Het is geen WoW waar je 100 skills nodig hebt, meestal gebruik je wat precasts en daarna ga je los met twee rambuttons

Waarom zou Blizzard gek zijn? Mensen kopen het spel toch wel voor pc/mac

Het feit dat D2 opeens weer supergoed verkoopt zegt genoeg: er zijn genoeg spelers die dit spel willen hebben. Om nu te gaan poorten voor Xbox 360 en PS3 kost hen meer moeite dan gewoon voor pc/mac uitbrengen, verkopen zal het toch wel. Het gaat ook op bnet werken, ik zou niet weten of ze heel blij zijn om dat naar xbox360/ps3 gebruikers te poorten.
Maar we zullen zien, ze hebben nog niets gezegd over mogelijke ports, maar de geschiedenis van Blizzard is nu niet echt hoopgevend te noemen.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa