index       film, tv & radio      tv/radio
PI [USA] FlashForward #2 - Met cliffhangers zonder vervolg
Topicgallery™ :
jakkop
rennen!
dinsdag 27 oktober 2009 @ 16:23 (#1) 

FlashForward-topic



Waar gaat het over?
quote:
A mysterious global event causes everyone to black out simultaneously for two minutes and seventeen seconds, and each person sees a glimpse of their lives six months from now. When they wake up, everyone is left wondering if what they saw will actually happen.

Los Angeles FBI Agent Mark Benford (Joseph Fiennes) is desperate to uncover why this happened and who or what is behind it. And he's not the only one. Before long, everyone starts asking, "What did you see?" As Mark and his team struggle to figure out what caused this bizarre event, they begin to piece together the future by creating a huge database of people's flash forwards from all over the world - The Mosaic Collective. No one knows what these flash forwards mean or exactly what the future really holds. But it is clear that across the globe people who've never met will somehow be intimately connected and will have an impact on each other's lives in the next six months. Some will fear what's coming, others excited; but not a single person will be unaffected.
Hoofdpersonen



Mark Benford, FBI-agent in Los Angeles. Had ooit een drankprobleem. Gaat nu de wereld redden. Zijn FF is de basis van zijn onderzoek.



Demetri Ngo. Benford's onvermijdelijke sidekick. Wil niet dat zijn FF uitkomt, aangezien dat betekent dat hij binnen afzienbare tijd onder de groene zoden ligt.



Janis Hawk. De chick in het team. Weet niet wat ze met haar FF moet, aangezien ze zichzelf zwanger ziet, ookal is ze vrijgezel in het huidige leven.



Stanford Wedeck. Hij is zwart, hij is chagrijnig, en hij draagt slechte pakken. Oftewel, de lokale FBI-baas. Heeft niet zoveel mening over zijn FF, behalve dan dat hij het niet zo graag deelt. Hij zit te poepen.



Olivia Benford. de vrouw van Stan. Chirurg. Wil niet dat haar Flashforward uit komt, aangezien ze zichzelf met een ander man ziet.



Nicole Kirby. De babysitter bij de Benfordjes. Is panisch sinds de blackout, ze zag zich zelf terwijl ze verdronken werd.



Lloyd Simcoe. De man uit de FF van Olivia, ookal weet hij dat niet. Heeft een zoontje in het ziekenhuis waar Olivia werkt.



Bryce Varley, co-assistent van Olivia. Is maar wat blij met de blackout, aangezien die hem onderbrak van een poging een kogel door zijn hoofd te jagen.



Aaron Stark, Mark' s buddy in het niet-meer-alcoholist-zijn. Zag zijn gesneuvelde dochter in zijn FF.

[ Bericht 49% gewijzigd door jakkop op 27-10-2009 16:56 ]

Eins, zwei, hoeplakai.



icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit @ Singapore
[ Moderator ] dinsdag 27 oktober 2009 @ 16:31 (#2) 

en volgt

1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."

MacorgaZ
1 v.d. weinige VWO-allochtonen
dinsdag 27 oktober 2009 @ 16:42 (#3) 

haha, de OP TT

[ Bericht 4% gewijzigd door MacorgaZ op 29-10-2009 00:27 ]

Op zaterdag 19 september 2009 21:30 schreef LasTeR het volgende:
Echte inbrekers lopen gewoon naar binnen als de mensen nog thuis zijn, ontkoppelen de TV en lopen weer naar buiten.

jakkop
rennen!
dinsdag 27 oktober 2009 @ 16:44 (#4) 

En daar istie.

Eins, zwei, hoeplakai.

Shrien
OHMAHGADS
[ Redactie Games ] dinsdag 27 oktober 2009 @ 16:45 (#5) 

Vooruit, een tvp van mijn kant.

@Home | @DeviantArt | @Last.fm |

Tim86
Gym. Tan. Laundry.
dinsdag 27 oktober 2009 @ 16:50 (#6) 

Die hoofdpersoon heeft hetzelfde probleem als Nicolas Cage met dat moeilijke kijken

Conan O'Brien's favorite person ever: Wing Pang!
Conan's Thanksgiving Dinner!
-weg, niet terugplaatsen-

DJKoster
dinsdag 27 oktober 2009 @ 17:03 (#7) 


Tijd voor koffie

blaayt
Levend standbeeld!

Tazmaniac
dinsdag 27 oktober 2009 @ 17:13 (#8) 



Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
dinsdag 27 oktober 2009 @ 17:17 (#9) 

Nog maar even volgen dan.

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

Ericjuh
BLUB!
dinsdag 27 oktober 2009 @ 17:18 (#10) 

Zeer leuke en spannende serie! Moet alleen nog wel de aflevering van deze week bekijken

Dit keer zonder signature

Aestivate
fake awake
dinsdag 27 oktober 2009 @ 22:05 (#11) 

Tvp omdat ik seizoen 1 iig wel ga afkijken.



Bragi
TEAM KATE
dinsdag 27 oktober 2009 @ 23:15 (#12) 


Nicole!

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

ChickenMan
woensdag 28 oktober 2009 @ 01:23 (#13) 

quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 16:50 schreef Tim86 het volgende:
Die hoofdpersoon heeft hetzelfde probleem als Nicolas Cage met dat moeilijke kijken
Jezus inderdaad zeg! Wat heb ik me lopen ergeren bij de laatste ep aan de 'acteerprestaties' van die gast.

Het is gewoon oprecht slecht allemaal, maar toch blijf ik kijken, want het concept is wel tof. Wat ben ik ook kansloos.

Wave a penny under the Jew's nose; if they got living breath in them, brings them right around.

dapluiz
God help us all.
woensdag 28 oktober 2009 @ 07:49 (#14) 
Ja concept en de scifi stukjes (torens) die je soms meekrijgt zijn ook de reden dat ik blijf hangen, niet echt de karakters ...

The world will look up and shout "Save us!"... And I'll whisper "No."

Symer
Always do whatever's next
woensdag 28 oktober 2009 @ 08:00 (#15) 

OP

I could have been a doctor, but there were too many good shows on TV.

andre347
3, 4 en 7
woensdag 28 oktober 2009 @ 10:02 (#16) 

Karakters zijn inderdaad slecht, verhaal/concept kan tof zijn

Last FM |

egeltje1985
Elegant als een egel
woensdag 28 oktober 2009 @ 11:30 (#17) 

quote:
Janis Hawk. De chick in het team. Weet niet wat ze met haar FF moet, aangezien ze zichzelf zwanger ziet, ookal is ze vrijgezel in het huidige leven.


Ze is niet alleen vrijgezel, maar ook nog eens lesbisch en niet meer met een man geweest sinds highschool.

Geweldige OP trouwens, lekker relativerend. Ik vind het een leuke serie totnutoe, leuk concept. Ik ben benieuwd of alle FF's uitkomen, of ze echt onontkoombaar zijn. De hoofdpersoon heeft nu bijvoorbeeld dat vriendschapsbandje verbrand. Verandert daarmee zijn toekomst? Interessant allemaal. Al ben ik niet zo van de scifi, dat met die torens enzo. Dus ik hoop wel erg dat het einde van de serie niet is 'het was ET'. Het mag best iets bovennatuurlijks zijn, als er maar geen groene mannetjes in voorkomen. Alhoewel, X-Files vond ik wel weer leuk. Nja, ik wacht maar af.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit @ Singapore
[ Moderator ] woensdag 28 oktober 2009 @ 14:44 (#18) 

quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 23:15 schreef Bragi het volgende:
[ afbeelding ]
Nicole!
Peyton List

1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."

n0ir
woensdag 28 oktober 2009 @ 15:44 (#19) 

TVP, ik blijf em voorlopig nog kijken. Hopelijk schiet het verhaal een beetje op en raken ze niet te veel op een zijspoor (zoals ineens dat hele politieke gebeuren in Washington, dat vond ik echt overbodig).



FoXje
vrijdag 30 oktober 2009 @ 09:55 (#20) 

Our experiment killed 20 million people!

Las noches de Diciembre

Happel
Res non verba
[ Moderator ] vrijdag 30 oktober 2009 @ 11:00 (#21) 

Vanavond weer kijken.

Feijenoord | De waarheid | Handig
"Feijenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is"

Adelante
"God has no religion"
[ Moderator ] vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:09 (#22) 

Hey, een hobbit

"I need to get back into the gym. I'm all for having boobs against my chest but not when they're mine."

DJKoster
vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:18 (#23) 

blaayt
Levend standbeeld!

Rainesz
Scoobster
vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:35 (#24) 

Toch wel een goede aflevering vond ik!
Toch denk ik persoonlijk dat er meer bij komt kijken bij die FF blijkbaar heeft iemand kunnen inzien wat een ander zag.
Ik ben nog wel even geboeid om te blijven kijken.

The righteous man who begins it…
…is the only one who can finish it.

LudoSanders
S.P.Q.R.
[ Moderator ] vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:44 (#25) 

Seizoen 1 kijk ik in ieder geval wel ff af.

Grazie Dio che mi hai fatto Romanista!

Ereinion
vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:48 (#26) 

quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 12:18 schreef DJKoster het volgende:
[ afbeelding ]
Die scène was zo slecht ja, ze zaten een minuut met geschokte hoofden naar elkaar te kijken.

Erg saaie aflevering, nauwelijks enige plotontwikkeling. De cliffhanger was dit keer zelfs alleen maar een herformulering van een eerdere cliffhanger.

De muziekkeuze in deze serie is echt heel slecht. Vandaag weer bij die achtervolging, en die afschuwelijke montage met die emo-muziek op het einde. Het hilarisch dieptepunt blijft natuurlijk die schietpartij op het einde van de vorige aflevering.



