De KNVB-beker zal ook volgend seizoen mogelijk weer de kortste weg naar Europa vormen voor de Nederlandse clubs. In juli zal er geloot worden voor de eerste ronde, waarin de amateurclubs in actie zullen komen. Wie gaat SC Heerenveen opvolgen? Beleef hier de voorpret en het toernooi zelf!
De laatste 10 winnaars:1999 Ajax
2000 Roda JC
2001 FC Twente
2002 Ajax
2003 FC Utrecht
2004 FC Utrecht
2005 PSV
2006 Ajax
2007 Ajax
2008 Feyenoord
2009 SC Heerenveen
De lijst van deelnemersBVO's* ADO Den Haag (Den Haag)
* Ajax (Amsterdam)
* AZ (Alkmaar)
* Feyenoord (Rotterdam)
* De Graafschap (Doetinchem)
* FC Groningen (Groningen)
* SC Heerenveen (Heerenveen)
* Heracles Almelo (Almelo)
* NAC Breda (Breda)
* NEC (Nijmegen)
* PSV (Eindhoven)
* Roda JC (Kerkrade)
* Sparta Rotterdam (Rotterdam)
* FC Twente (Enschede)
* FC Utrecht (Utrecht)
* Vitesse (Arnhem)
* FC Volendam (Volendam)
* Willem II (Tilburg)
* AGOVV Apeldoorn (Apeldoorn)
* SC Cambuur (Leeuwarden)
* FC Den Bosch (Den Bosch)
* FC Dordrecht (Dordrecht)
* FC Eindhoven (Eindhoven)
* FC Emmen (Emmen)
* Excelsior (Rotterdam)
* Fortuna Sittard (Sittard) ??????
* Go Ahead Eagles (Deventer)
* Haarlem (Haarlem)
* Helmond Sport (Helmond)
* MVV (Maastricht)
* FC Omniworld (Almere)
* RBC Roosendaal (Roosendaal)
* RKC Waalwijk (Waalwijk)
* Telstar (Velsen)
* FC Oss (Oss)
* BV Veendam (Veendam)
* VVV-Venlo (Venlo)
* FC Zwolle (Zwolle)
De belofteteams* Jong Ajax (Amsterdam), kampioen
* Jong De Graafschap (Doetinchem), bekerwinnaar
De amateurclubsVia de districtsbekers:
Noord
* Harkemase Boys (Harkema), hk zat
* SC Joure (Joure), hk zon
* ACV (Assen), 1e zat
* Drachtster Boys (Drachten), 1e zat
Oost
* Bennekom (Bennekom), hk zat
* Sparta Nijkerk (Nijkerk), hk zat
* Go-Ahead Kampen (Kampen), hk zat
* Quick '20 (Oldenzaal), hk zon
West I
* DOVO (Veenendaal), hk zat
* Spakenburg (Bunschoten-Spakenburg), hk zat
* AFC '34 (Alkmaar), 1e zon
* FC Chabab (Amsterdam), 1e zon
West II
* HBS (Den Haag), hk zon
* Haaglandia / Sir Winston (Rijswijk), hk zon
* Barendrecht (Barendrecht), hk zat
* Excelsior Maassluis (Maassluis), hk zat
Zuid I
* Kloetinge (Kloetinge), 1e zat
* Zaamslag (Zaamslag), 1e zat
* LRC Leerdam (Leerdam), 1e zat
* Waspik (Waspik), 4e zon
Zuid II
* JVC Cuijk (Cuijk), hk zon
* Groene Ster (Heerlerheide), 1e zon
* Schaesberg (Schaesberg), 1e zon
* Rood Wit '62 (Helmond), 3e zon
Via de competitie:
Zaterdag A
* Rijnsburgse Boys (Rijnsburg), kampioen
* Capelle (Capelle aan den IJssel), vervangende 1e periode
* FC Lisse (Lisse), vervangende 2e periode
* ASWH (Hendrik-Ido-Ambacht), winnaar 3e periode
Zaterdag B
* IJsselmeervogels (Bunschoten-Spakenburg), kampioen
* GVVV (Veenendaal), vervangende 1e periode
* Hoek (Hoek), vervangende 2e periode
* SDC Putten (Putten), winnaar 3e periode
Zaterdag C
* Nunspeet (Nunspeet), vervangende plaats via ranglijst
* HHC Hardenberg (Hardenberg), winnaar 2e periode
* Berkum (Zwolle), vervangende 3e periode
* WHC (Wezep), vervangende plaats via ranglijst
Zondag A
* Westlandia (Naaldwijk), kampioen
* Argon (Mijdrecht), vervangende 1e oude periode
* FC Hilversum (Hilversum), vervangende 1e nieuwe periode
* AFC (Amsterdam), vervangende 2e nieuwe periode
Zondag B
* Baronie (Breda), kampioen
* Gemert (Gemert), winnaar 2e periode
* EVV (Echt), vervangende 3e periode
* UNA (Veldhoven), vervangende plaats via ranglijst
Zondag C
* WKE (Emmen), kampioen
* HSC '21 / Carparc (Haaksbergen), winnaar 1e periode
* Achilles '29 (Groesbeek), vervangende 3e periode
* De Treffers (Groesbeek), vervangende plaats via ranglijst