Ligt eraan waar, in Amsterdam niet, in een stad als Zwolle weer wel.quote:Kun je voor 700 euro het volgende krijgen? En mag je uberhaupt met uitwonende beurs huren? 2 slaapkamers, 1 woonkamer, kleine badkamer en kleine keuken.
Voor 2 personen voor een maand? Weet niet of er dan ook nog de kosten van de overige boodschappen bij zitten, maar ik vind dat nou ook weer niet zoveel hoor.quote:
Waarom zou dat niet mogen?quote:Op maandag 13 juli 2009 12:55 schreef Rechterbal het volgende:
En mag je uberhaupt met uitwonende beurs huren?
Welke overige boodschappen?quote:Op maandag 13 juli 2009 13:06 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Voor 2 personen voor een maand? Weet niet of er dan ook nog de kosten van de overige boodschappen bij zitten, maar ik vind dat nou ook weer niet zoveel hoor.
Wasmiddel, tandpasta en dergelijke.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:08 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Welke overige boodschappen?
Bij ons gaat er maandelijks zo'n 250,- naar boodschappen, en wij gaan alleen naar de AH.
Ah, ok. Dat heb ik ook meegenomen in die 250,-, het is echt voor álles, dus ook tampons, eten voor de kat, wasmiddel enzovoort.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:08 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Wasmiddel, tandpasta en dergelijke.
quote:Op maandag 13 juli 2009 12:55 schreef Rechterbal het volgende:
En mag je uberhaupt met uitwonende beurs huren?
Zo'n rare vraag is dat toch niet? De meeste studenten gaan op kamers, huren is niet zo gewoon.quote:
En dan huur je niet?quote:Op maandag 13 juli 2009 13:12 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Zo'n rare vraag is dat toch niet? De meeste studenten gaan op kamers, huren is niet zo gewoon.
Jawel, maar het is wel anders dan 'gewoon' huren. Bij een kamer zit gwl er bijvoorbeeld in, en huur je van een huisbaas. Is wel een verschil met een huis/flat huren.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:12 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
En dan huur je niet?wat een retards hier.
Bij een apartement kan dat er net zo goed bij in zitten, en huur je ook van een particulier in de meeste gevallenquote:Op maandag 13 juli 2009 13:14 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Jawel, maar het is wel anders dan 'gewoon' huren. Bij een kamer zit gwl er bijvoorbeeld in, en huur je van een huisbaas. Is wel een verschil met een huis/flat huren.
Wij doen bijna alle boodschappen bij de lidll en zijn hooguit ¤ 200,- per maand kwijt. Meestal rond de ¤150,-.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:10 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Ah, ok. Dat heb ik ook meegenomen in die 250,-, het is echt voor álles, dus ook tampons, eten voor de kat, wasmiddel enzovoort.
Ja, dat is een lekker bedrag. We hebben alleen een hekel aan lidl/aldi, vind het echt niet prettig boodschappen doen, plus dat we sommige dingen ook echt niet lekker vinden.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:18 schreef davako het volgende:
[..]
Wij doen bijna alle boodschappen bij de lidll en zijn hooguit ¤ 200,- per maand kwijt. Meestal rond de ¤150,-.
Wat geef jij dan teringweinig uit aan boodschappen... (werkt 2 kanten op)quote:Op maandag 13 juli 2009 13:18 schreef davako het volgende:
[..]
Wij doen bijna alle boodschappen bij de lidll en zijn hooguit ¤ 200,- per maand kwijt. Meestal rond de ¤150,-.
Na jaren van bonnetjes te hebben vergeleken ben ik ook tot de conclusie gekomen dat als je met 1 of 2 studenten eet het niet gek veel uitmaakt of je bij de AH de aanbiedingen en de "kleine prijsjes" mee pakt of steeds naar de Lidl gaat. De Ah heeft echter wel een groter aanbod waardoor er veel meer creatieve en goedkope combinaties te maken zijn die zowel voedzaam, lekker als gezond zijn. Als je elke dag een bord pasta naar binnen werkt ben je bij zowel de Ah als de lidl goedkoop uit.quote:Op maandag 13 juli 2009 13:20 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Ja, dat is een lekker bedrag. We hebben alleen een hekel aan lidl/aldi, vind het echt niet prettig boodschappen doen, plus dat we sommige dingen ook echt niet lekker vinden.
Daarbij hebben we geen zin om naar twee winkels te gaan, dus kiezen we er voor om alleen naar AH te gaan, maar wel op de prijzen te letten.
Maar de pasta met olijven is zoooo lekker bij de lidlquote:Op maandag 13 juli 2009 13:24 schreef Ryon het volgende:
[..]
Na jaren van bonnetjes te hebben vergeleken ben ik ook tot de conclusie gekomen dat als je met 1 of 2 studenten eet het niet gek veel uitmaakt of je bij de AH de aanbiedingen en de "kleine prijsjes" mee pakt of steeds naar de Lidl gaat. De Ah heeft echter wel een groter aanbod waardoor er veel meer creatieve en goedkope combinaties te maken zijn die zowel voedzaam, lekker als gezond zijn. Als je elke dag een bord pasta naar binnen werkt ben je bij zowel de Ah als de lidl goedkoop uit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |