had mijn bericht getypt toen jij hem ook aan het typen was, en heb hem daarna nog aangepast toen jij al een reactie schreef XD.

Ja alcohol zal wel veel schadelijker zijn onder de 16, maar om nou aan te nemen dat het op 16 jarige leeftijd niet schadelijk is omdat het dan toegestaan is om het te drinken...



BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 16:12 (#50) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 16:09 schreef donzine het volgende:
Hmm, had mijn bericht getypt toen jij hem ook aan het typen was, en heb hem daarna nog aangepast toen jij al een reactie schreef XD.

Ja alcohol zal wel veel schadelijker zijn onder de 16, maar om nou aan te nemen dat het op 16 jarige leeftijd niet schadelijk is omdat het dan toegestaan is om het te drinken...
Maar er zegt ook niemand dat het dan niet schadelijk is, je kunt alleen moelijk alles verbieden wat schadelijk is.
Dan kunnen ze alle snoepzooi uit de winkel halen, sigarettenverkoop stoppen, geen alcohol meer en pijnstillers en frisdrank en van mobiele telefoons en magnetrons krijg je hersentumoren dus ook dat moet verboden worden!
Snap je wat ik bedoel

Whatever you're about to discover we off that.

rthls
Genius
vrijdag 13 november 2009 @ 16:53 (#51) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 14:32 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Nope, rond je 16e al.

tenminste, dat zei een wetenschapper een poosje terug op tv, ging over cannabis en de invloed van het roken daarvan op je hersenen, bij jonger dan 16 jaar was er veel meer kans op permanente veranderingen in je hersenen dan na je 16e, volgens haar was het dus zo dat rond je 16e levensjaar je hersenen zijn volgroeid.

Verder mag je in NL vanaf je 16e alcohol drinken, dus dat lijkt me ook wel logisch dan


Nja, ik heb ook wel eens gehoord of gelezen dat je hersens zich nog door ontwikkelen tot je 24e. Maar het is ook niet alsof je hersens opeens stil staan daarna. Je kunt je hersens eigenlijk daarna nog 'ontwikkelen' door ze te blijven gebruiken (inspanning voor je hersens laat maar zeggen). Dit zal door gebruik van drugs ook wel tegen worden gegaan.
Maar na je jeugd zijn ze natuurlijk wel voor het grootste deel waar ze moeten zijn qua ontwikkeling

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 17:23 (#52) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 16:53 schreef rthls het volgende:

[..]

Nja, ik heb ook wel eens gehoord of gelezen dat je hersens zich nog door ontwikkelen tot je 24e.
Ach, ook al ontwikkelen ze zich tot je 80e... Wie wilt er nu 80 en dement worden? Het is idd niet aan te raden om op jongere leeftijd, zeker met onvolgroeide hersenen, aan de drugs te zitten. Maar op die leeftijd willen de meeste mensen het toch proberen. Je komt toch op je 15/16e genoeg mensen tegen die drugs gebruiken, en als je ziet hoe veel lol mensen er mee hebben wordt je toch wel nieuwsgierig.

Beter dat kinderen op 15/16 jarige leeftijd wat leren experimenteren met xtc dan dat ze geheel onthouden tot hun 21e en meteen helemaal los gaan zonder ervaring. Zoals zo veel 21 jarigen in de VS... Mogen geen alcohol en zuipen zich een coma zodra ze eigenlijk mogen.

Dan ben je IMO beter uit als je drugs rustig hebt leren gebruiken op een ietswat jongere leeftijd en je weet wat je doet. (Je hebt natuurlijk jonge mensen die te roekeloos zijn en jonge mensen die het allemaal wat rustig aan doen en wat huiverig zijn. Mensen die onverantwoord en onwetend drugs gebruiken zijn geen goede kandidaten maar een 15-jarig gozertje dat zich volledig heeft ingelezen en zijn ervaring rustig op bouwt, beginnend met halve doseringen, filosofie van bijnemen kan altijd nog, afnemen kan niet, etc, zal vast wel verwaarloosbare schade/ontwikkelingsstagnatie ondervinden.)

Kort gezegd: Als een tiener zich aan pauzes houdt, goed voor zichzelf zorgt en dus echt verantwoordelijk bezig is, is er naar mijn idee toelaatbaar gedrag wat uiteindelijk geen tot weinig betekenis zal hebben op het lichaam van desbetreffende tiener.
quote:
Maar het is ook niet alsof je hersens opeens stil staan daarna. Je kunt je hersens eigenlijk daarna nog 'ontwikkelen' door ze te blijven gebruiken (inspanning voor je hersens laat maar zeggen).
. Je kan je hersens lui laten worden en getrained houden. Merk ook dat als ik een periode thuis zit en weinig intellectueels doe mijn hersenen minder capaciteit hebben. Je hebt trouwens ook drugs, die zorgen voor een beter geheugen, verminderde ouderdom etc. Dat gaat ook steeds meer komen, was ook op discovery channel in zo'n programma waar ze verwachtte en in de ontwikkelingsfase bevindende technologie bespreken. Future cars, future dit future dat. Was dus ook 1 met future human, hoe we steeds meer ons lichaam leren kennen en uiteindelijk dingen kunnen als ons bewustzijn kopiëren naar een computervorm, waardoor je(als in je bewustzijn=jijzelf=ik denk dus ik ben) dus onsterfelijk bent.
quote:
Dit zal door gebruik van drugs ook wel tegen worden gegaan.
Dat ligt er heel erg aan welke drugs je gebruikt, en wat we bedoelen met ontwikkelen en schade.
Nemen we ontwikkelen niet meer als je hersens die groeien maar je bewustzijn vergroten dan gaat dat idd tegengewerkt worden/afgebroken worden door drugs als alcohol, coke etc. En qua schade aan je hersenen is de toxiciteit van stoffen weer van toepassing.

Maar nemen we weer drugs als lsd, paddo's, 2c-x, M in mindere mate, dan werkt dat weer geestverruimend. Je zicht wordt scherper, je gehoor, je gevoel, je reukvermogen en je gedachten rollen gemakkelijker door je hoofd en het is veel makkelijker om connecties te leggen tussen allerlei zaken.
quote:
Maar na je jeugd zijn ze natuurlijk wel voor het grootste deel waar ze moeten zijn qua ontwikkeling
. Ben zelf ook wel blij dat ik pas na m'n 18e ben begonnen met drugs, ook al denk ik dat ik op jongere leeftijd er op zich ook wel voorzichtig mee had om gegaan maar dat is natuurlijk geen garrantie. Mijn voornaamste reden om drugs te houden voor mensen met een volwassen mindset(dus ook 16 jarigen die niet meer zo kinds zijn)is dat er door de roekeloosheid van tieners er snel heel onzorgvuldig wordt omgegaan met drugs.
En als je jong aan een verslaving begint zal het moeilijker zijn om er vanaf te komen op oudere leeftijd.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Jonkowise
snuifgebak
vrijdag 13 november 2009 @ 19:17 (#53) 
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 16:12 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Maar er zegt ook niemand dat het dan niet schadelijk is, je kunt alleen moelijk alles verbieden wat schadelijk is.
Dan kunnen ze alle snoepzooi uit de winkel halen, sigarettenverkoop stoppen, geen alcohol meer en pijnstillers en frisdrank en van mobiele telefoons en magnetrons krijg je hersentumoren dus ook dat moet verboden worden!
Snap je wat ik bedoel



T3rr0r
Technoofsow!
vrijdag 13 november 2009 @ 19:20 (#54) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 11:57 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]
- 2C-i verhaal -
Klinkt interessant. Heb al enkele keren 2cb gedaan, was wel geinig. Één keer op een feest (niet een hele grote dosis) en dat was op zich ook wel leuk.

Binnenkort maar eens wat 2c-i regelen en het aan een thuis-test onderwerpen. Is het ook geschikt op een feest? Want de lange werkingsduur vind ik op zich wel een pluspunt daarvoor.

It's about being boss, not being the boss...

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 19:32 (#55) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 19:17 schreef Jonkowise het volgende:

[..]