Bragi
TEAM KATE
vrijdag 30 oktober 2009 @ 13:21 (#27) 

Ik vond het een goede aflevering.

Alleen die scène tussen Olivia en Mark in de keuken vond ik slecht. D'r werd wel heel snel naar het mogelijk uit elkaar gaan vanwege het drank/trust-gebeuren geschreven.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

egeltje1985
Elegant als een egel
vrijdag 30 oktober 2009 @ 13:53 (#28) 

Veel personages acteren euh mwa. Obi Wan (Aaron dus) vind ik wel goed, interessante sub-plot heeft ie ook. EN die kinderen acteren goed, vind ik. Verder dacht ik alleen maar: he, charlie. Ik vind de hobbit niet zo overtuigend als natuurkunde-genie/bad-guy.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Shoombak
vrijdag 30 oktober 2009 @ 17:20 (#29) 

Nieuwe aflevering vond ik wel tof. Vind het wel een ideale serie tot Lost weer begint



Bragi
TEAM KATE
vrijdag 30 oktober 2009 @ 17:23 (#30) 

Kunnen die Lost-schrijvers, die dadelijk toch werkloos zijn, niet aan de bak voor FlashForward?

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

ChickenMan
vrijdag 30 oktober 2009 @ 17:42 (#31) 

quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 17:23 schreef Bragi het volgende:
Kunnen die Lost-schrijvers, die dadelijk toch werkloos zijn, niet aan de bak voor FlashForward?
Alsjeblieft inderdaad zeg! En even een stuk betere regisseurs inhuren. Het was weer treurig slecht.

Wave a penny under the Jew's nose; if they got living breath in them, brings them right around.

BeyondTheGreen
vrijdag 30 oktober 2009 @ 21:05 (#32) 
Die Mark kan ook niet normaal kijken zeg, met zijn pruimekop.



Jivis
Critikut
vrijdag 30 oktober 2009 @ 22:25 (#33) 

Leuke OP, alleen graag een kleine wijziging:
quote:
Janis Hawk. De chick in het team. Weet niet wat ze met haar FF moet, aangezien ze zichzelf zwanger ziet, ookal is ze vrijgezel en pot in het huidige leven.
Ga hem zo kijken, al verwacht ik niet veel na de reacties hier.

MUHAHAHAHAHAHHAHA

Jivis
Critikut
vrijdag 30 oktober 2009 @ 23:13 (#34) 

Vond het eigenlijk de beste aflevering tot nu toe . Tenminste een beetje to the point en niet van dat vage gelul. Dominic is ook wel een welkome toevoeging.

MUHAHAHAHAHAHHAHA

Shoombak
vrijdag 30 oktober 2009 @ 23:42 (#35) 



wát een chick



Desii
Curly
vrijdag 30 oktober 2009 @ 23:50 (#36) 

quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 23:42 schreef Shoombak het volgende:
[ afbeelding ]

wát een chick
ze doet me denken aan Brooke uit de Bold and the Beautiful (iig van tig jaar geleden, toen ik daar naar keek)



Junkie
VideoFreak :)
zaterdag 31 oktober 2009 @ 00:47 (#37) 

Ik heb echt het gevoel dat dit een soort hobby project is. Maar 't verhaal heeft een goede basis.

Ben wel benieuwd watvoor experiment die 20 miljoen doden kan veroorzaken.

Mitchell: Are you fucking crazy?
Sean Bateman: Define crazy.
Share what you know // DIGG // MacBook 2.0GHz - 2GB - 320GB // V-Ultimate - Q6600 - Geforce 8800GT 512MB - 2GB //

MacorgaZ
1 v.d. weinige VWO-allochtonen
zaterdag 31 oktober 2009 @ 01:25 (#38) 

Een experiment waarbij je nogiets en nogiet doet en daardoor iedereen op de hele wereld 2 minuten en 17 seconden een blackout krijgen, en daardoor in hun auto ergens tegenaan crashen, vliegtuigen neerstorten en tegen gebouwen aan vliegen, etc, misschien?

Op zaterdag 19 september 2009 21:30 schreef LasTeR het volgende:
Echte inbrekers lopen gewoon naar binnen als de mensen nog thuis zijn, ontkoppelen de TV en lopen weer naar buiten.

FoXje
zaterdag 31 oktober 2009 @ 07:47 (#39) 

Het is geen perfecte serie, maar het is beter dan 90% van alle zut op TV.

Las noches de Diciembre

Tazmaniac
zondag 1 november 2009 @ 16:44 (#40) 

Olivia, Mark en Lloyd in de woonkamer



rthls
Genius
zondag 1 november 2009 @ 20:06 (#41) 

tvp

Acteer prestaties zijn slecht en de verhalen rond de personages kunnen me nog steeds niet boeien, maar het verhaal blijft interessant, dus blijf het toch volgen.

Jericho was aan het begin ook niet erg goed vond ik, maar werd ook beter. Hopen dat het voor FF hetzelfde is

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

Nachtraaf
Panzermensch
zondag 1 november 2009 @ 20:14 (#42) 
Verassend goed vergeleken met het grote aantal drek wat wordt uitgezonden.

Op wikipedia las ik dat NET5 volgend jaar wilt gaan uitzenden.

Religie moet kapot.

Dawnbreaker
so self conscious...
zondag 1 november 2009 @ 21:11 (#43) 

quote:
Op zondag 1 november 2009 20:06 schreef rthls het volgende:
tvp

Acteer prestaties zijn slecht en de verhalen rond de personages kunnen me nog steeds niet boeien, maar het verhaal blijft interessant, dus blijf het toch volgen.

Jericho was aan het begin ook niet erg goed vond ik, maar werd ook beter. Hopen dat het voor FF hetzelfde is
maar jericho was nog wel goed te kijken... Deze meest recente ep heb ik de helf van de dialogen ge fastforward omdat ik het gewoon te saai vond.

Ze moeten inderdaad snel met betere eps komen anders ben ik ben dat het bij een of maximaal 2 seizoenen blijft.

Cliffs of Dover

BeyondTheGreen
zondag 1 november 2009 @ 21:49 (#44) 
Die personages boeien me ook weinig. Alleen die Lloyd spreekt me wel aan.



Bragi
TEAM KATE
zondag 1 november 2009 @ 22:58 (#45) 

quote:
Op zondag 1 november 2009 21:11 schreef Dawnbreaker het volgende:

Deze meest recente ep heb ik de helf van de dialogen ge fastforward omdat ik het gewoon te saai vond.
.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

n0ir
maandag 2 november 2009 @ 00:28 (#46) 

quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 12:48 schreef Ereinion het volgende:

[..]Erg saaie aflevering, nauwelijks enige plotontwikkeling. De cliffhanger was dit keer zelfs alleen maar een herformulering van een eerdere cliffhanger.
Dat vond ik ook echt een teleurstelling... Twee keer dezelfde cliffhanger . Neemt wel echt alle spanning weg als je je realiseert dat ze in de twee vorige afleveringen er ook al niet op in gingen..



FoXje
dinsdag 3 november 2009 @ 07:15 (#47) 

Het was best een duffe ep, maar de 2e helft ging beter. Als jullie het allemaal zo slecht vinden, waarom kijk je dan. Ga dan CSI of NCSI of Castle of van die bagger kijken.

Las noches de Diciembre

Aestivate
fake awake
dinsdag 3 november 2009 @ 11:25 (#48) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 07:15 schreef FoXje het volgende:
Het was best een duffe ep, maar de 2e helft ging beter. Als jullie het allemaal zo slecht vinden, waarom kijk je dan. Ga dan CSI of NCSI of Castle of van die bagger kijken.
NCIS en Castle zijn tof. Beter een goed uitgewerkt standaard concept dan deze Lost-achtige mysterie-op-mysterie stapelende bagger zonder er verder op in te gaan. Maar ik vond de laatste aflevering helemaal niet zo slecht, en ik kijk zeker seizoen 1 af. Alhoewel ik niet verwacht dat ze aan het eind van het seizoen al 1 of meer oplossingen hebben tegenover de 30 vragen.



egeltje1985
Elegant als een egel
dinsdag 3 november 2009 @ 11:35 (#49) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 11:25 schreef Aestivate het volgende:

[..]

NCIS en Castle zijn tof. Beter een goed uitgewerkt standaard concept dan deze Lost-achtige mysterie-op-mysterie stapelende bagger zonder er verder op in te gaan. Maar ik vond de laatste aflevering helemaal niet zo slecht, en ik kijk zeker seizoen 1 af. Alhoewel ik niet verwacht dat ze aan het eind van het seizoen al 1 of meer oplossingen hebben tegenover de 30 vragen.
Precies! En in Castle wordt ook beduidend beter geacteerd. NCIS ken ik niet. Ik kijk ook wel het eerste seizoen af, maar als het ook zo'n eindeloos verhaal wordt als lost (dat bijvoorbeeld eind seizoen 1 nog steeds niet duidelijk is welk experiment ze hebben gedaan ofzo) dan kap ik er mee. Zo.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Ricard0j
dinsdag 3 november 2009 @ 12:16 (#50) 

quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 12:18 schreef DJKoster het volgende:
[ afbeelding ]
Ik kreeg hier echt een bold and the beautiful idee bij



Frenkel
dinsdag 3 november 2009 @ 16:32 (#51) 

Mmmm net 1e aflevering gezien,
leuke LOST referentie !

En natuurlijk Seth MacFarlane (Family Guy) die daar even rondloopt!

Mijn muziek

FoXje
dinsdag 3 november 2009 @ 17:42 (#52) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 11:35 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Precies! En in Castle wordt ook beduidend beter geacteerd. NCIS ken ik niet. Ik kijk ook wel het eerste seizoen af, maar als het ook zo'n eindeloos verhaal wordt als lost (dat bijvoorbeeld eind seizoen 1 nog steeds niet duidelijk is welk experiment ze hebben gedaan ofzo) dan kap ik er mee. Zo.
Echt niet! Castle is zo'n 13 in een dozijn 'cop die smart ass remarks maakt' show.

