ik ben van plan om m'n pc een beetje up te graden (want het is niet echt een state of the art pc met z'n geforce 6200 en 2.55 processor -_-)
maar nu ben ik dus een beetje aan t zoeken en nu heb ik wel een video kaart op het oog die ik (met mijn budget, dat is niet heel veel) zou kunnen kopen, dat is de: Sweex GeForce 8600GT 512MB DDR2 TV-Out, 2xDVI, PCIe voor 95.00, maar is dat een goede keus, en is sweex betrouwbaar?
ook had ik een processor op het oog nml. de: Intel Pentium Dual Core E2180 - 2.0 GHz / s775 / 1MB Cache / FSB800 / Boxed voor ¤78.00
maar is dit ook een goede keuze? voor spellen zoals call ofduty 4 en unreal 3 met een beetje goed kwaliteit, en evt. tips wat ik anders zou moeten nemen (van ongeveer dezelfde prijsklasse)
en anders heb ik ook nog
http://www.goris.nl/configuraties/information.php?sid=64 op het oog (met een andere video kaart dan die daarbij hoort) maar dat vind ik een beetje duur aangezien eigenlijk de rest van mijn pc wel goed (genoeg) is en ik alleen dit moet upgraden.
alvast bedankt, mike

edit: verkeerde processor
[ Bericht 7% gewijzigd door nubreektmijnklomp op 18-12-2007 20:58:59 ]
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!