Kom op, mn relaas is geniaal

Whatever you're about to discover we off that.

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 19:34 (#56) 

De lange werking is sowieso een pluspunt voor op feesten. En de eerste keer 2c-i nam ik dus ook afgelopen vrijdag voor ik naar een feest ging. Eerst om 18:00 thuis een dosis genomen zodat ik kon kijken hoe het werkt en toen om 20:00 bijgenomen vlak voor ik vertrok om het extra te verlengen. Toen na 7 uur de laatste plaat gedraaid werd had ik nog visuals

Ik vind 2c-i iig geschikt voor thuis en voor op een feest, de trip is vooral visueel en filosofisch en niet zo spelend met je geest. Op een feest moet je je ook wel meer focussen wil je de visuals goed opmerken, of iig op die 20mg die ik toen op had. Lekker beetje staren naar vormen en tekst en alles laten vervormen. De vloer kan ook zeer interessant zijn ! Houdt er op een feest wel rekening mee dat je dus honger krijgt, en ook wel iets minder oneindige energie hebt dan met bv pep/mdma. Je hebt zeker nog wel energie en verdoving maar niet zo extreem, je hoeft niet perse te bewegen. Maar ik heb wel een groot deel van de avond kunnen kontje schudden voor de speakers. .

Hier nog een mooi citaat van maatje van me dat ook op had vannacht, ik vond het zo'n mooie drugsuitspraak dat ik gewoon even moest stoppen en lachen:
Sorry man ik kan je niet volgen ik wordt afgeleid door je schaduw

! Dat ga je iemand echt niet horen zeggen in nuchtere status. .

[ Bericht 0% gewijzigd door pc-fr34k op 13-11-2009 20:03 ]

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 20:02 (#57) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 19:32 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Kom op, mn relaas is geniaal
Mwah. Ergens heb je gelijk dat je dan een hele hoop dingen zou moeten verbieden om consequent te zijn maar een leeftijdscriterium is een regulering en geen verbod. Je mag ook onder de 16 alcohol gebruiken volgens de wet, je mag het alleen niet kopen en het mag niet verkocht worden aan minderjarigen.
Ik ben zelf een voorstander van een (utopische?) wereld waar er geen verboden zijn, geen bepalende overheid maar enkel een die er is om functioneel te blijven, meer als organisatie dus. Wel ben ik voor regulering, controle, eisen e.d. voor substanties, net zoals die er nu ook al zijn voor (vooral producten die specifieke eisen hebben)bv medicatie en producten.

Drugs met een bijsluiter waarin de effecten, dosis, en bijwerkingen in staan, en de drugs zelf in precies afgewogen dosissen verpakt zijn.

Hoe vet als je een doosje haalt met bv. 25mg mdma capsules, zodat je goed kan doseren. .
Aan de bar een lijn keta neerleggen die je uit een doosje haalt waar je mee kan doseren, zoiets als waar je zoetjes uit haalt, alleen dan dat als je eenmaal erop drukt er een x aantal keta uit komt.

Sowieso vind ik dat er in iedere bar lachgas te krijgen zou moeten zijn. ! Dat scheen dus voeger ook zo te zijn, in bepaalde bars alleen werd het verboden om lachgas aan te bieden om als drugs te gebruiken daarom kan je nu ook overal die patronen als slagroompatronen kopen bij webwinkels die niks met een bakkerij of toetjes te maken hebben

Sowieso lijkt me vanaf de 1e eerlijke informatie over drugs ook een goed idee. Laat kinderen geïnformeerd raken over drugs voor ze het gaan gebruiken, ipv dat ze het van vriendjes aangeboden krijgen die er niks, of alleen bullshit over weten te vertellen... Als je drugs als iets normaals gaat behandelen dan is het ook minder stoer, de publieke opinie veranderd naar mate van tijd vanzelf en beginnende gebruikers kunnen dan ook vrij terecht bij ouders, leraren, doktoren etc. voor informatie.

Ik bedenk me nu net nu ik dit getypt hebt dat een drugskolonie op een andere planeet ook wel vet zou zijn. ! Dus dat als mars bewoond wordt dat daar dan alle drugs legaal zijn en de trippende wause mensen daar gaan wonen, en dat de aarde dan zo'n hypocriete bol kan blijven zoals het nu is... Spacen in space. . Of van de maan trippend naar een opkomende/ondergaande aarde kijken, dat lijkt me echt vet !

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

donzine
huh?
vrijdag 13 november 2009 @ 20:14 (#58) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:02 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Ik bedenk me nu net nu ik dit getypt hebt dat een drugskolonie op een andere planeet ook wel vet zou zijn. ! Dus dat als mars bewoond wordt dat daar dan alle drugs legaal zijn en de trippende wause mensen daar gaan wonen, en dat de aarde dan zo'n hypocriete bol kan blijven zoals het nu is... Spacen in space. . Of van de maan trippend naar een opkomende/ondergaande aarde kijken, dat lijkt me echt vet !



BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 20:51 (#59) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:02 schreef pc-fr34k het volgende:

-heul veul tekst-
Gast, waarom nou zo'n lang verhaal, tis vrijdagavond en 90% hier is stoned

Whatever you're about to discover we off that.

Sanderrrr
De r bleef hangen
vrijdag 13 november 2009 @ 20:55 (#60) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:51 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Gast, waarom nou zo'n lang verhaal, tis vrijdagavond en 90% hier is stoned
Inclusief pcfr34k, vandaar



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 13 november 2009 @ 20:55 (#61) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:51 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Gast, waarom nou zo'n lang verhaal, tis vrijdagavond en 90% hier is stoned
Ja ik dus niet. . Heb geen wiet hier nu Moet ik sowieso ook nog wel gaan halen vanavond. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

donzine
huh?
vrijdag 13 november 2009 @ 20:59 (#62) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:55 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Ja ik dus niet. . Heb geen wiet hier nu Moet ik sowieso ook nog wel gaan halen vanavond. .
Ik zit ook zonder vanavond... Een vriend heeft alles op gemaakt vanmiddag,, en daar komt ie nu mee aan



BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 21:09 (#63) 

Mhehehehehe! *neemt nog een hijs*

Whatever you're about to discover we off that.

Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
vrijdag 13 november 2009 @ 22:24 (#64) 

Sommige mensen moeten gewoon werken op de vrijdagavond anders...

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 13 november 2009 @ 23:11 (#65) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 22:24 schreef Bullet-tooth het volgende:
Sommige mensen moeten gewoon werken op de vrijdagavond anders...
/Neemt ondertussen nog een slok van de wine bottle, en proost voor de werkenden onder ons op vrijdagavond.

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
vrijdag 13 november 2009 @ 23:34 (#66) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 23:11 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

/Neemt ondertussen nog een slok van de wine bottle, en proost voor de werkenden onder ons op vrijdagavond.

Ben je aan het winnen?

Whatever you're about to discover we off that.

rthls
Genius
zaterdag 14 november 2009 @ 01:21 (#67) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 20:51 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Gast, waarom nou zo'n lang verhaal, tis vrijdagavond en 90% hier is stoned

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

Evil_Koekje
Niet altijd evil...
zaterdag 14 november 2009 @ 12:30 (#68) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 19:34 schreef pc-fr34k het volgende:
Sorry man ik kan je niet volgen ik wordt afgeleid door je schaduw
!

Last.fm

incognitoomuch
"Dark Passenger"
zaterdag 14 november 2009 @ 13:32 (#69) 

Stoner comments in het XTC topic.. Wheres the love? *draait zich weer om in bed*

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

lekker_toch
de gekste
zondag 15 november 2009 @ 00:02 (#70) 
EFFE wat vanders zit thuis te trippen, maar heb wel zin in een slagroompsatroon, zelf ben ik leeg hahaha maar weet iemand waar nu nog wat h te halen valt in amsteddam??



bapjob
hiephoi
zondag 15 november 2009 @ 02:20 (#71) 
quote:
Op zondag 15 november 2009 00:02 schreef lekker_toch het volgende:
EFFE wat vanders zit thuis te trippen, maar heb wel zin in een slagroompsatroon, zelf ben ik leeg hahaha maar weet iemand waar nu nog wat h te halen valt in amsteddam??
op dit tijdstip alleen bap, misschien dat ze nog wat pillen erbij doen, maar reken op niets.



incognitoomuch
"Dark Passenger"
zondag 15 november 2009 @ 03:42 (#72) 

Live tripreportje vanuit Voidd @ studio 80: kzit em zwaaaaar te chillen op wat dipjes mdma kristallen, terwijl me kaken langzaam beginnen te trekken, me hoofd tintelt en me ademhaling zwwwwaaaaaarrrr relaxed is! ONE LOVE MENSEN! :y

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
zondag 15 november 2009 @ 14:25 (#73) 

Om maar even terug te komen op het onderwerp in de TT. Moet je deze resultaten maar eens bekijken.
http://partyflock.nl/topic/1067460/PAGE/A.html

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Hagelkaas
Mind Dimension
zondag 15 november 2009 @ 16:35 (#74) 

quote:
Op zondag 15 november 2009 03:42 schreef incognitoomuch het volgende:
Live tripreportje vanuit Voidd @ studio 80: kzit em zwaaaaar te chillen op wat dipjes mdma kristallen, terwijl me kaken langzaam beginnen te trekken, me hoofd tintelt en me ademhaling zwwwwaaaaaarrrr relaxed is! ONE LOVE MENSEN! :y
Hoe was Pan-Pot?

Vous êtes des animaux!

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
zondag 15 november 2009 @ 17:37 (#75) 

Goeiemorgen
Ik ben er vannacht wel achter gekomen dat M. dippen niks voor mij is... merk er na 2x al weinig meer van, tenminste, tis zo mild. Ik wil hard knallen dus volgende keer gewoon weer bommetjes.

Whatever you're about to discover we off that.

JopJuh
zondag 15 november 2009 @ 17:52 (#76) 

Als mensen M dippen hoeveel en met wat dan (poeder/kristalletjes) ?

Ik kristallen kapot gemaakt tot poeder, dan topje van je vinger (1ste kootje / vingerafdruk kant) en dan 3 of 4 keer Dunno hoeveel dat eigenlijk is, ga altijd wel lekker daarna

Hoorde dat een een kootje aan beide kanten bedekt met kleine kristallen +- 100 mg is ? Klopt dat zo ongeveer ?

Timewarp weer, na 6 weken pauze



Hagelkaas
Mind Dimension
zondag 15 november 2009 @ 18:03 (#77) 

quote:
Op zondag 15 november 2009 17:52 schreef JopJuh het volgende:
Als mensen M dippen hoeveel en met wat dan (poeder/kristalletjes) ?

Ik kristallen kapot gemaakt tot poeder, dan topje van je vinger (1ste kootje / vingerafdruk kant) en dan 3 of 4 keer Dunno hoeveel dat eigenlijk is, ga altijd wel lekker daarna

Hoorde dat een een kootje aan beide kanten bedekt met kleine kristallen +- 100 mg is ? Klopt dat zo ongeveer ?

Timewarp weer, na 6 weken pauze
3 of 4 keer dippen achter elkaar?

Ik pak meestal een pinkje met een klein bergje erop, fijngestampte kristallen. En als je nog kleine kristallen hebt (dus geen fijngestampte) gaat het echt retesnel ben ik achter gekomen bij Click Een pinkje zonder bergje was toen al genoeg.

Vous êtes des animaux!

JopJuh
zondag 15 november 2009 @ 18:21 (#78) 

Mjah ? 3/4 bedekt wijsvinger kootje (vingerafdruk kant natgemaakt) en dat 3x met een dun laagje poeder. Geen bergjes



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
zondag 15 november 2009 @ 18:35 (#79) 

quote:
Op zondag 15 november 2009 18:21 schreef JopJuh het volgende:
Mjah ? 3/4 bedekt wijsvinger kootje (vingerafdruk kant natgemaakt) en dat 3x met een dun laagje poeder. Geen bergjes
Inderdaad. Zwaar chill om gewoon zo bij te nemen steeds als je weer wat trek hebt. Starten met een bommetje is wel handig, en dan steeds 1 vingertop erbij, zodat je geleidelijk aan blijft bijdoseren.
Met pillen heb ik nooit zin in halfjes, dus dan bouwt het op. Kristallen zijn juist fijn om wat preciezer te kunnen doseren IMO.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

incognitoomuch
"Dark Passenger"
zondag 15 november 2009 @ 19:09 (#80) 

Toch maar wat meer cappies vullen de volgende keer. Het bijdippen had bij mij meer een oppeppend gevoel niets meer dan dat. Wat ook wel lekker was dat ik tussen de doseringen door geen één crash heb gevoelt. Ook op het einde had ik dat niet echt.. Misschien een beetje duf.
Alleen nu ik wakker ben is mijn hoofd wel een beetje fucked up maar dat zal wel met mijn slaapritme te maken hebben...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
zondag 15 november 2009 @ 19:28 (#81) 

quote:
Op zondag 15 november 2009 19:09 schreef incognitoomuch het volgende:
Alleen nu ik wakker ben is mijn hoofd wel een beetje fucked up maar dat zal wel met mijn slaapritme te maken hebben...
Wat is dat? . .
De ene keer slaap ik veel en zelfs extra overdag als ik daar zin in heb en de andere keer dagelijks te weinig of helemaal niet, van een ritme is hier iig geen sprake. En een gemaakt ritme als ik er elke dag vroeg uit moet zorgt er al helemaal voor dat ik te weinig slaap. .

Maar ja slaapgebrek is net gratis drugs, je wordt er iig goed vaag van in je kop en hallucineren is ook geen probleem. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Hagelkaas
Mind Dimension
zondag 15 november 2009 @ 19:33 (#82) 

Kristallen zijn heerlijk, maar die enorme rush die ik krijg van een inslag van een pil mis ik dan wel. Ideaal voor mij is beginnen met een 80mg pil, en daarna met kristallen (en evt wat pep) de boel op niveau houden

Vous êtes des animaux!

incognitoomuch
"Dark Passenger"
zondag 15 november 2009 @ 20:11 (#83) 

quote:
Op zondag 15 november 2009 19:28 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]
Maar ja slaapgebrek is net gratis drugs, je wordt er iig goed vaag van in je kop en hallucineren is ook geen probleem. .
Ik heb ook altijd van die wazige day afters. Toennet nog in de supermarkt een half uur staan rondslenteren met een leeg hoofd, me joggingbroek outfit, out of bed kapsel en een koptelefoon op me hoofd....just not giving a fuck.

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
zondag 15 november 2009 @ 20:18 (#84) 

Een paar maanden terug na een feesie in delft in een pand daar gingen we naar de AH in de buurt. Allemaal van de kaart, was al ergens in de middag en we hadden de nacht er voor ook al gefeest. 1 gast liep in zijn zwembroek en ochtendjas aan, en allemaal sowieso al wel naar de kanker. Echt, de blikken van mensne op straat en al helemaal in de winkel

Er werd ook nog gefilmd die wil ik echt nog steeds graag zien. De blik van de caissière, onbetaalbaar !

Pas ook na de kraakdemo in utrecht, had vrijdags al gefeest en eenmaal terug na het afteren op zondag in R,dam zit ik in bus 44 op weg naar huis, hoor ik 2 anti's in het Papiaments praten met het woord 'junky' als ze net voorbij me lopen ! Dan weet je of je naar de klote bent.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Hagelkaas
Mind Dimension
zondag 15 november 2009 @ 20:36 (#85) 

Ik ga vaak nog even langs de supermarkt inderdaad na een nacht spacen, banaantje kopen enzo, en dan zijn er altijd van die figuren die je even aankijken, en dan zeggen: Zo, jij hebt een fijne nacht achter de rug of niet soms? Meestal zijn dat werklui oid die gewoon weer aan het werk moeten..