Las noches de Diciembre

Aestivate
fake awake
dinsdag 3 november 2009 @ 17:46 (#53) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 17:42 schreef FoXje het volgende:

[..]

Echt niet! Castle is zo'n 13 in een dozijn 'cop die smart ass remarks maakt' show.
Ik ken geen één andere. Mijn gemis denk ik.



ChickenMan
dinsdag 3 november 2009 @ 17:49 (#54) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 17:42 schreef FoXje het volgende:

[..]

Echt niet! Castle is zo'n 13 in een dozijn 'cop die smart ass remarks maakt' show.
En dan nog is het beter dan Flashforward.

Wave a penny under the Jew's nose; if they got living breath in them, brings them right around.

egeltje1985
Elegant als een egel
dinsdag 3 november 2009 @ 18:07 (#55) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 17:42 schreef FoXje het volgende:

[..]

Echt niet! Castle is zo'n 13 in een dozijn 'cop die smart ass remarks maakt' show.
Het is ook zeker geen moeilijke serie met een lastig plot o.i.d., maar voor wat het is zit het goed in elkaar en is het gewoon leuk om te kijken.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

RoodWitBlauw
rasechte hollander
donderdag 5 november 2009 @ 14:48 (#56) 

Jajajajaja... ben ook begonnen met kijken. Toffe serie, hoop dat het spannend blijft, en niet afzwakt

“YOU’RE FUCKING OUT, I’M FUCKING IN”

FoXje
vrijdag 6 november 2009 @ 10:23 (#57) 

Vanavond weer lekker kijken!

Las noches de Diciembre

Shoombak
vrijdag 6 november 2009 @ 14:08 (#58) 

Vond het wel weer een toffe aflevering eigenlijk



egeltje1985
Elegant als een egel
vrijdag 6 november 2009 @ 14:32 (#59) 

Ik vond deze ook wel vet. Ik verwachte trouwens dat die gast bovenop ene Celia zou landen, waar ze later aan zou overlijden. Maar als ie echt dood is en blijft dan zijn die FF's toch minder vaststaand dan ze lijken, interessant.

Ow, en gave cliffhanger trouwens. Dat had ik niet echt verwacht.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 6 november 2009 @ 15:42 (#60) 

Beetje karig dat www.alreadyghosts.com verwijst naar de ABC-site van FlashForward en dat het niet een 'tie-in'-dingetje is.

Maar goed, ik kijk snel verder.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

egeltje1985
Elegant als een egel
vrijdag 6 november 2009 @ 16:04 (#61) 

quote:
Op vrijdag 6 november 2009 15:42 schreef Bragi het volgende:
Beetje karig dat www.alreadyghosts.com verwijst naar de ABC-site van FlashForward en dat het niet een 'tie-in'-dingetje is.

Maar goed, ik kijk snel verder.
Daar hadden ze inderdaad wel even iets leuks van kunnen maken. Net zoals bij How I met your mother altijd.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 6 november 2009 @ 17:24 (#62) 

Goede episode.

En eindelijk geen sentimenteel liedje met vocalen. (Maar een instrumentaaltje met voice-over.)

En ik was even heel bang dat agent Al niet ging springen, maar dat deed hij (hoe lullig dat ook mag klinken voor z'n personage) gelukkig wel. Wat egeltje1985 zegt, nu hij dood is en FF's dus niet per se hoeven uit te komen, wordt het gelijk een stuk interessanter. Al vrees ik ook wel een beetje dat de makers er uiteindelijk via een lulverhaal voor zorgen dat alle FF's uitkomen, dus ook die van Al.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

egeltje1985
Elegant als een egel
vrijdag 6 november 2009 @ 17:27 (#63) 

quote:
Op vrijdag 6 november 2009 17:24 schreef Bragi het volgende:
Goede episode.

En eindelijk geen sentimenteel liedje met vocalen. (Maar een instrumentaaltje met voice-over.)

En ik was even heel bang dat agent Al niet ging springen, maar dat deed hij (hoe lullig dat ook mag klinken voor z'n personage) gelukkig wel. Wat egeltje1985 zegt, nu hij dood is en FF's dus niet per se hoeven uit te komen, wordt het gelijk een stuk interessanter. Al vrees ik ook wel een beetje dat de makers er uiteindelijk via een lulverhaal voor zorgen dat alle FF's uitkomen, dus ook die van Al.
Ja, dat laatste ben ik ook een beetje bang voor. Daarom dacht ik dus ook dat ie boven op Cecilia zou landen of zoiets. Beetje bruut wel. Maar 'm weer op laten staan uit de dood lijkt me toch erg lastig... Ok, in een sf-serie kan natuurlijk alles, maar toch.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 6 november 2009 @ 17:34 (#64) 

Hmm, ik had daar helemaal niet aan gedacht tijdens die scène. Misschien ook omdat het wel héél slecht schrijfwerk zou zijn als ze Al op die Cecilia zouden laten vallen.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

egeltje1985
Elegant als een egel
vrijdag 6 november 2009 @ 18:33 (#65) 

quote:
Op vrijdag 6 november 2009 17:34 schreef Bragi het volgende:
Hmm, ik had daar helemaal niet aan gedacht tijdens die scène. Misschien ook omdat het wel héél slecht schrijfwerk zou zijn als ze Al op die Cecilia zouden laten vallen.
Haha, ja. En dan zou het wel erg op een comedy gaan lijken ook.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Adelante
"God has no religion"
[ Moderator ] vrijdag 6 november 2009 @ 19:42 (#66) 



Goede actrice doet d'r intrede zie ik net, ik ken d'r van Hope Springs van de BBC.

"I need to get back into the gym. I'm all for having boobs against my chest but not when they're mine."

Burdie
Twitter ergo sum!
vrijdag 6 november 2009 @ 23:01 (#67) 

quote:
Op zaterdag 31 oktober 2009 01:25 schreef MacorgaZ het volgende:
Een experiment waarbij je nogiets en nogiet doet en daardoor iedereen op de hele wereld 2 minuten en 17 seconden een blackout krijgen, en daardoor in hun auto ergens tegenaan crashen, vliegtuigen neerstorten en tegen gebouwen aan vliegen, etc, misschien?
Behalve een paar mensen die er kennelijk immuun voor waren

Op maandag 3 augustus 2009 21:59 schreef LePetitColonel het volgende:
ik snap dit niet hoor we zitten midden in een crisis en schijnbaar hebben mensen tijd om allerlei flauwekul in te typen op internet.

Burdie
Twitter ergo sum!
vrijdag 6 november 2009 @ 23:01 (#68) 

quote:
Op dinsdag 3 november 2009 18:07 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Het is ook zeker geen moeilijke serie met een lastig plot o.i.d., maar voor wat het is zit het goed in elkaar en is het gewoon leuk om te kijken.
Wij kijken het altijd tijdens het eten .

Op maandag 3 augustus 2009 21:59 schreef LePetitColonel het volgende:
ik snap dit niet hoor we zitten midden in een crisis en schijnbaar hebben mensen tijd om allerlei flauwekul in te typen op internet.

Burdie
Twitter ergo sum!
vrijdag 6 november 2009 @ 23:05 (#69) 

quote:
Op vrijdag 6 november 2009 17:27 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Ja, dat laatste ben ik ook een beetje bang voor. Daarom dacht ik dus ook dat ie boven op Cecilia zou landen of zoiets. Beetje bruut wel. Maar 'm weer op laten staan uit de dood lijkt me toch erg lastig... Ok, in een sf-serie kan natuurlijk alles, maar toch.
Dat dacht ik ook .

Op maandag 3 augustus 2009 21:59 schreef LePetitColonel het volgende:
ik snap dit niet hoor we zitten midden in een crisis en schijnbaar hebben mensen tijd om allerlei flauwekul in te typen op internet.

Rainesz
Scoobster
zaterdag 7 november 2009 @ 05:58 (#70) 

Goede aflevering!
Denk juist al een hele tijd dat de FF niet uit hoeven te komen.

The righteous man who begins it…
…is the only one who can finish it.

Tazmaniac
zaterdag 7 november 2009 @ 14:09 (#71) 

Suicide, omdat je in de FF een vrouw vermoord, of iig schuldig bent aan haar dood

Ben benieuwd wat er de komende weken gaat gebeuren.

Het einde leek meer een droom van baadmans of lag dat aan mij?



Salamander
zaterdag 7 november 2009 @ 14:47 (#72) 

Dat vroeg ik me ook al af.

Wat gaf hij die gozer nou eigenlijk? Dat ding met die gast zijn naam erop.
Hij leek er zo blij mee, terwijl ik het er niet zo heel bijzonder uit vond zien.

Blind faith can lead you to fall off many a cliff.

Bragi
TEAM KATE
zaterdag 7 november 2009 @ 14:49 (#73) 

Een zakmes?

En het hoeft er toch niet bijzonder uit te zien. Iets met speciale betekenis en zo... Of heb jij niks wat een speciale betekenis heeft, maar er voor buitenstaanders niet speciaal uitziet?

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Salamander
zaterdag 7 november 2009 @ 14:54 (#74) 

Ik bedoelde wat Aaron aan MIke gaf.

Maar ik heb nog eens gekeken en het is zo een reflecterend vest met zijn naam erop.
Nu verstond ik ook wat hij zei, dat hielp ook wel.
Hij heeft hem een baan bezorgd.

Blind faith can lead you to fall off many a cliff.

Bragi
TEAM KATE
zaterdag 7 november 2009 @ 14:55 (#75) 

Oooooh, dat.

Ja, een vestje.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Burdie
Twitter ergo sum!
zaterdag 7 november 2009 @ 15:48 (#76) 

Een baan dus .

