quote:Op zaterdag 8 november 2008 @ 21:17 schreef Darkenrahl het volgende:[..]
Damn, get al life zeg. Zit je 24 uur per dag achter de pc aangezien je mijn reacties altijd zo snel weet te wissen?
Het voormalige babe en hunks forum een paar jaar geleden was een stuk prettiger, hoop in iedergeval voor je (en je omgeving) dat je in het dagelijkse leven wat relaxter bent. En om het spam te noemen.... zucht, wel een beetje overdreven niet?
Voor zover ik me kan herinneren is dit de enige post die ik ooit van je ge-edit heb. Deze post heb ik in ieder geval aangepast omdat het spam is, je promootte je eigen topic waar je boeken verkoopt en dat valt onder spam, ook als het zoals ik zei, om je eigen topic op FOK! gaat. Daar is geen discussie over mogelijk. Als je nou nog eens een enigszins vaste US poster was geweest die al dan niet foto's post, hadden we waarschijnlijk een oogje toegeknepen maar helaas.
Het oude B&H forum is al járen weg (Je bent minstens een jaar of 4 van FOK! weggeweest?), er is door de mods en hogerop destijds besloten dat het anders moest, er kwam een totale ommezwaai en er moest o.a. strenger gemod worden. Kritiek op het beleid is prima, en dat zullen we ook zeker meenemen bij onze evaluaties wbt het huidige beleid. Maar jouw kritiek is in mijn ogen onrechtvaardig, daar het ging om je ordinaire gespam.
En wat heb je aan mods met een leven?

.
-edit- ik zie dat Auticia ook al eerder een post van je ge-edit heeft, waarin je je nogal naar uitlaat tegenover andere users, in ongewenst taalgebruik. Nu snap ik ook beter waarom je het oude B&H aanhaalt. Maar evengoed geldt dan dat het beleid in de loop der jaren zodanig veranderd is, zeker naar users die minder vaak dan wel nooit in US posten, dat ongewenste uitlatingen naar andere users toe streng(er) aangepakt worden. Dit allemaal staat onder andere in onze
[US] FAQ![ Bericht 1% gewijzigd door PeRi op 08-11-2008 21:44 ]