Ergste was om een keer in de trein van Rotterdam naar Amsterdam te zitten tussen de dagjesmensen met kleine kids en labradors.. Een paar vrienden van me lagen op de grond en op de banken te slapen, de rest zat met zonnebrillen op en een malende kaak spacende gesprekken te voeren (allemaal schreeuwen omdat we bijna doof waren van dat Maassilo-geluid).. Echt al die gezinnetjes waren dood- en doodstil

Vous êtes des animaux!

Sanderrrr
De r bleef hangen
zondag 15 november 2009 @ 21:34 (#86) 

Mooie verhalen



julian6
psychotic
zondag 15 november 2009 @ 21:55 (#87) 

tvp

Cut 'N Smash

T3rr0r
Technoofsow!
zondag 15 november 2009 @ 21:59 (#88) 



Laatste keer met Awake in de Gashouder hadden we ook zo'n normale stadsbus gepakt, die flink gevuld was met mensen van Awake die dus goed naar de klote waren. Kwam er bij de volgende halte zo'n oud oma'tje de bus in. Die werd bijna op een zitplaats gedwongen door zo'n gast (ze hoefde eigenlijk niet te zitten maar nam toen toch maar z'n zitplaats). Nog even mee zitten praten, zegt ze zo: 'Jullie hebben zeker een feestje gehad?'

Goh, zou het

It's about being boss, not being the boss...

incognitoomuch
"Dark Passenger"
maandag 16 november 2009 @ 11:55 (#89) 

Afgelopen zondag ochtend rond 5 uur stond ik op de bus te wachten. Krijg ik ineens een aai op me rug van boven naar beneden van één of andere vage dame die achter me stond.
Ik:
Zij:
Ik: Hello?
Zij: You have a nice jacket!

Kijk vervolgens naar haar dopjes... Heul-e-maal zwart. Net als van haar vriend die naast haar heftig stond mee te knikken

Was iig geen case of drunk herassment. Zelfs een kind van 5 zou dat kunnen beamen..

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
maandag 16 november 2009 @ 12:30 (#90) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 11:55 schreef incognitoomuch het volgende:
Afgelopen zondag ochtend rond 5 uur stond ik op de bus te wachten. Krijg ik ineens een aai op me rug van boven naar beneden van één of andere vage dame die achter me stond.
Ik:
Zij:
Ik: Hello?
Zij: You have a nice jacket!

Kijk vervolgens naar haar dopjes... Heul-e-maal zwart. Net als van haar vriend die naast haar heftig stond mee te knikken

Was iig geen case of drunk herassment. Zelfs een kind van 5 zou dat kunnen beamen..
Whehehe ja dat was echt vaag
Maar ik was op dat moment heeeeeel ergens anders met mn hoofd na die übersprint van me
Wel awesome hoe megahard je kunt rennen met M. op

Whatever you're about to discover we off that.

incognitoomuch
"Dark Passenger"
maandag 16 november 2009 @ 13:04 (#91) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 12:30 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Whehehe ja dat was echt vaag
Maar ik was op dat moment heeeeeel ergens anders met mn hoofd na die übersprint van me
Wel awesome hoe megahard je kunt rennen met M. op
Maar dan wel opgefokt raken van een stelletje broabanders...
Wheres the love....?

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
maandag 16 november 2009 @ 13:16 (#92) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 13:04 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Maar dan wel opgefokt raken van een stelletje broabanders...
Wheres the love....?
Ja maar zo ben ik
En echt opgefokt was ik niet want ik hield keurig mn mond!
Ik had al zoveel liefde gegeven die avond, het was op

Whatever you're about to discover we off that.

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
maandag 16 november 2009 @ 13:36 (#93) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 12:30 schreef BadAssBitchSmut het volgende:

[..]

Whehehe ja dat was echt vaag
Maar ik was op dat moment heeeeeel ergens anders met mn hoofd na die übersprint van me
Wel awesome hoe megahard je kunt rennen met M. op
Moet je eens rennen op pep
Ik heb eens na het uitgaan gerend naast mensen die op de fiets gingen, want ik had geen zin om ergens achterop te zitten. Maatje: Ja wel doorlopen want we gaan niet langzaam fietsen.
Ik liep heel de tijd vooraan en dan ook nog eens stukken achteruit om bij m'n maat even te lopen die achteraan fietste. .
Zo een aantal kilometers heen en terug rennen en nog niet moe, terwijl ik toch echt niet zo'n goede conditie heb. De dag/dagen erna wel wat spier/voetpijn, maar dat zijn we al gewend.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Sanderrrr
De r bleef hangen
maandag 16 november 2009 @ 14:00 (#94) 

Niet heel slim om dat heel lang te doen in combinatie met X ivm verhoging van lichaamstemperatuur lijkt me



incognitoomuch
"Dark Passenger"
maandag 16 november 2009 @ 14:22 (#95) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 14:00 schreef Sanderrrr het volgende:
Niet heel slim om dat heel lang te doen in combinatie met X ivm verhoging van lichaamstemperatuur lijkt me
en brakke niet-hiel-ondersteunende schoenen zijn echt de pest voor de kuiten...

Maar opzich moet een sprintje wel te doen zijn als het buiten ook heerlijk fris & fruitig is.

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
maandag 16 november 2009 @ 14:27 (#96) 

Ik had lekker Airmaxjes aan, had echt het gevoel dat ik een marathon kon lopen
En ik ben echt zo fit als Koos Alberts

Whatever you're about to discover we off that.

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
maandag 16 november 2009 @ 14:42 (#97) 

Lopen/rennen/stampen op nikes Zou er niet aan moeten denken om op platte zolen een feest door te moeten maken

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

incognitoomuch
"Dark Passenger"
maandag 16 november 2009 @ 15:01 (#98) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 14:42 schreef pc-fr34k het volgende:
Lopen/rennen/stampen op nikes Zou er niet aan moeten denken om op platte zolen een feest door te moeten maken
Heb het de laatste keer met Dominator moeten bekopen met een paar opgefokte poten na het dragen van deze ohzorelaxte schoenen:


En dan 7 uur lang non stop stampen op de M...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
maandag 16 november 2009 @ 15:22 (#99) 

Noooooooit spacen op allstars! Op Lowlands had ik alleen die bij me en je voelt niet dat je voeten uit elkaar beginnen te vallen, totdat je nuchter wordt
Bij de EHBO vroegen ze me of ik soms 24 uur achter elkaar had staan dansen... uuuh ja?

Whatever you're about to discover we off that.

incognitoomuch
"Dark Passenger"
maandag 16 november 2009 @ 15:26 (#100) 

quote:
Op maandag 16 november 2009 15:22 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Bij de EHBO vroegen ze me of ik soms 24 uur achter elkaar had staan dansen... uuuh ja?
en dan met zo'n schapekop jou aan blijven staren...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Houniet
ik ruik vet lekker
[ Moderator ] maandag 16 november 2009 @ 19:36 (#101) 

Ik lees hier ook weer mee.
Deel 99 .

Brunettes O+

incognitoomuch
"Dark Passenger"
maandag 16 november 2009 @ 19:49 (#102) 

99 problems but a dip ain't one...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Jonkowise
snuifgebak
maandag 16 november 2009 @ 20:03 (#103) 
quote:
Op maandag 16 november 2009 19:49 schreef incognitoomuch het volgende:
99 problems but a dip ain't one...



rthls
Genius
maandag 16 november 2009 @ 20:13 (#104) 

Voor mij een dinsdag dip toch wel, helaas

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
maandag 16 november 2009 @ 20:37 (#105) 

Hier geen dip. Heb donderdag op vrijdag 2c-i op iets meer dan 25mg en nog eens rond de 20mg om te verlengen. En op vrijdag nog 2 lijnen speed.

Maar ik heb ook wel weer eens zin in kristallen, ben ook wel benieuwd naar de combo met 2c's

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Jonkowise
snuifgebak
maandag 16 november 2009 @ 23:16 (#106) 
Zelf donderdag wat MDMA naar het testcentrum gebracht Ben benieuwd



navigator
dinsdag 17 november 2009 @ 07:49 (#107) 
Zaterdag knallen op de cappies en Chris Liberator en Pounding Grooves

Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
dinsdag 17 november 2009 @ 09:30 (#108) 

Geen-dip-alert ook
Daarom hou ik toch zo van M.
Nog nooit een dip van gehad!

Whatever you're about to discover we off that.

PBateman1978
Click Clack
dinsdag 17 november 2009 @ 09:32 (#109) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 09:30 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Geen-dip-alert ook
Daarom hou ik toch zo van M.
Nog nooit een dip van gehad!
Gewoon lang genoeg blijven doen, de dips komen vanzelf.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
dinsdag 17 november 2009 @ 10:30 (#110) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 09:32 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Gewoon lang genoeg blijven doen, de dips komen vanzelf.
Met pills heb ik wel flinke dips, so I know the feeling
Met M. heb ik alleen last van niet kunnen zeiken

Whatever you're about to discover we off that.

incognitoomuch
"Dark Passenger"
dinsdag 17 november 2009 @ 10:54 (#111) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 09:32 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]
Gewoon lang genoeg blijven doen, de dips komen vanzelf.
Lang genoeg als in lang doorhalen op 1 avond..? Of lang genoeg als in het aantal jaren dat je het doet..?
Kgebruik namelijk al ruim 5 jaar en zowieso met MDMA kristallen heb ik nog nooit last gehad van een dipdag(en)

Me laatste dipdag die ik had meegemaakt was nota bene op Methylone....! En ik dacht dat die shit niet zoveel serotonine lurkte...?
Daar ben ik iig voorlopig (let's say at least a year) klaar mee!

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

donzine
huh?
dinsdag 17 november 2009 @ 13:23 (#112) 

Ik heb nog geen dip gehad... alleen maar lekkere afterglows (3x methylone, 2x Xtc)



PBateman1978
Click Clack
dinsdag 17 november 2009 @ 13:28 (#113) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 10:54 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Lang genoeg als in lang doorhalen op 1 avond..? Of lang genoeg als in het aantal jaren dat je het doet..?
Kgebruik namelijk al ruim 5 jaar en zowieso met MDMA kristallen heb ik nog nooit last gehad van een dipdag(en)

Me laatste dipdag die ik had meegemaakt was nota bene op Methylone....! En ik dacht dat die shit niet zoveel serotonine lurkte...?
Daar ben ik iig voorlopig (let's say at least a year) klaar mee!
Eigenlijk kan het gewoon niet anders dan dat je dipdagen krijgt als je regelmatig X gebruikt, of het nou in pilvorm of in poedervorm is.

Alleen gaat de ene persoon er misschien beter mee om dan de ander, misschien ben jij van nature een erg positief ingesteld persoon, dan is het misschien zo dat je er minder last van hebt dan iemand die van zichzelf al wat neerslachtiger is.

Zelf heb ik vooral last van dips als ik meerdere weekenden achter elkaar gebruik, dat probeer ik nu dan ook niet meer te doen.

Afgelopen zaterdag wederom keihard gegaan op een feestje, op bier en wiet, het gaat me steeds beter af.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
dinsdag 17 november 2009 @ 13:35 (#114) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:23 schreef donzine het volgende:
Ik heb nog geen dip gehad... alleen maar lekkere afterglows (3x methylone, 2x Xtc)
Joh, .
IME begin je dips alleen te krijgen als je al wat depressief bent en je dus al weinig serotonine hebt, als je het 2e/3e weekend dropt of zo of 2 dagen in een weekend hebt gebruikt/redelijk wat in 1 nacht.

Zolang je voor jezelf zorgt en het niet overdrijf komt dat wel goed. Alhoewel ff goed wausen ook wel leuk is zo op z'n tijd, ben je wel ff brak en grote kans op een dinsdagdip maar dat hoort erbij. Van een weekend feesten ben je toch sowieso al kapot

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
dinsdag 17 november 2009 @ 14:08 (#115) 

Wat bij mij echt helpt is de dagen erna leuke dingen plannen
Beetje met vrienden hangen, zorgen dat ik niet alleen ben. Dan heb ik sowieso nergens last van.
Anders komt toch wel dat ik-ben-alleen-op-de-wereld-en-zieluuuug- gevoel

Whatever you're about to discover we off that.

PBateman1978
Click Clack
dinsdag 17 november 2009 @ 14:10 (#116) 

Wat mij helpt is goed beseffen dat het door het weekend ervoor komt, dus niet jezelf mee laten slepen in doemdenken, maar gewoon denken : ''morgen word ik wakker en is alles weer ok''

Jezelf even wat minder serieus nemen dus eigenlijk.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

incognitoomuch
"Dark Passenger"
dinsdag 17 november 2009 @ 14:12 (#117) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:28 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]
Alleen gaat de ene persoon er misschien beter mee om dan de ander, misschien ben jij van nature een erg positief ingesteld persoon, dan is het misschien zo dat je er minder last van hebt dan iemand die van zichzelf al wat neerslachtiger is.
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:35 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]
Van een weekend feesten ben je toch sowieso al kapot
Kan misschien wel kloppen als er een vorm van onrust in me hoofd spookt wat ik niet kan plaatsen, waardoor ik dus extra kwetsbaar ben voor die infamous dipdag.

Maar ik denk dat het beste medicijn hiertegen (naast de nodige vitamines) heel veel slaap is.
Ik merk gelijk als ik de eerstkomende 2,3 dagen goed heb geslapen, dat ik totaal geen last heb van die down gevoelens. Ook al heb ik op een willekeurige zaterdag niet normaal veel caps en likjes gedropt...

Oh, en veel afleiding is ook een hele goeie. Als je thuis in je eentje voor een willekeurige RTL4 film loopt te emo-en....

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
dinsdag 17 november 2009 @ 14:22 (#118) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:10 schreef PBateman1978 het volgende:
Wat mij helpt is goed beseffen dat het door het weekend ervoor komt, dus niet jezelf mee laten slepen in doemdenken, maar gewoon denken : ''morgen word ik wakker en is alles weer ok''

Jezelf even wat minder serieus nemen dus eigenlijk.
Eens. Ik vind een M-dip nooit erg omdat ik weet wat de reden is en dat die tijdelijk is en ik er bovendien van te voren een bewuste keuze voor heb gemaakt.
Vervelend is het als je een dip heeft door iets waar je zelf niet veel aan kan doen, of wel maar niet de bedoeling was oid. Nog erger is een dip zonder enig idee te hebben waar het door zou kunnen komen. .

En inderdaad slaap zorgt voor een stuk minder brakheid, serotonine regelt ook slaap en zo dus daar zal vast wel een connectie liggen. Dipjes worden inderdaad ook vooral merkbaar als je irritatie/depressieve gevoelens krijgt, waar je die normaal ook mild zou kunnen krijgen maar dan versterkt, net zoals met zo'n rtl4 film

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Ragboer
Echte kudtprovinciaal!
dinsdag 17 november 2009 @ 14:31 (#119) 

I XTC!

Ik ben een ragboer. Kleedkamer met urine in je afvoer.

incognitoomuch
"Dark Passenger"
dinsdag 17 november 2009 @ 14:47 (#120) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:31 schreef Ragboer het volgende:
I XTC!
...understatement.

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

posttitt
Plak
dinsdag 17 november 2009 @ 23:54 (#121) 
Afgelopen vrijdag gebruikt onder het motto van "testen van de pillen voor de aankomende feesten". Bah, had het niet moeten doen. Het gevoel was weer uitstekend maar daarna zonder te slapen door naar me werk. Al met al bijna twee etmalen niet gemaft. Wel echt een kut gevoel aan overgehouden.

Momenteel gaat alles weer prima overigens Maar tjonge jonge, wat voelde ik me kut en ellendig dat zijn dus de nare kanten van die rommel. Echter ga ik op een aankomend feest toch waarschijnlijk weer slikken. Gewoon omdat het de eerste keer is dak naar een groot feest ga met pillen. Lijkt me geweldig om met allerlei vage mensen te ouwehoeren, terug te lopen naar me vrienden om ff te knuffelen en weer verder te spacen! Hmm, raar spul blijft het toch...



Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
woensdag 18 november 2009 @ 01:01 (#122) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 23:54 schreef posttitt het volgende:
Afgelopen vrijdag gebruikt onder het motto van "testen van de pillen voor de aankomende feesten". Bah, had het niet moeten doen. Het gevoel was weer uitstekend maar daarna zonder te slapen door naar me werk. Al met al bijna twee etmalen niet gemaft. Wel echt een kut gevoel aan overgehouden.

Momenteel gaat alles weer prima overigens Maar tjonge jonge, wat voelde ik me kut en ellendig dat zijn dus de nare kanten van die rommel. Echter ga ik op een aankomend feest toch waarschijnlijk weer slikken. Gewoon omdat het de eerste keer is dak naar een groot feest ga met pillen. Lijkt me geweldig om met allerlei vage mensen te ouwehoeren, terug te lopen naar me vrienden om ff te knuffelen en weer verder te spacen! Hmm, raar spul blijft het toch...
Dat zijn niet de nare kanten van die 'rommel', maar van jouw gedrag .

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

navigator
woensdag 18 november 2009 @ 08:44 (#123) 

Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity

incognitoomuch
"Dark Passenger"
woensdag 18 november 2009 @ 10:19 (#124) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 23:54 schreef posttitt het volgende:
"testen van de pillen voor de aankomende feesten"
Hoe groot was die apotheek die je had gepopt?

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

eRrrrJeee
RJ to the Bone
woensdag 18 november 2009 @ 12:21 (#125) 

tvpet

House muziek maakt jongeren kapot!!!

kikoooooo
Douchebag Status
woensdag 18 november 2009 @ 12:39 (#126) 

quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:12 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]


[..]

Kan misschien wel kloppen als er een vorm van onrust in me hoofd spookt wat ik niet kan plaatsen, waardoor ik dus extra kwetsbaar ben voor die infamous dipdag.

Maar ik denk dat het beste medicijn hiertegen (naast de nodige vitamines) heel veel slaap is.
Ik merk gelijk als ik de eerstkomende 2,3 dagen goed heb geslapen, dat ik totaal geen last heb van die down gevoelens.
Daarom gebruik ik alleen nog maar als ik de tijd heb om bij te komen.

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

Joal
woensdag 18 november 2009 @ 17:16 (#127) 
Wat is het voordeel/nadeel van het drinken van Red Bull, oftewel, cafeïne tijdens een XTC-trip?

Bepaal jij jouw leven of laat je het door anderen bepalen?

PBateman1978
Click Clack
woensdag 18 november 2009 @ 17:19 (#128) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:16 schreef Joal het volgende:
Wat is het voordeel/nadeel van het drinken van Red Bull, oftewel, cafeïne tijdens een XTC-trip?
Het nadeel is dat het absoluut niet te zuipen is die zoete meuk.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

rthls
Genius
woensdag 18 november 2009 @ 17:21 (#129) 

Ik kan me zo geen voordeel bedenken.

Nadeel: cafeine zorgt voor snellere afvoer van vocht uit je lichaam. In combinatie met X is dit niet goed natuurlijk (tenzij je teveel water drinkt misschien ).

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
woensdag 18 november 2009 @ 17:22 (#130) 

Ik krijg het ook niet weg.

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

kikoooooo
Douchebag Status
woensdag 18 november 2009 @ 17:22 (#131) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:19 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Het nadeel is dat het absoluut niet te zuipen is die zoete meuk.
QFT.

Ook nuchter niet te zuipen trouwens.

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

Joal
woensdag 18 november 2009 @ 17:27 (#132) 
quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:21 schreef rthls het volgende:
Ik kan me zo geen voordeel bedenken.

Nadeel: cafeine zorgt voor snellere afvoer van vocht uit je lichaam. In combinatie met X is dit niet goed natuurlijk (tenzij je teveel water drinkt misschien ).
Alright! En hoe zit dat dan met suiker? Hier en daar spreekt men elkaar tegen over het feit dat de MDMA in je lichaam afgebroken wordt door suiker.

Bepaal jij jouw leven of laat je het door anderen bepalen?

incognitoomuch
"Dark Passenger"
woensdag 18 november 2009 @ 17:29 (#133) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:27 schreef Joal het volgende:

[..]

Alright! En hoe zit dat dan met suiker? Hier en daar spreekt men elkaar tegen over het feit dat de MDMA in je lichaam afgebroken wordt door suiker.
Dacht dat dat alleen met wiet het geval was?
Anyway... Cola is opzicht wel lekker, maar je krijgt er zo'n droge plakkerige bek van.
Beter drink je Cassis... of nog beter: Sprite met ijsklontjes!

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
woensdag 18 november 2009 @ 17:38 (#134) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:29 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Dacht dat dat alleen met wiet het geval was?
Anyway... Cola is opzicht wel lekker, maar je krijgt er zo'n droge plakkerige bek van.
Beter drink je Cassis... of nog beter: Sprite met ijsklontjes!
Gewoon lekker koud water.

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

kikoooooo
Douchebag Status
woensdag 18 november 2009 @ 17:52 (#135) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:29 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Dacht dat dat alleen met wiet het geval was?
Anyway... Cola is opzicht wel lekker, maar je krijgt er zo'n droge plakkerige bek van.
Beter drink je Cassis... of nog beter: Sprite met ijsklontjes!

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

Jonkowise
snuifgebak
woensdag 18 november 2009 @ 18:03 (#136) 
Caffeine versterkt schijnbaar het positieve gevoel van MDMA, echter was het ook ongezonder. (meen ik gelezen te hebben )



em-dee-em-aa
woensdag 18 november 2009 @ 23:39 (#137) 

Zin in Qlimax



incognitoomuch
"Dark Passenger"
donderdag 19 november 2009 @ 00:08 (#138) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:38 schreef Bullet-tooth het volgende:

[..]

Gewoon lekker koud water.
Nee, dan blijf je drinken omdat het te lekker is ....

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Jonkowise
snuifgebak
donderdag 19 november 2009 @ 00:10 (#139) 
quote:
Op donderdag 19 november 2009 00:08 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Nee, dan blijf je drinken omdat het te lekker is ....
Fucking waterbuik altijd



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 19 november 2009 @ 00:13 (#140) 

Ik hou daarom ook niet van bekers/glazen met drinken. . Of je kan niet of je morst erbij, los, of je drinkt het in 1 keer op en het klotst rond.
Dus ik drink bij de wc uit de kraan meestal paar slokken en ga weer verder. Kan ik precies nemen hoeveel ik wil.
Of een rugtas en een fles met water, dat is helemaal chill op een feest. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

NoelGallagher
Philips Sport Vereniging
donderdag 19 november 2009 @ 00:15 (#141) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:16 schreef Joal het volgende:
Wat is het voordeel/nadeel van het drinken van Red Bull, oftewel, cafeïne tijdens een XTC-trip?
Ik heb laatst 2 uur met zo'n blikje gedaan

Op woensdag 8 april 2009 18:51 schreef remlof het volgende:
Volgende keer is wordt het shredder :*
Droeftoeter.
Aantal bans na Remlof zijn uitspraak: 5

incognitoomuch
"Dark Passenger"
donderdag 19 november 2009 @ 00:18 (#142) 

Flesjes for the win! Af en toe het flesje sharen met mede spacers die een te droge bek hebben van het praten...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Jonkowise
snuifgebak
donderdag 19 november 2009 @ 04:48 (#143) 
quote:
Op donderdag 19 november 2009 00:18 schreef incognitoomuch het volgende:
Flesjes for the win! Af en toe het flesje sharen met mede spacers die een te droge bek hebben van het praten...
Jezus, laatste feestje waar ik was zat ik weliswaar aan de alcohol+ritalin maar ging ik zo hard Droge bek en alles komt er ineens ook zo iemand naar me toe met flesje water SUPER mooi en chilll



El_Matador
Torero
donderdag 19 november 2009 @ 05:13 (#144) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 17:16 schreef Joal het volgende:
Wat is het voordeel/nadeel van het drinken van Red Bull, oftewel, cafeïne tijdens een XTC-trip?
Het voordeel is dat je door zoete drankjes meer dorst krijgt en zo je vochtgehalte op peil houdt.
En ik vind Red Bull gewoon lekker. En tijdens een XTC-trip zeker. Het effect is er niet meer door vind ik, maar ik zuip ook geen liters Red Bull dan. Met een goeie pil heb je dat ook niet nodig...