Op maandag 3 augustus 2009 21:59 schreef LePetitColonel het volgende:
ik snap dit niet hoor we zitten midden in een crisis en schijnbaar hebben mensen tijd om allerlei flauwekul in te typen op internet.

YellowBlacks
zaterdag 7 november 2009 @ 15:52 (#77) 

Verhaal is echt goed. Ik vind alleen de karakters en de acteurs nog niet zo denderend.



araphor
zaterdag 7 november 2009 @ 16:00 (#78) 

Leuke serie. Tvp.



Caspian
Sneaky fucker, dont you think?
zaterdag 7 november 2009 @ 17:17 (#79) 

Leuke serie, al met al, hoewel het inderdaad een beetje teleurstellend was (vooral acteerwerk van sommigen) ben ik blij dat ik het bleef volgen, gezien deze laatste aflevering een heleboel goedmaakt.

Take Sick Boy, for instance, he came off junk at the same time as me, not because he wanted to, you understand, but just to annoy me, just to show me how easily he could do it, thereby downgrading my own struggle.

haags_kwartiertje
B.I.E.R = lekkah!
zaterdag 7 november 2009 @ 17:33 (#80) 
goede serie!!



MacorgaZ
1 v.d. weinige VWO-allochtonen
zaterdag 7 november 2009 @ 19:16 (#81) 

Deze aflevering vond ik ook wel redelijk ja, alleen die cliffhanger op het einde weer. Ik vraag me wel af of die wel wordt behandeld volgende week

Op zaterdag 19 september 2009 21:30 schreef LasTeR het volgende:
Echte inbrekers lopen gewoon naar binnen als de mensen nog thuis zijn, ontkoppelen de TV en lopen weer naar buiten.

Ereinion
zaterdag 7 november 2009 @ 21:33 (#82) 

Dit was wel een redelijke aflevering ja. Je kan je wel afvragen wat nog het nut is van die flashforwards, als het niet meer is dan een mogelijke toekomst.

Waar sloeg trouwens die hele scène op met die deathclub? Die mensen weten dat ze over zes maanden dood gaan, dus ze gaan zich maar in kettingen ophangen en ander SM-gedoe doen in een smerige kelder? Oh ja, die scène produceerde ook de slechtste zin uit de aflevering: it's like a book club, but with bullets Prachtig geacteerd door de hoofdrolspeler, duidelijk een aanhanger van de Prison Break school van acteren.



Caspian
Sneaky fucker, dont you think?
zaterdag 7 november 2009 @ 21:44 (#83) 

Logisch gezien veranderd alleen al de daad van in de toekomst kijken, die toekomst, doordat je je door die kennis anders gaat gedragen. Daarom kwam die niet als een verrassing. Sterker nog, ik was juist verbaast dat alles zo netjes richting de voorspelde toekomst ging.

Take Sick Boy, for instance, he came off junk at the same time as me, not because he wanted to, you understand, but just to annoy me, just to show me how easily he could do it, thereby downgrading my own struggle.

Ereinion
zaterdag 7 november 2009 @ 21:58 (#84) 

quote:
Op zaterdag 7 november 2009 21:44 schreef Caspian het volgende:
Logisch gezien veranderd alleen al de daad van in de toekomst kijken, die toekomst, doordat je je door die kennis anders gaat gedragen. Daarom kwam die niet als een verrassing. Sterker nog, ik was juist verbaast dat alles zo netjes richting de voorspelde toekomst ging.
Ja, maar is dat 'in de toekomst kijken' niet al een onderdeel van de flashforward. Maw: die flashforward is een mogelijke toekomst waarin je een flashforward hebt gehad. Anders slaat dat hele gedoe met dat bord met al die hints erop nergens op. Hij kan die hints namelijk alleen verzamelen als hij een flashforward heeft gehad.



Bragi
TEAM KATE
zondag 8 november 2009 @ 00:34 (#85) 

Dit is overigens geen serie waarvan je de afleveringen snel achter elkaar moet kijken (zoals ik bijvoorbeeld heb gedaan met Lost, Prison Break, Oz en How I Met Your Mother), want volgens mij erger je je dan kapot aan het feit dat sommige cliffhangers doodleuk drie afleveringen achter elkaar genegeerd worden...

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

n0ir
zondag 8 november 2009 @ 00:50 (#86) 

quote:
Op zaterdag 7 november 2009 21:33 schreef Ereinion het volgende:
it's like a book club, but with bullets
Echt de slechtste metafoor ooit.


Ik vind het suf dat ze elke keer die open deuren intrappen, zoals op het moment dat die Reynoud binnen komt ze nog even zeggen: "BLUE HANDS!" alsof de kijker te dom is om dat zelf gewoon te zien. Net als toen ze voor die enorme klok geprojecteerd op de muur stonden en alsnog een van de drie aan de anderen ging uitleggen wat die klok nou ook-al-weer was.



lamers
zondag 8 november 2009 @ 01:24 (#87) 

quote:
Op zaterdag 7 november 2009 21:58 schreef Ereinion het volgende:

[..]

Ja, maar is dat 'in de toekomst kijken' niet al een onderdeel van de flashforward. Maw: die flashforward is een mogelijke toekomst waarin je een flashforward hebt gehad. Anders slaat dat hele gedoe met dat bord met al die hints erop nergens op. Hij kan die hints namelijk alleen verzamelen als hij een flashforward heeft gehad.
Nee ik denk dat de toekomst wel degelijk te veranderen is. Vele van de FF zullen denk ik iets van een self fulfilling prophecy zijn. Omdat mensen geloven dat het gaat gebeuren, laten ze het gebeuren. Dat hele bord met hints kan volhangen met rotzooi maar omdat Mark denkt dat zijn bord de hele FF gaat oplossen blijft hij erin geloven. De tips die er tot nu toe uit zijn gekomen hebben nog maar weinig geholpen. Die SS-er met zijn 137 sekunden en zijn kraaien, de BlueHandgroep, D. Gibbons ze hebben eigenlijk nog helemaal niks opgeleverd. Andere FF zullen dan niet uitkomen omdat mensen ervoor kiezen om hun leven niet te laten lijden door hun FF.



rthls
Genius
zondag 8 november 2009 @ 10:21 (#88) 

Vonden jullie de scene op de bank waar Mark 'huilt' ook zo slecht? Ik kon dat hoofd van hem niet serieus nemen

Verder wel interessant dat de toekomst veranderd kan worden (of ze bedenken nog iets waardoor die neger nog leeft)

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

Shoombak
zondag 8 november 2009 @ 12:52 (#89) 

Het acteerwerk van de hoofdpersoon is echt bizar slecht ja, dat moeilijke kijken bij die emo scenes met z'n vrouw



Caspian
Sneaky fucker, dont you think?
zondag 8 november 2009 @ 15:05 (#90) 

quote:
Op zaterdag 7 november 2009 21:58 schreef Ereinion het volgende:

[..]

Ja, maar is dat 'in de toekomst kijken' niet al een onderdeel van de flashforward. Maw: die flashforward is een mogelijke toekomst waarin je een flashforward hebt gehad. Anders slaat dat hele gedoe met dat bord met al die hints erop nergens op. Hij kan die hints namelijk alleen verzamelen als hij een flashforward heeft gehad.
True, daar heb je inderdaad gelijk in. Misschien heeft het te maken met de mate van details die bekent zijn in de flashforward. Iets simpels als 'ik leef nog' kan je tegenwerken door zelfmoord te plegen. Als je jezelf in een ander land ziet, kan je natuurlijk ervoor kiezen nooit naar dat land te gaan, etc. Andere flashforwards zijn veel vager.

Het is lastige materie, en paradoxes liggen op de loer.

Take Sick Boy, for instance, he came off junk at the same time as me, not because he wanted to, you understand, but just to annoy me, just to show me how easily he could do it, thereby downgrading my own struggle.

ChickenMan
zondag 8 november 2009 @ 18:01 (#91) 

quote:
Op zondag 8 november 2009 00:50 schreef n0ir het volgende:
Ik vind het suf dat ze elke keer die open deuren intrappen, zoals op het moment dat die Reynoud binnen komt ze nog even zeggen: "BLUE HANDS!" alsof de kijker te dom is om dat zelf gewoon te zien. Net als toen ze voor die enorme klok geprojecteerd op de muur stonden en alsnog een van de drie aan de anderen ging uitleggen wat die klok nou ook-al-weer was.
Zulk soort dingen zijn er constant door de serie, vind ik echt heel vervelend. Ook constant weer die flashforwards, alsof je je die niet meer herinnert na 100 keer hetzelfde stukje gezien te hebben.

Wave a penny under the Jew's nose; if they got living breath in them, brings them right around.

Dawnbreaker
so self conscious...
maandag 9 november 2009 @ 00:33 (#92) 

deze ep was al weer iets leuker alleen de dialogen zijn soms echt zo corny en saai, dat ik moeite heb om niet te flashfastforwarden. En inderdaad, die sm kelder scene, sloeg nergens op.

Je weet dat je dood gaat over een half jaar, dus ga je je maar laten mishandelen, overgieten met kokend water (of wat was dat) en met je hoofd tegen een muur laten rammen...lol.

Cliffs of Dover

Migue
Knappe man
maandag 9 november 2009 @ 09:36 (#93) 

De series zouden wat meer met Lloyd Simcoe en Simon Costa moeten doen, de series draait immers om hen. Maar verder erg leuke series, niet zo boeiend als het boek, maar een goede thriller kijk ik altijd graag naar.
quote:
Op zondag 8 november 2009 15:05 schreef Caspian het volgende:

[..]

True, daar heb je inderdaad gelijk in. Misschien heeft het te maken met de mate van details die bekent zijn in de flashforward. Iets simpels als 'ik leef nog' kan je tegenwerken door zelfmoord te plegen. Als je jezelf in een ander land ziet, kan je natuurlijk ervoor kiezen nooit naar dat land te gaan, etc. Andere flashforwards zijn veel vager.

