quote:Op maandag 30 april 2007 19:49 schreef jp84 het volgende:zou een stunt zijn als ze nu allemaal gaan rijden maar eerlijk dit is wel een rare gumball, en ik heb zon vermoede dat het de laatste is. (iig in europa)maarja hoe kan je die van vorig jaar nou overtreffen (europa - asia - VS)
quote:Op maandag 30 april 2007 19:51 schreef Dark_Angelus het volgende:Alstu
quote:Op maandag 30 april 2007 19:58 schreef Dark_Angelus het volgende:Het gezeur begon in België.
quote:Op maandag 30 april 2007 19:57 schreef Klonk het volgende:ik vraag me af, die agent die Xbizit z'n rijbewijs in beslag heeft genomen, zou dat nou de held van het KLPD zijn , echt zo van kijk mij
quote:Op maandag 30 april 2007 20:00 schreef Klonk het volgende:vorig jaar is er vrijwel niets gebeurt in Belgie, ze zijn toen nog bij een of andere prins ofzo geweest toch ?
quote:Op maandag 30 april 2007 20:02 schreef Klonk het volgende:ach, zo'n puinhoop als nu in Duitsland daar moeten de Belgen toch nog ff voor oefenen
quote:Op maandag 30 april 2007 20:03 schreef P.U.N.T het volgende:Heeft er iemand iets gezien van het RTL nieuws ?? Ik heb het net gemist, ze hadden een interview met Zeur Koos Spee over de Gumball.
quote:Op maandag 30 april 2007 20:05 schreef peacetaker het volgende:[..]hij had het volgens mij over onverantwoord hard rijden en gevaarlijk rijgedragen dat ze dat moesten stoppenKLPD beelden laten zien van de "achtervolging" van de Porsche met snelheden van over de 200...meer heb ik er ook niet echt van mee gekregen
quote:Op maandag 30 april 2007 20:07 schreef existenz het volgende:[..]Heb je filmpje?