The people shouldn't be afraid of the government; the government should be afraid of the people.
Best things in life start with an F: Fun, Freedom, Fantasy...and Females who share all these!
"The left is wrong, the right is stupid" (Henri Osewoudt)

16meter
donderdag 19 november 2009 @ 07:52 (#145) 

Wat gaat deze reeks opeens snel.

Zaterdag weer.



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 19 november 2009 @ 10:45 (#146) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 04:48 schreef Jonkowise het volgende:

[..]

Jezus, laatste feestje waar ik was zat ik weliswaar aan de alcohol+ritalin maar ging ik zo hard Droge bek en alles komt er ineens ook zo iemand naar me toe met flesje water SUPER mooi en chilll
Raves en hoe men daar voor elkaar zorgt, zelfs voor totaal onbekenden. .
quote:
Op donderdag 19 november 2009 07:52 schreef 16meter het volgende:
Wat gaat deze reeks opeens snel.
Zooooo we gaan hárd ouwe!

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

incognitoomuch
"Dark Passenger"
donderdag 19 november 2009 @ 12:25 (#147) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 10:45 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Raves en hoe men daar voor elkaar zorgt, zelfs voor totaal onbekenden. .
[..]
Heerlijk toch! Das gewoon die unity!
*Geeft het flesje ondertussen door aan de DJ...*

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
donderdag 19 november 2009 @ 12:32 (#148) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 12:25 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Heerlijk toch! Das gewoon die unity!
*Geeft het flesje ondertussen door aan de DJ...*
Bij I Love Techno deed ik even een waterrun naar de plee, je moest daar lappen voor elke keer dat je naar de plee wilde dus ik nam zo veel mogelijk flesjes van m'n maten mee.
Sta ik daar aan zo'n wasbak te vullen, komt er naast me een kerel uit een kraan lurken alsof hij in geen jaren iets had gedronken. Ik had inmiddels alle flesjes gevuld en in m'n achterzakken gestopt, maar had er nog 1 in m'n hand en ik tik die vent aan en biedt dat flesje aan. Zegt ie: "Nee man, dan heb jij niet meer!" Dus ik druk hem dat flesje in z'n klauwen en laat even zien dat ik nog 4 flesjes heb. Die ongeloof in z'n ogen was onbeschrijfelijk, alsof ik kon toveren .

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

incognitoomuch
"Dark Passenger"
donderdag 19 november 2009 @ 13:08 (#149) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 12:32 schreef Bullet-tooth het volgende:

[..]

"Nee man, dan heb jij niet meer!" Dus ik druk hem dat flesje in z'n klauwen en laat even zien dat ik nog 4 flesjes heb. Die ongeloof in z'n ogen was onbeschrijfelijk, alsof ik kon toveren .
Mijn god wat een omgekeerde wereld! Geweldig!

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

16meter
donderdag 19 november 2009 @ 15:50 (#150) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 12:32 schreef Bullet-tooth het volgende:

[..]

ik tik die vent aan en biedt dat flesje aan. Zegt ie: "Nee man, dan heb jij niet meer!" Dus ik druk hem dat flesje in z'n klauwen en laat even zien dat ik nog 4 flesjes heb. Die ongeloof in z'n ogen was onbeschrijfelijk, alsof ik kon toveren .
haha

Inderdaad mooi hoe wildvreemden elkaar water, kauwgom of een raketje aanbieden.

Of die wazige gesprekken die ontstaan tussen spacers als je ff langs de kant zit. Mooie dingen.



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 19 november 2009 @ 16:21 (#151) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 15:50 schreef 16meter het volgende:

[..]

haha

Inderdaad mooi hoe wildvreemden elkaar water, kauwgom of een raketje aanbieden.

Of die wazige gesprekken die ontstaan tussen spacers als je ff langs de kant zit. Mooie dingen.

Zeker mooi ja. ! Vooral als het van die momenten zijn waar je echt eenheid voelt dat je op hetzelfde level zit

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

T3rr0r
Technoofsow!
donderdag 19 november 2009 @ 16:23 (#152) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 15:50 schreef 16meter het volgende:

[..]

haha

Inderdaad mooi hoe wildvreemden elkaar water, kauwgom of een raketje aanbieden.

Of die wazige gesprekken die ontstaan tussen spacers als je ff langs de kant zit. Mooie dingen.
Dat vind ik inderdaad (naast het enorme losgaan) één van de mooiste dingen van een pilletje slikken. Volgende week vrijdag is het weer zover

It's about being boss, not being the boss...

PBateman1978
Click Clack
donderdag 19 november 2009 @ 16:26 (#153) 

Tot je tot de ontdekking komt dat diezelfde mensen je op straat niet eens herkennen of aankijken, dan valt het toch ietwat tegen.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

BadAssBitchSmut
A.F.C.A.
donderdag 19 november 2009 @ 16:31 (#154) 

Ik voel de liefde jongens

Whatever you're about to discover we off that.

em-dee-em-aa
donderdag 19 november 2009 @ 16:48 (#155) 

Vandaag ook lichtelijk door de griep getroffen.

Xtc + Griep, Not Done of moet het kunnen?

Heb wel zin om zaterdag even lekker te knallen op Qlimax



NoelGallagher
Philips Sport Vereniging
donderdag 19 november 2009 @ 16:50 (#156) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:48 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Vandaag ook lichtelijk door de griep getroffen.

Xtc + Griep, Not Done of moet het kunnen?

Heb wel zin om zaterdag even lekker te knallen op Qlimax
2 weken geleden had ik mexicaanse griep, maar toch 3 roze hartjes genomen had er niet veel last van ofzo.

Op woensdag 8 april 2009 18:51 schreef remlof het volgende:
Volgende keer is wordt het shredder :*
Droeftoeter.
Aantal bans na Remlof zijn uitspraak: 5

incognitoomuch
"Dark Passenger"
donderdag 19 november 2009 @ 16:55 (#157) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:26 schreef PBateman1978 het volgende:
Tot je tot de ontdekking komt dat diezelfde mensen je op straat niet eens herkennen of aankijken, dan valt het toch ietwat tegen.
Welcome to the real world...!
quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:48 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Vandaag ook lichtelijk door de griep getroffen.

Xtc + Griep, Not Done of moet het kunnen?

Heb wel zin om zaterdag even lekker te knallen op Qlimax
Of je nou ziek bent of niet.... Qlimax 1x in het jaar.....? Mdma...........? Je moet wel goed gestoord zijn als je je door je griepje laat tegenhouden!

You know I'm right...

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

PBateman1978
Click Clack
donderdag 19 november 2009 @ 16:57 (#158) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:55 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Welcome to the real world...!


Vind wel dat mensen dit altijd moeten onthouden, die saamhorigheid e.d. komt maar door 1 ding.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

incognitoomuch
"Dark Passenger"
donderdag 19 november 2009 @ 16:59 (#159) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:57 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]



Vind wel dat mensen dit altijd moeten onthouden, die saamhorigheid e.d. komt maar door 1 ding.
Hunzelf!

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

kikoooooo
Douchebag Status
donderdag 19 november 2009 @ 17:02 (#160) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:48 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Vandaag ook lichtelijk door de griep getroffen.

Xtc + Griep, Not Done of moet het kunnen?