Het is lastige materie, en paradoxes liggen op de loer.
Tijd om het boek erbij te pakken Dat behandelt twee grote scifi thema's, waaronder deze, heel erg boeiend.

MotorRacingBlog.nl

Jivis
Critikut
maandag 9 november 2009 @ 13:20 (#94) 

Matige aflevering op het laatste kwartiertje na. Kunnen ze er nou niet eens voor zorgen dat gewoon een hele aflevering boeiend is?

MUHAHAHAHAHAHHAHA

egeltje1985
Elegant als een egel
maandag 9 november 2009 @ 13:38 (#95) 

quote:
Op zaterdag 7 november 2009 15:48 schreef Burdie het volgende:
Een baan dus .
Inderdaad, een baan als in-palen-klim-kabel-repareerder, denk ik.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Fir3fly
Hypnotize
maandag 9 november 2009 @ 16:35 (#96) 

Ik vond het begin heel sterk, de eerste vier afleveringen.

Toen daarna de focus verschoof naar de persoonljike drama's werd het voor mij wat minder .

And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
maandag 9 november 2009 @ 19:22 (#97) 

Ik wil een vakkundige tvp ploatsen

'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”

Mirel
wilt een bongophone
donderdag 12 november 2009 @ 17:22 (#98) 

Zometeen even kijken.

what a treat

Bragi
TEAM KATE
donderdag 12 november 2009 @ 17:45 (#99) 

Vanavond een nieuwe.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Mirel
wilt een bongophone
donderdag 12 november 2009 @ 18:40 (#100) 

Leuke ep, alleen het zou sterker geweest zijn als er meer aandacht was besteed Gough (de springer) in de eerdere eps.

what a treat

BeyondTheGreen
donderdag 12 november 2009 @ 20:53 (#101) 
quote:
Op donderdag 12 november 2009 18:40 schreef Mirel het volgende:
Leuke ep, alleen het zou sterker geweest zijn als er meer aandacht was besteed Gough (de springer) in de eerdere eps.
Wat? Is de nieuwe er nu al dan? Ik kan hem niet vinden.



Bragi
TEAM KATE
donderdag 12 november 2009 @ 21:14 (#102) 

Hij praat nog over die van vorige week, denk ik.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

BeyondTheGreen
donderdag 12 november 2009 @ 21:27 (#103) 
Oh ja, ik wist even niet wie Gough was. En met de springer dacht ik meteen aan een wedstrijdspringer ofzo.



Mirel
wilt een bongophone
donderdag 12 november 2009 @ 22:04 (#104) 

Oh ja kan best. Ik had vergeten wanneer het werd uitgezonden.

what a treat

Zhenar
Thundercatz, Ho
vrijdag 13 november 2009 @ 00:25 (#105) 

Laatste ep maakt het wel weer interessant... Misschien dat de FF alleen te voorkomen zijn door iemands dood. Maar dat moet ook weer een kettingreactie in werking stellen. Oftewel: de lotsbestemming van iedereen met wie Gough nog in contact zou komen is nu anders.

Zou het wel weer een beetje suf vinden als de FF zo makkelijk te ontkomen zijn. Maar we zien wel wat er nog gaat gebeuren...

Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:
Ik sta in niemands sig ;(

Rainesz
Scoobster
vrijdag 13 november 2009 @ 08:59 (#106) 

Beetje rare aflevering!
Maar goed Jericho zit achter een hoop dingen gok ik dan.
Aflevering was te voorspelbaar in mijn ogen.

The righteous man who begins it…
…is the only one who can finish it.

Fir3fly
Hypnotize
vrijdag 13 november 2009 @ 09:55 (#107) 

In ieder geval zit er weer een beetje vaart in het verhaal...

And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Shoombak
vrijdag 13 november 2009 @ 12:05 (#108) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 08:59 schreef Rainesz het volgende:
Beetje rare aflevering!
Maar goed Jericho zit achter een hoop dingen gok ik dan.
Aflevering was te voorspelbaar in mijn ogen.
Inderdaad, en weer een briljante cliffhanger



Bragi
TEAM KATE
vrijdag 13 november 2009 @ 16:30 (#109) 


6 oktober, de dag van de flashforward, wtf?

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Burdie
Twitter ergo sum!
vrijdag 13 november 2009 @ 21:39 (#110) 

Foutje .

Of iemand had de krant geflashforward .

Op maandag 3 augustus 2009 21:59 schreef LePetitColonel het volgende:
ik snap dit niet hoor we zitten midden in een crisis en schijnbaar hebben mensen tijd om allerlei flauwekul in te typen op internet.

Sins
zaterdag 14 november 2009 @ 01:43 (#111) 

De dag van de flashforward is april 29th..?



Rainesz
Scoobster
zaterdag 14 november 2009 @ 05:43 (#112) 

quote:
Op zaterdag 14 november 2009 01:43 schreef Sins het volgende:
De dag van de flashforward is april 29th..?
gaat erom om oct 6 had iedereen de black out
in deze aflevering werd er ook nog gezegd,dat ze nu al bijna 2 maanden verder waren!
Dus zou de datum van de krant nooit 6 oct kunnen zijn!

The righteous man who begins it…
…is the only one who can finish it.

Jivis
Critikut
zaterdag 14 november 2009 @ 09:54 (#113) 

Ik heb helemaal geen zin meer om te kijken.

MUHAHAHAHAHAHHAHA

rthls
Genius
zaterdag 14 november 2009 @ 10:25 (#114) 

Ik heb een beetje hetzelfde

Denk dat dit de laatste ep was die ik heb gekeken, ik lees hier wel of het nog interessant wordt

Great spirits have always found violent opposition from mediocrities

Bragi
TEAM KATE
zaterdag 14 november 2009 @ 14:23 (#115) 

Oké, bye.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Tazmaniac
zaterdag 14 november 2009 @ 18:27 (#116) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 16:30 schreef Bragi het volgende:
[ afbeelding ]
6 oktober, de dag van de flashforward, wtf?
haha geweldig dat mensen zo scherp zijn



icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit @ Singapore
[ Moderator ] zondag 15 november 2009 @ 14:10 (#117) 

quote:
Op vrijdag 13 november 2009 08:59 schreef Rainesz het volgende:
Beetje rare aflevering!
Maar goed Jericho zit achter een hoop dingen gok ik dan.
Aflevering was te voorspelbaar in mijn ogen.
Fijne aflevering eindelijk wat aktie door de hele aflevering door en het verhaal ontwikkeld zich wat sneller.

Overigens moesten jullie ook aan de blackrave uit Jericho denken toen ze het over jericho hadden

1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."

Mirel
wilt een bongophone
zondag 15 november 2009 @ 15:14 (#118) 

Ik moest aan Jericho denken. Die groepering kwam dan niet naar boven, en ik heb nu zie ik ook al vergeten dat ze blackrave heetten

what a treat

Bragi
TEAM KATE
zondag 15 november 2009 @ 15:44 (#119) 

http://abc.go.com/shows/f(...)LF_JoinMosaic_mosaic

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Migue
Knappe man
zondag 15 november 2009 @ 23:29 (#120) 

edit: laat maar, ik had niet door dat iedereen dingen daar in kon vullen

MotorRacingBlog.nl

Salamander
maandag 16 november 2009 @ 19:57 (#121) 

Dat is wel jammer. Ik zag al verhalen over een tweede 9/11 met nukes en een aanslag in Japan.
En toen begon het tot me door te dringen dat je zelf ook dingen kunt invullen.
Is iemand hier toevallig de persoon uit Amersfoort die iets geschreven heeft?

Blind faith can lead you to fall off many a cliff.

Mirel
wilt een bongophone
maandag 16 november 2009 @ 20:40 (#122) 

?

what a treat

Salamander
maandag 16 november 2009 @ 20:51 (#123) 

Als je op de link van Bragi klikt kom je op de Mosaic website. Erg leuk om te lezen, totdat je erachter komt dat iedereen daar een verhaaltje kan schrijven.

Zo te zien dacht Migue ook dat hij iets interessants had gevonden, tot hij zag dat de verhalen niet door de producenten geschreven zijn.
Wat dus erg jammer is.

Blind faith can lead you to fall off many a cliff.

BluesRebel
woensdag 18 november 2009 @ 00:24 (#124) 

quote:
'I saw my partner & I entering a secure Federal building. We were armed and for some reason we were wearing plastic masks.' Det. John Chu S.O., Los Angeles

Haha



BluesRebel
woensdag 18 november 2009 @ 00:28 (#125) 

Maar aankomende vrijdag is de laatste aflevering voorlopig. Wanneer begint het dan weer?



Tim86
Gym. Tan. Laundry.
woensdag 18 november 2009 @ 00:39 (#126) 

quote:
Op zondag 15 november 2009 15:14 schreef Mirel het volgende:
Ik moest aan Jericho denken. Die groepering kwam dan niet naar boven, en ik heb nu zie ik ook al vergeten dat ze blackrave heetten
Ook niet gek aangezien ze 3x letterlijk Jericho zeiden

Conan O'Brien's favorite person ever: Wing Pang!
Conan's Thanksgiving Dinner!
-weg, niet terugplaatsen-

Symer
Always do whatever's next
woensdag 18 november 2009 @ 10:41 (#127) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 00:28 schreef BluesRebel het volgende:
Maar aankomende vrijdag is de laatste aflevering voorlopig. Wanneer begint het dan weer?
Volgende week is er ook nog een nieuwe. Daarna is het winterstop en het begint dan waarschijnlijk ergens in januari weer.

I could have been a doctor, but there were too many good shows on TV.

