Ik heb ook een Macbook Pro!

En ja, dat kan ik uitleggen!
Ik doe een grafische studie, waar Apples over het algemeen geschikter voor zijn. Volgens mijn school in ieder geval, want daar gebruikt 80% van de mensen er een.
Ik vind het veel fijner dan een windows, onder andere omdat het soepeler en sneller werkt. Bij een windows blijven schermpjes nog wel eens hangen of reageren ze opeens niet meer. Ook de opstarttijd vond ik nog wel eens frustrerend. Bij Mac OS heb je gewoon minder vastlopers, het is sneller en het is minder vatbaar voor spyware en virussen. Programma's starten sneller en lopen beter, het is overzichtelijker doordat je geen 'startbalk' hebt maar een zogenaamd dock. Bovendien werken de programma's die ik vooral gebruik beter op een Apple.
Maar ik ga er wel windows opzetten! Er zijn altijd wel programma's die niet voor de mac beschikbaar zijn, en inderdaad is het lastig dat .exe-bestanden het niet doen. Dus dan heb ik beide besturingssystemen.
Ohja, en voor de krenten: Gekocht op Marktplaats (

) waarmee ik 1/3 van de prijs bespaard heb.
Apple!
Zeik niet. Als ik op FOK! zit ben ik tenminste van de straat.