Heb wel zin om zaterdag even lekker te knallen op Qlimax
Grote kans dát je griep gewoon over is tijdens en na je gebruik

I feel absolutely clean inside, and there is nothing but pure euphoria. I have never felt so great. All the next day I felt like a 'citizen of the universe' rather than a citizen of the planet.
Een reden om een Mac te nemen :')

pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 19 november 2009 @ 17:08 (#161) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 16:59 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Hunzelf!
Dit is precies wat ik al als antwoord wilde geven. Die saamhorigheid en verbondenheid IS er ook, M laat dat alleen zo gemakkelijk zien.
Mensen die hun empathie en andere positieve karaktereigenschappen en mindsets meenemen in hun "zijn". .

Maar je hebt inderdaad mensen die niet in hun dagelijks leven zo leven en denken, en sommigen die denken dat dat ook alleen maar kan onder invloed.

IMO is het altijd de ervaring, en niet de drug. En ervaringen neem je sowieso mee in wie je bent.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

PBateman1978
Click Clack
donderdag 19 november 2009 @ 17:10 (#162) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 17:08 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Dit is precies wat ik al als antwoord wilde geven. Die saamhorigheid en verbondenheid IS er ook, M laat dat alleen zo gemakkelijk zien.
Mensen die hun empathie en andere positieve karaktereigenschappen en mindsets meenemen in hun "zijn". .

Maar je hebt inderdaad mensen die niet in hun dagelijks leven zo leven en denken, en sommigen die denken dat dat ook alleen maar kan onder invloed.

IMO is het altijd de ervaring, en niet de drug. En ervaringen neem je sowieso mee in wie je bent.
Allemaal prima, maar mensen moeten niet vergeten dat het toch echt ''nep'' is, op het moment zelf op een feest niet, maar diezelfde persoon zou je 9 van de 10 keer nuchter niet eens begroeten.

Het ligt naar mijn mening weldegelijk aan de X.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

donzine
huh?
donderdag 19 november 2009 @ 17:20 (#163) 

Het komt ook wel door de X, maar het laat wel zien hoe een persoon kán zijn.



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
donderdag 19 november 2009 @ 17:21 (#164) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 17:20 schreef donzine het volgende:
Het komt ook wel door de X, maar het laat wel zien hoe een persoon kán zijn.
Dit dus. En het ligt aan jezelf of je zo wilt zijn, of dat je alleen waus zo wilt zijn.

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

PBateman1978
Click Clack
donderdag 19 november 2009 @ 17:22 (#165) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 17:20 schreef donzine het volgende:
Het komt ook wel door de X, maar het laat wel zien hoe een persoon kán zijn.
Eens.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

El_Matador
Torero
vrijdag 20 november 2009 @ 08:41 (#166) 

quote:
Op donderdag 19 november 2009 17:10 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Allemaal prima, maar mensen moeten niet vergeten dat het toch echt ''nep'' is, op het moment zelf op een feest niet, maar diezelfde persoon zou je 9 van de 10 keer nuchter niet eens begroeten.

Het ligt naar mijn mening weldegelijk aan de X.
Net als dat 80% van de relaties, huwelijken en levenspartnerschappen ontstaan omdat 2 mensen elkaar aangeschoten dan wel dronken tegenkomen in de kroeg of op de dansvloer.

The people shouldn't be afraid of the government; the government should be afraid of the people.
Best things in life start with an F: Fun, Freedom, Fantasy...and Females who share all these!
"The left is wrong, the right is stupid" (Henri Osewoudt)

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 20 november 2009 @ 08:46 (#167) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:41 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Net als dat 80% van de relaties, huwelijken en levenspartnerschappen ontstaan omdat 2 mensen elkaar aangeschoten dan wel dronken tegenkomen in de kroeg of op de dansvloer.
*As stated by Dr. Phil?*

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

El_Matador
Torero
vrijdag 20 november 2009 @ 08:49 (#168) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:46 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

*As stated by Dr. Phil?*
Nou nee. Meer de realiteit. Maar invloed van alcohol is "geaccepteerd". Een pilletje is dat minder. En toch is dat effect van elkaar aankijken als je allebei onder invloed bent, gewoon goddelijk.

The people shouldn't be afraid of the government; the government should be afraid of the people.
Best things in life start with an F: Fun, Freedom, Fantasy...and Females who share all these!
"The left is wrong, the right is stupid" (Henri Osewoudt)

PBateman1978
Click Clack
vrijdag 20 november 2009 @ 08:54 (#169) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:41 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Net als dat 80% van de relaties, huwelijken en levenspartnerschappen ontstaan omdat 2 mensen elkaar aangeschoten dan wel dronken tegenkomen in de kroeg of op de dansvloer.
83% van dat soort statistieken zijn verzonnen.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 20 november 2009 @ 08:58 (#170) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:49 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Nou nee. Meer de realiteit. Maar invloed van alcohol is "geaccepteerd". Een pilletje is dat minder. En toch is dat effect van elkaar aankijken als je allebei onder invloed bent, gewoon goddelijk.
Klopt! Als je mekaar dronken aankijkt kan dat alleen maar leiden tot irritaties, terwijl met een pilletje in je mik je mekaar ziet alsof je mekaar al 10 jaar kent!

Maar goed, het is de ignorance van de meeste mensen die nog nooit een pilletje hebben aangeraakt, wat ervoor zorgt dat dit ook nooit begrepen zal worden.

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

PBateman1978
Click Clack
vrijdag 20 november 2009 @ 09:00 (#171) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:58 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Klopt! Als je mekaar dronken aankijkt kan dat alleen maar leiden tot irritaties, terwijl met een pilletje in je mik je mekaar ziet alsof je mekaar al 10 jaar kent!

Maar goed, het is de ignorance van de meeste mensen die nog nooit een pilletje hebben aangeraakt, wat ervoor zorgt dat dit ook nooit begrepen zal worden.
Overdrijven is ook een vak he.

FC Utrecht-Aston Villa-Olympique Marseille-Atletico Madrid-SS Napoli
Housemusic is a universal language, spoken and understood by all.
Mijn muziek : www.myspace.com/georgehefner1978

incognitoomuch
"Dark Passenger"
vrijdag 20 november 2009 @ 09:54 (#172) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 09:00 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Overdrijven is ook een vak he.
Klopt maar toen was het nog geen 9 uur.

A tribute to "The Last Emperor" <// by Vic

Sloper
vrijdag 20 november 2009 @ 17:21 (#173) 

Morgen Qlimax! Weer even lekker snoepen van de voorraad MDMA, veel te lekker om vanaf te blijven!



16meter
vrijdag 20 november 2009 @ 21:47 (#174) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:58 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Maar goed, het is de ignorance van de meeste mensen die nog nooit een pilletje hebben aangeraakt, wat ervoor zorgt dat dit ook nooit begrepen zal worden.
Vaak van die knuppels die alcoholmisbruik verheerlijken, maar oh wee als het over XTC gaat... levensgevaarlijke troep. Geproduceerd door Satan himself.



pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
vrijdag 20 november 2009 @ 22:33 (#175) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 08:58 schreef incognitoomuch het volgende:

[..]

Klopt! Als je mekaar dronken aankijkt kan dat alleen maar leiden tot irritaties, terwijl met een pilletje in je mik je mekaar ziet alsof je mekaar al 10 jaar kent!

Maar goed, het is de ignorance van de meeste mensen die nog nooit een pilletje hebben aangeraakt, wat ervoor zorgt dat dit ook nooit begrepen zal worden.
Klopt voor een deel. Alleen zijn er ook genoeg mensen die aan anderen denken zonder ooit M opgehad te hebben. Maar inderdaad gaat het volgens mij voor een groot gedeelte van regelmatige m gebruikers op dat je je nog socialer gaat gedragen en denken omdat je je steeds vertrouwder voelt in die situaties.

Zouden meer mensen moeten doen eigenlijk. .

Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/

Hagelkaas
Mind Dimension
zondag 22 november 2009 @ 21:20 (#176) 

Man man man man man wat een kortzichtig gezemel op SN zeg:

http://www.spitsnieuws.nl(...)feest_aangehoud.html

Ik heb niet eens zin om comments te gaan citeren, zo erg is het

Vous êtes des animaux!

em-dee-em-aa
zondag 22 november 2009 @ 21:29 (#177)