Bragi
TEAM KATE
woensdag 18 november 2009 @ 11:45 (#128) 

quote:
Op woensdag 18 november 2009 00:24 schreef BluesRebel het volgende:

[..]

'I saw my partner & I entering a secure Federal building. We were armed and for some reason we were wearing plastic masks.' Det. John Chu S.O., Los Angeles

Haha

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

FoXje
vrijdag 20 november 2009 @ 11:21 (#129) 

Nieuwe ep!

Las noches de Diciembre

Shoombak
vrijdag 20 november 2009 @ 11:41 (#130) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 11:21 schreef FoXje het volgende:
Nieuwe ep!
Ik vraag me echt af waarom ik dit nog volg, de nieuwe aflevering kon me alweer totaal niet boeien



FoXje
vrijdag 20 november 2009 @ 11:43 (#131) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 11:41 schreef Shoombak het volgende:

[..]

Ik vraag me echt af waarom ik dit nog volg, de nieuwe aflevering kon me alweer totaal niet boeien
Vertrek dan uit het topic en ga House kijken oid

Las noches de Diciembre

Caspian
Sneaky fucker, dont you think?
vrijdag 20 november 2009 @ 20:16 (#132) 

Deze aflevering was ontzettend leuk.

Take Sick Boy, for instance, he came off junk at the same time as me, not because he wanted to, you understand, but just to annoy me, just to show me how easily he could do it, thereby downgrading my own struggle.

Junkie
VideoFreak :)
zaterdag 21 november 2009 @ 03:11 (#133) 

quote:
Op vrijdag 20 november 2009 20:16 schreef Caspian het volgende:
Deze aflevering was ontzettend leuk.
Hij was inderdaad een stuk beter.

Mitchell: Are you fucking crazy?
Sean Bateman: Define crazy.
Share what you know // DIGG // MacBook 2.0GHz - 2GB - 320GB // V-Ultimate - Q6600 - Geforce 8800GT 512MB - 2GB //

GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
zondag 22 november 2009 @ 19:37 (#134) 

Kan een mod AUB hier al die negatieve reacties verwijderen? Kijk Lost anders nog een paar keer man. Nu weten we wel dat die acteurs niet de beste in hun vak zijn.

'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”

Shoombak
zondag 22 november 2009 @ 19:38 (#135) 

quote:
Op zondag 22 november 2009 19:37 schreef GasTurbine het volgende:
Kan een mod AUB hier al die negatieve reacties verwijderen? Kijk Lost anders nog een paar keer man. Nu weten we wel dat die acteurs niet de beste in hun vak zijn.
What the fuck



Fir3fly
Hypnotize
zondag 22 november 2009 @ 20:54 (#136) 

Blergh, ik wil terug naar het tempo en de plotontwikkeling van de eerste vijf afleveringen... deze kerel kon me echt onzettend niet boeien. Er zijn te veel karakters waar we sympathie voor zouden moeten hebben.

Ik blijf wel gewoon kijken overigens, het is niet slecht ofzo.

And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


egeltje1985
Elegant als een egel
zondag 22 november 2009 @ 21:45 (#137) 

Oké, deze aflevering vond ik echt niet boeiend. Ik vind die kerel gewoon niet interessant. De japanse chick vond ik wel leuk, trouwens.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Ereinion
zondag 22 november 2009 @ 22:10 (#138) 

quote:
Op zondag 22 november 2009 19:37 schreef GasTurbine het volgende:
Kan een mod AUB hier al die negatieve reacties verwijderen? Kijk Lost anders nog een paar keer man. Nu weten we wel dat die acteurs niet de beste in hun vak zijn.


Briljant deze aflevering trouwens, dat ze gingen inzoomen op wat vage security footage, en daarmee een teken op een ring van een hand konden identificeren Die dokter had trouwens ook wel veel geluk, dat hij net een Japanse patiënt had die hij behandelde, en dat die net het logo van een restaurant buiten Tokyo herkende.



MacorgaZ
1 v.d. weinige VWO-allochtonen
zondag 22 november 2009 @ 23:02 (#139) 

Dat inzoomen was weer erg mooi ja .

Op zaterdag 19 september 2009 21:30 schreef LasTeR het volgende:
Echte inbrekers lopen gewoon naar binnen als de mensen nog thuis zijn, ontkoppelen de TV en lopen weer naar buiten.

GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
maandag 23 november 2009 @ 00:32 (#140) 

quote:
Op zondag 22 november 2009 19:38 schreef Shoombak het volgende:

[..]

What the fuck
Ja het is leuk dat je het een kutserie vindt. En de muziek slecht vindt. En de acteurs slecht vindt. En dat er teveel acteurs zijn. En dat het een te-toevallig verhaal is. En dat het kapsel van de vriend van de buren naar muffins stinkt. Maar come on, belicht ook eens de positieve kanten.

'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”

egeltje1985
Elegant als een egel
maandag 23 november 2009 @ 08:56 (#141) 

quote:
Op zondag 22 november 2009 22:10 schreef Ereinion het volgende:

[..]



Briljant deze aflevering trouwens, dat ze gingen inzoomen op wat vage security footage, en daarmee een teken op een ring van een hand konden identificeren Die dokter had trouwens ook wel veel geluk, dat hij net een Japanse patiënt had die hij behandelde, en dat die net het logo van een restaurant buiten Tokyo herkende.
Nou, dat inzoomen was niet zoals bij CSI (oneindig scherp inzoomen). Het gebeurde niet in 10 seconden, er werd niet scherpgesteld met de druk op 1 knop ofzo, maar het beeld van de ring werd gereconstrueerd. Ik vond het wat geloofwaardiger overkomen eigenlijk. Ik weet niet in hoeverre dit in de werkelijkheid ook kan, maar toch.

Het geluk van die dokter was inderdaad wel wat overdreven. Als het nou een bekende japanse eetketen was... Maar het was echt het logo van 1 restaurant...

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

egeltje1985
Elegant als een egel
maandag 23 november 2009 @ 08:58 (#142) 

quote:
Op maandag 23 november 2009 00:32 schreef GasTurbine het volgende:

[..]

Ja het is leuk dat je het een kutserie vindt. En de muziek slecht vindt. En de acteurs slecht vindt. En dat er teveel acteurs zijn. En dat het een te-toevallig verhaal is. En dat het kapsel van de vriend van de buren naar muffins stinkt. Maar come on, belicht ook eens de positieve kanten.
Heej, niet zo zeuren. We kijken wel he. Het verhaal is nog steeds een interessant gegeven. Maar de uitvoering is wat minder, dat moet je toch toegeven. En zo niet, dan moet je je er gewoon bij neerleggen dat iedereen zn eigen mening heeft. Plus met goede tegenargumenten komen is ook niet weg natuurlijk.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Shoombak
maandag 23 november 2009 @ 09:47 (#143) 

quote:
Op maandag 23 november 2009 00:32 schreef GasTurbine het volgende:

[..]

Ja het is leuk dat je het een kutserie vindt. En de muziek slecht vindt. En de acteurs slecht vindt. En dat er teveel acteurs zijn. En dat het een te-toevallig verhaal is. En dat het kapsel van de vriend van de buren naar muffins stinkt. Maar come on, belicht ook eens de positieve kanten.
Heb je geld in deze serie zitten ofzo?
Ik vind het achterliggende verhaal interessant, maar de uitvoering is ruk, maar momenteel is er weinig beters, dus blijf ik het nog volgen.



Symer
Always do whatever's next
maandag 23 november 2009 @ 10:56 (#144) 

Het topic een beetje teruglezend lees ik dingen over 'Jericho', is dat subtiel ergens genoemd of heb ik een complete aflevering gemist?

Overigens zou dat laatste me niks verbazen, 't is niet bepaald een serie waar ik de hele week naar uit kijk.

I could have been a doctor, but there were too many good shows on TV.

GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
maandag 23 november 2009 @ 15:31 (#145) 

quote:
Op maandag 23 november 2009 09:47 schreef Shoombak het volgende:

[..]

Heb je geld in deze serie zitten ofzo?
Nee, maar ik acht gewoon een topic te lezen waar de serie wordt behandeld. Niet waar 40 mensen hetzelfde roepen (begin maar weer eens aan het begin van het topic en je zult zien dat er maar een stuk of 5 minpuntjes zijn maar wel eindeloos worden herhaald).

Het is een leuk verhaal, en ik zie eigenlijk niet echt iets negatief in hoe de acteur kijkt. Er zijn zat mensen die zo kijken in zo'n situatie. Niet altijd hoeft het een standaard type oh-zo-volmaakte Lost-acteur te zijn.
Ik heb bij de meeste reacties zo'n feyenoorder-in-het-Ajax-topicgevoel (of vice versa)

'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”

GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
maandag 23 november 2009 @ 15:33 (#146) 

quote:
Op maandag 23 november 2009 10:56 schreef Symer het volgende:
Het topic een beetje teruglezend lees ik dingen over 'Jericho', is dat subtiel ergens genoemd of heb ik een complete aflevering gemist?

Overigens zou dat laatste me niks verbazen, 't is niet bepaald een serie waar ik de hele week naar uit kijk.
Jericho is de private contractor (net als Blackwater) waar de US government mee samenwerkt in Irak/Afghanistan. Zij hebben een dorp afgeslacht en toen de dochter van de elektricien-baardmans dat zag, werd ze een week later in een hinderlaag gelokt door die gasten.

En dat is jammer. Smaken verschillen.

'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”

DJKoster
dinsdag 24 november 2009 @ 13:24 (#147) 

Zow, de laatste 2 afleveringen gezien
Een beetje naïeve reactie van Mark op het neerschieten van die ***-dude.

Nog steeds vermakelijk, ik blijf nog even volgen

blaayt
Levend standbeeld!

sitting_elfling
Milkbreak Man
vrijdag 27 november 2009 @ 00:18 (#148) 

quote:
Op dinsdag 24 november 2009 13:24 schreef DJKoster het volgende:
Zow, de laatste 2 afleveringen gezien
Een beetje naïeve reactie van Mark op het neerschieten van die ***-dude.

Nog steeds vermakelijk, ik blijf nog even volgen
Dat viel mij ook op, beetje jammer maar veel meer 'drama' momenten in de serie zijn van een beetje discutabel niveau. Ook toen die dochter van baardmans zei, Oh noes! nu vertrek ik! (omdat baardmans het aan die dude die zijn vrouw verliest aan die andere gast vertelde) Het verhaal intrigeert me eigenlijk best wel

Normaliter heb ik niet alle tijd om uitgebreid series te volgen, maar voor flashforward wel

People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.

LudoSanders
S.P.Q.R.
[ Moderator ] vrijdag 27 november 2009 @ 00:31 (#149) 

Waarom is er deze week eigenlijk geen nieuwe aflevering?

Grazie Dio che mi hai fatto Romanista!

MacorgaZ
1 v.d. weinige VWO-allochtonen
vrijdag 27 november 2009 @ 00:38 (#150) 

Door Thanksgiving denk ik.

Op zaterdag 19 september 2009 21:30 schreef LasTeR het volgende:
Echte inbrekers lopen gewoon naar binnen als de mensen nog thuis zijn, ontkoppelen de TV en lopen weer naar buiten.

sitting_elfling
Milkbreak Man
vrijdag 27 november 2009 @ 00:43 (#151) 

quote:
Op vrijdag 27 november 2009 00:31 schreef LudoSanders het volgende:
Waarom is er deze week eigenlijk geen nieuwe aflevering?
Geen idee, ik las wel dat de aflevering de '2009' finale is, en dat hij als 1e uit is in Australie, voordat hij in de States uitkomt dus.

People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.

Shoombak
vrijdag 27 november 2009 @ 00:52 (#152) 

quote:
Op vrijdag 27 november 2009 00:31 schreef LudoSanders het volgende:
Waarom is er deze week eigenlijk geen nieuwe aflevering?
Dankzij Beyonce & Paul McCartney blijkbaar



Tim86
Gym. Tan. Laundry.
vrijdag 27 november 2009 @ 01:57 (#153) 

Thanksgiving..

Conan O'Brien's favorite person ever: Wing Pang!
Conan's Thanksgiving Dinner!
-weg, niet terugplaatsen-

FoXje
vrijdag 27 november 2009 @ 09:22 (#154) 

Hee geen nieuwe ep Kijken Amerikanen geen TV met Thanksgiving ?

Las noches de Diciembre

Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
vrijdag 27 november 2009 @ 11:45 (#155) 

quote:
Op vrijdag 27 november 2009 09:22 schreef FoXje het volgende:
Hee geen nieuwe ep Kijken Amerikanen geen TV met Thanksgiving ?
Natuurlijk wel, Football .

Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms

meisterfens
Sexy MF
zaterdag 28 november 2009 @ 10:43 (#156) 

Ik hoop wel dat ze iets meer gaan vertellen over het experiment dat de FF veroorzaakte. Dat die dokter naar Japan gaat enzo is allemaal wel leuk, maar ik wil meer weten



meisterfens
Sexy MF
zaterdag 28 november 2009 @ 10:53 (#157) 

Ohja, en de volgende ep:

This episode will air on 30 November 2009 in the UK [11] and Australia.



Tazmaniac
zaterdag 28 november 2009 @ 11:34 (#158) 

De productie ligt trouwens stop.

Had het artikel vorige week willen posten maar door de downtime heb ik er niet meer aan gedacht.

Het had iig niks te maken met het vertrek van die ene schrijver.

Wanneer ze weer hervatten was nog niet bekend.



meisterfens
Sexy MF
zaterdag 28 november 2009 @ 11:36 (#159) 

Verder is er geen ene kut op tv!



sitting_elfling
Milkbreak Man
zaterdag 28 november 2009 @ 12:13 (#160) 

quote:
Op zaterdag 28 november 2009 10:53 schreef meisterfens het volgende:
Ohja, en de volgende ep:

This episode will air on 30 November 2009 in the UK [11] and Australia.
UK! Welke zender Ik wil dat wel eens live zien

People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.

Bragi
TEAM KATE
zaterdag 28 november 2009 @ 12:19 (#161) 

quote:
Op zaterdag 28 november 2009 12:13 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

UK! Welke zender Ik wil dat wel eens live zien
Zo'n serie wordt van tevoren opgenomen, hè...

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

sitting_elfling
Milkbreak Man
zaterdag 28 november 2009 @ 12:25 (#162) 

quote:
Op zaterdag 28 november 2009 12:19 schreef Bragi het volgende:

[..]

Zo'n serie wordt van tevoren opgenomen, hè...
Ja, dat snap ik ook maar normaliter kijk ik het pas 1 a 2 dagen nadat het op internet stond, en hoor ik anderen er over spreken, nu wil ik eens van de 1en zijn

People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.

Shoombak
maandag 30 november 2009 @ 14:28 (#163) 

Waar komt dit ineens vandaan?

FlashForward.S01E10.HDTV.XviD-BWB

Naja even checken dan maar



Tim86
Gym. Tan. Laundry.
maandag 30 november 2009 @ 14:30 (#164) 

Die is fake lijkt me..

Conan O'Brien's favorite person ever: Wing Pang!
Conan's Thanksgiving Dinner!
-weg, niet terugplaatsen-

Bragi
TEAM KATE
maandag 30 november 2009 @ 14:30 (#165) 

quote:
Op maandag 30 november 2009 14:28 schreef Shoombak het volgende:
Waar komt dit ineens vandaan?

FlashForward.S01E10.HDTV.XviD-BWB

Naja even checken dan maar
quote:
Op maandag 30 november 2009 14:30 schreef Tim86 het volgende:
Die is fake lijkt me..
Nee, hoor.
quote:
Op zaterdag 28 november 2009 10:53 schreef meisterfens het volgende:
This episode will air on 30 November 2009 in the UK [11] and Australia.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Shoombak
maandag 30 november 2009 @ 14:37 (#166) 

Yup, het is echt ep10.



Tim86
Gym. Tan. Laundry.
maandag 30 november 2009 @ 14:39 (#167) 

Oh

Conan O'Brien's favorite person ever: Wing Pang!
Conan's Thanksgiving Dinner!
-weg, niet terugplaatsen-

egeltje1985
Elegant als een egel
maandag 30 november 2009 @ 16:41 (#168) 

Interessante ep. Ik had wel even een prison-break-alert ("The Company" ) maar verder prima. Ik ben toch wel benieuwd naar die volgende ep "in twenty-ten" .

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Bragi
TEAM KATE
maandag 30 november 2009 @ 16:42 (#169) 

Heroes had ook al een "The Company".

Moet deze ep nog kijken by the way. Wat doe ik hier?

[ Bericht 0% gewijzigd door Bragi op 30-11-2009 17:28 ]

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

egeltje1985
Elegant als een egel
maandag 30 november 2009 @ 16:45 (#170) 

quote:
Op maandag 30 november 2009 16:42 schreef Bragi het volgende:
The Heroes had ook al een "The Company".

Moet deze ep nog kijken by the way. Wat doe ik hier?
En een tbag. Verder heb je nog niets heel spoilerigs gelezen hier hoor, niks aan de hand.

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Shoombak
maandag 30 november 2009 @ 18:48 (#171) 

Niet echt een spannende cliffhanger om een paar maanden mee te overbruggen, maar van de cliffhangers moeten ze het sowieso niet hebben bij FF



Junkie
VideoFreak :)
maandag 30 november 2009 @ 19:29 (#172) 

Promo's van 10 & 11
SPOILER
Ben benieuwd.

Mitchell: Are you fucking crazy?
Sean Bateman: Define crazy.
Share what you know // DIGG // MacBook 2.0GHz - 2GB - 320GB // V-Ultimate - Q6600 - Geforce 8800GT 512MB - 2GB //

Tazmaniac
maandag 30 november 2009 @ 21:17 (#173) 

Twenty Ten ouwe Twenty Ten!!!



Tazmaniac
maandag 30 november 2009 @ 21:18 (#174) 

en why the fuck was het al kerstmis.. talking about flashforwards



egeltje1985
Elegant als een egel
maandag 30 november 2009 @ 21:27 (#175) 

quote:
Op maandag 30 november 2009 21:17 schreef Tazmaniac het volgende:
Twenty Ten ouwe Twenty Ten!!!
Het duurde bij mij echt even voordat ik doorhad wat twenty ten betekende... Is het normaal in het engels om het zo te zeggen?

"mensen die nederlands studeren"
"Iedereen leert op de basisschool al Nederlands , vraag me af wat zo'n pauperstudie inhoud , beetje op de kosten van de staat voor de 300ste keer Mulish lezen zeker"

Tazmaniac
maandag 30 november 2009 @ 21:29 (#176) 

neej volgens mij wordt dat vrijwel nooit zo gezegd maar ik vond het wel tough klinken



Bragi
TEAM KATE
maandag 30 november 2009 @ 22:28 (#177) 

quote:
Op maandag 30 november 2009 19:29 schreef Junkie het volgende:
Promo's van 10 & 11
SPOILER
Ben benieuwd.
Tweede is alweer offline. Hier een andere:
SPOILER

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Mirel
wilt een bongophone
maandag 30 november 2009 @ 23:21 (#178) 

10 was leuk.

what a treat

FoXje
woensdag 2 december 2009 @ 18:55 (#179) 

Dit was wel een vette ep met de bekendmaking van dat Plasma experiment (zoals de LHC?).

Las noches de Diciembre

Fir3fly
Hypnotize
donderdag 3 december 2009 @ 08:27 (#180) 

Eindelijk gaat het weer de goede kant op, wat mij betreft.

Alleen die Janis... tja .

