Hoi, hier een bijna afgestudeerde aan de Fraijlemaborg. Bevalt mij prima, nieuw gebouw, goede faciliteiten, kleiner en persoonlijker dan de Leeuwenburg. Daarentegen is de Leeuwenburg dichter bij het centrum, makkelijker te bereiken (stoppen meer metro´s e.d.) en heeft de Laks (studentencafé).
Qua onderwijs is de Fraijlemaborg wat stricter, veel (verplichte) lesuren. De Leeuwenburg richt zich meer op projecten.
Daarnaast is mijn indruk dat de Fraijlemaborg ook wat internationaler is ingesteld, maar ik weet niet hoe mensen op de Leeuwenburg dit ervaren. Er lopen op de Fraijlemaborg best veel buitenlanders rond door de vele, in verhouding, Engelse opleidingen en uitwisselingsstudenten.
De kantine op de Fraijlemaborg is trouwens niet geweldig. Maar gelukkig zitten er legio aan bakkers in het winkelcentrum (Amsterdamse Poort) om de hoek.
Als je nog specifieke vragen hebt hoor ik het wel

.