And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Ereinion
donderdag 3 december 2009 @ 13:05 (#181) 

Net gezien. Ik heb in het verleden veel kritiek gehad op deze serie, maar dit was een behoorlijk goede aflevering. Hopelijk houden ze dit tempo vast, dan kan het nog best een goed eerste seizoen worden.



dapluiz
God help us all.
donderdag 3 december 2009 @ 13:18 (#182) 
Hoeveel tijd zou er eigenlijk verstreken zijn in de serie ? Die Janis loopt al aardig rond na te zijn neergeschoten namelijk

The world will look up and shout "Save us!"... And I'll whisper "No."

meisterfens
Sexy MF
vrijdag 4 december 2009 @ 09:39 (#183) 

Wanneer is de volgende ep nou? Ik dacht ff dat Janis aan dinges zou voorstellen om te wippen, om zo zwanger te worden Mark is behoorlijk de lul nu. En wie heeft die plasma afterburner lasers nou gemaakt???



Ereinion
vrijdag 4 december 2009 @ 10:34 (#184) 

quote:
Op vrijdag 4 december 2009 09:39 schreef meisterfens het volgende:
Wanneer is de volgende ep nou? Ik dacht ff dat Janis aan dinges zou voorstellen om te wippen, om zo zwanger te worden Mark is behoorlijk de lul nu. En wie heeft die plasma afterburner lasers nou gemaakt???
Die D. Gibbons natuurlijk.



Happel
Res non verba
[ Moderator ] vrijdag 4 december 2009 @ 10:47 (#185) 

Is FlashForward nu verschoven naar de zondag ofzo?

Feijenoord | De waarheid | Handig
"Feijenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is"

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 4 december 2009 @ 10:51 (#186) 

quote:
This week's exclusive documentary, FlashForward: Revealed, probes the big mysteries of the show with the help of its actors, writers and fans, and provides a fascinating glimpse into the making of the series.

Executive produced by David S Goyer (visionary cowriter of ‘Batman Begins’ and ‘The Dark Knight’) and Brannon Braga (‘24’, ‘Star Trek: Enterprise’), FlashForward boasts an enviable lineup of of British talent. Joseph Fiennes (‘Shakespeare in Love’) plays FBI agent and recovering alcoholic Mark Benford, the selfappointed head of the team investigating the blackout. As Mark peels back the layers of the mystery, he is forced to confront his own demons – including the fact that in his flashforward, he saw himself drinking.

Sonya Walger (‘Lost, ‘Terminator: The Sarah Connor Chronicles’) plays Mark’s wife, surgeon Dr Olivia Benford. In her vision, Olivia saw herself living with another man – Lloyd Simcoe (Jack Davenport, ‘This Life’, ‘Pirates of the Caribbean’), who happens to be the father of a boy she treated. Does Olivia’s flashforward signify her marriage is doomed? Further doubt is cast over the future of her relationship when she receives an anonymous text message alerting her to the fact that Mark was drinking in his vision.

Lloyd is now a single father raising a boy he hardly knows. He is friends with the mysterious Simon (Dominic Monaghan, ‘Lost’, ‘The Lord of the Rings’), who seems to believe that he and Lloyd are somehow responsible for the blackout.

Meanwhile, Mark is assisted by Agent Demetri Noh (John Cho, ‘Star Trek’, ‘Harold & Kumar Go to White Castle’), who experienced no flashforward at all during his blackout. Demetri’s fear that he is due to die before the visions take place appears to be borne out when a woman comes forward claiming to know the date of his murder. Elsewhere, Agent Janis Hawk (Christine Woods) learns that she will be pregnant in six months’ time. But her life is put in danger after she is shot in the street by an unknown assailant.

The ensemble cast also includes Courtney B Vance (‘Law & Order: Criminal Intent’, ‘ER’) as FBI boss Stanford Wedeck, who uses his connections with the president to keep his team operating despite political pressure to close them down. Peyton List (‘Mad Men’) plays Nicole Kirby, the Benfords’ babysitter, who sees a vision of herself being murdered in her flashforward. Brian F O’Byrne plays Mark’s friend Aaron Stark, who believes his dead daughter is in fact alive. And Zachary Knighton appears as Olivia’s colleague, Dr Bryce Varley, who was on the brink of suicide until the blackout changed his life.

As the season builds towards its halfway point, the FBI pursues a number of leads, including the possibility that a smaller-scale blackout occurred in Somalia several years earlier. At the same time, Mark races to identity the gangsters who attempted to wipe out his team. Yet a host of unanswered questions remain. If the blackout was engineered by human technology, who is responsible for it and why? Above all, are the flashforwards set in stone, or can the future be changed?
*downloadt*

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 4 december 2009 @ 12:45 (#187) 

WTF?

Heb ik iets gemist tijdens de afleveringen offe...?
SPOILER

Check z'n hand.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Junkie
VideoFreak :)
vrijdag 4 december 2009 @ 13:02 (#188) 

quote:
Op vrijdag 4 december 2009 09:39 schreef meisterfens het volgende:
Wanneer is de volgende ep nou? Ik dacht ff dat Janis aan dinges zou voorstellen om te wippen, om zo zwanger te worden Mark is behoorlijk de lul nu. En wie heeft die plasma afterburner lasers nou gemaakt???
RAGE | TV | Wiki
1x11 Unknown Buddha In The Ruins
1x12 Unknown Kairos
1x13 Unknown Better Angels
1x14 Unknown

Er staat nog nergens wat de datum is van de volgende epi.

Mitchell: Are you fucking crazy?
Sean Bateman: Define crazy.
Share what you know // DIGG // MacBook 2.0GHz - 2GB - 320GB // V-Ultimate - Q6600 - Geforce 8800GT 512MB - 2GB //

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 4 december 2009 @ 13:08 (#189) 

10 december. Volgens ABC.com.

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Symer
Always do whatever's next
vrijdag 4 december 2009 @ 15:06 (#190) 

quote:
Op vrijdag 4 december 2009 13:08 schreef Bragi het volgende:
10 december. Volgens ABC.com.
Das een herhaling.

I could have been a doctor, but there were too many good shows on TV.

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 4 december 2009 @ 15:30 (#191) 

Oh, ja.

Er staat dus nergens iets over de volgende aflevering. Niet eens een titel...

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Symer
Always do whatever's next
vrijdag 4 december 2009 @ 15:45 (#192) 

quote:
The network ran a promo at the end of Thursday's "FlashForward" letting viewers know the show would return in March -- March 4, to be exact.
http://www.hollywoodrepor(...)6371da31a3a0f5633bbe

Dat duurt nog even dus.

I could have been a doctor, but there were too many good shows on TV.

Bragi
TEAM KATE
vrijdag 4 december 2009 @ 15:46 (#193) 



Godmiljaar!

There, I did it! I defiled a timeless piece of art!

Burdie
Twitter ergo sum!
vrijdag 4 december 2009 @ 17:02 (#194) 

Stom zeg! !!!

Op maandag 3 augustus 2009 21:59 schreef LePetitColonel het volgende:
ik snap dit niet hoor we zitten midden in een crisis en schijnbaar hebben mensen tijd om allerlei flauwekul in te typen op internet.

Tazmaniac
vrijdag 4 december 2009 @ 18:06 (#195) 

fuck me

Zelfs Nelson Mandela zeg gewoon TWENTY TEN!!!

Twenty Ten ouwe!!!!!



MacorgaZ
1 v.d. weinige VWO-allochtonen
zaterdag 5 december 2009 @ 02:33 (#196) 

Twenty Ten ouwe!!!

Dat einde was trouwens wel voorspelbaar, al
SPOILER
dacht ik dat dat kind juist ontvoerd zou worden

Op zaterdag 19 september 2009 21:30 schreef LasTeR het volgende:
Echte inbrekers lopen gewoon naar binnen als de mensen nog thuis zijn, ontkoppelen de TV en lopen weer naar buiten.

Fir3fly
Hypnotize
zaterdag 5 december 2009 @ 06:43 (#197) 

quote:
Op vrijdag 4 december 2009 15:45 schreef Symer het volgende:

[..]

http://www.hollywoodrepor(...)6371da31a3a0f5633bbe

Dat duurt nog even dus.
Echt, die kut Olympische Spelen. Ik vind het prima dat ze die organiseren maar het boeit me geen reet en al m'n series worden er voor opgeschort .

And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Junkie
VideoFreak :)
zaterdag 5 december 2009 @ 10:49 (#198) 

quote:
Op vrijdag 4 december 2009 15:45 schreef Symer het volgende:
http://www.hollywoodrepor(...)6371da31a3a0f5633bbe

Dat duurt nog even dus.

Ik twijfelde al of de serie 't meer dan 1 seizoen zal overleven,
maar ik dit is gewoon een doodsteek.
Flash Forward zal in de zomer gecanceld worden.

Mitchell: Are you fucking crazy?
Sean Bateman: Define crazy.
Share what you know // DIGG // MacBook 2.0GHz - 2GB - 320GB // V-Ultimate - Q6600 - Geforce 8800GT 512MB - 2GB //

Mirel
wilt een bongophone
zaterdag 5 december 2009 @ 10:50 (#199) 

De grote 4 moeten maar een sportzender opzetten ipv hun eigen programmering aanpassen. Maar eigenlijk is het beter zo, want ze zouden veel kijkers verliezen als die konden kiezen tussen de series kijken of de Olympische Spelen. Al vraag ik me wel af hóeveel mensen de Spelen nou echt zo interessant vinden.

what a treat

FoXje
zaterdag 5 december 2009 @ 12:33 (#200) 

Maart?

Las noches de Diciembre

araphor
zaterdag 5 december 2009 @ 14:09 (#201) 

Maart!



icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit @ Singapore
[ Moderator ] zaterdag 5 december 2009 @ 23:32 (#202)